DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Kylie Minogue A Saturn Transit

Kylie Minogue A Saturn Transit Kylie Minogue (nar. 28. května 1968) je archetypální Blíženec.

Toto je znamení zvěrokruhu Peter Pan, mladistvé a živé, a i když bude Kylie příští rok 50, zůstává sladká a drobná. Dívka uvnitř prosvítá.

Přesto se zdá, že jednou z oblastí života Kylie je její milostný život. Během posledního desetiletí a půl byla ve třech významných vztazích s francouzským hercem Olivierem Martinezem, španělským modelem Andresem Velencosem a naposledy s britským hercem Joshuou Sassem.

Všechny tři vztahy trvaly několik let, ale žádný nevedl pro Kylie k dlouhodobému štěstí. Tento poslední vztah mezi Kylie a Joshuou trval nejkratší dobu, i když byli zasnoubeni téměř rok.

Saturnovo stigma

Od rozchodu na začátku tohoto týdne se objevily zvěsti o nevěře ze strany Joshuy a obvinění z Kylieiny rodiny, že byl „oportunista“. Ať už je něco z toho pravda, celý jejich vztah byl astrologicky definován planetou Saturn.

Saturn je hlavním úkolem nebes a od prosince 2014 je Saturn v opačném znamení Blíženců, než je Střelec, kde vládne vztahům. Je pravda, že Saturn může být pozitivním faktorem, pokud jde o dlouhověkost, oddanost, usazení se, ale nikdy to nebude mít lehký a snadný vztah.

Ve skutečnosti je Saturn opakem lehkého a snadného, ​​protože představuje tvrdou práci, kontrolu reality a je těsněji spojen s tím, co chybí, než s tím, co je radostné nebo hojné. Může to být těžký, odhalující tranzit a když se něco pokazí, často to naznačuje konec, závěrečnou scénu.

Vztah Blíženec-Střelec

Navíc s pěti planetami v Blížencích, Venuši, Slunci, Marsu, Měsíci a Merkuru probíhají Kylieovy Saturnovy tranzity již několik let. Pro Joshuu je to podobný scénář, protože je Střelec Slunce a má čtyři planety v opačném znamení Blíženců, jako je Střelec, Merkur, Slunce, Saturn a Uran.

Takže celý jejich vztah se odehrával pod pohledem Saturna a teprve minulý měsíc, leden 2017, měl Joshua svůj první návrat Saturna. Má Saturn na 22 stupních Střelce. Toto je často čas přehodnocování života a zvláště pokud jde o vztahy, ne vždy víte, kdo jste nebo co chcete, dokud se tato klíčová astrologická událost neuskuteční.

Podívejte se na mapu narození Kylie a její partnerskou planetou je Saturn, protože Vodnář je znamením jejího potomka, bodem vztahu. Saturn Kylie má 21 stupňů Aries a tento měsíc, únor 2017, planeta, která je spojena s rozkoly, má Uran 21 Berana. Takže Uran byl katalyzátorem k prolomení nedostatků v jejím vztahu.

Blíženci se rozdělí

Kylie není první Blíženec, který měl těžké časy, zatímco Saturn byl v opačném znamení Blíženců než Střelec. Minulý rok jsem psal o rozchodu Gemini Angeliny Jolie (nar. 4. června 1975) s Bradem Pittem (nar. 18. prosince 1963). Zde je přímý odkaz:Brangelina Split:The Role Of Saturn. Jejich vztah byl dalším párem Blíženec-Střelec.

Dalším významným hercem, který se okamžitě vybaví, je Gemini Johnny Depp (nar. 9. června 1963). Oba se oženili (únor 2015) a rozvedli (květen 2016) Amber Heard, když byl Saturn ve Střelci.

To nebude případ pro každého, že vztah selže, když se Saturn postaví proti vašemu slunečnímu znamení, ale určitě to přinese novou úroveň povinnosti nebo odpovědnosti.

Například Blíženec Russell Brand (nar. 4. června 1975) se zasnoubil a měl dítě se Saturnem v opačném znamení, což je opak jeho přelétavějšího chování.

Od Saturnu k Jupiteru

Odrazí se tedy Kylie? Tady doufám, že ano. Saturn odhaluje to, co nefunguje, takže se přinejmenším můžete během přechodů Saturnu naučit hodně o sobě a ostatních. Pokud to, co jste se naučili, uplatňovali v praxi, teoreticky se můžete stát moudřejšími a silnějšími, jakmile se Saturn posune dál.

Navíc to nebude příliš dlouho trvat, než příležitostná planeta Jupiter vstoupí do Střelce v listopadu 2018. Bude to vítaná přestávka pro Blížence a Střelce poté, co jejich tříletý přechod kolem Saturnu v prosinci 2017 skončí.

Kylie by si také ráda přečetla další článek na tomto webu, který byl napsán v roce 2012 a který by jí mohl pomoci: Co dělá Blížence jako Johnnyho Deppa šťastným? Někdy Sun Gemini dává přednost životu, když je pestrý a vzrušující, a to se může promítnout i do lásky.

Údaje o narození Kylie: 28. května 1968, 11:16, Melbourne, Austrálie


Horoskopy
  1. Mars/Saturn a Venuše/Jupiter

  2. Venuše k Saturnu a Uranu

  3. Mars a Saturn v protikladu

  4. Slunce/Saturn a správné chování

  5. Slunce/Saturn:Překážky a klid

  6. Venuše/Uran a Jupiter/Saturn

  7. Jupiter/Saturn a Venuše/Uran

  8. Venuše uzavřená Marsem a Saturnem