DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Sun Trine Jupiter:Naděje, víra a dary

Slunce Panna v souladu s Jupiterem Kozorohem

– 9. září 2020 (23:22 GMT+1)

9. září , akční planeta Mars se změní na retrográdní a vy můžete zjistit, že běžíte špatným směrem. Když se planeta změní na retrográdní, vaše plány se nevyhnutelně změní, protože narazíte na cihlovou zeď nebo se vaše plány změní.

Přesto ve stejný den, kdy se Mars přesune na ústup, 9. září , v zemských znameních je nádherný aspekt trigonu Slunce-Jupiter. Slunce představuje vitalitu, teplo a teplo a Jupiter rozšiřuje to, čeho se dotkne.

Toto je jedna z nejšťastnějších planetárních kombinací mezi Sluncem a Jupiterem, která symbolizuje vizionářské plány, velké cíle, hledání smyslu a spojení s božským. Sledujte nové příležitosti, které se vám blíží, a všimněte si, kdy a kde můžete říci životu Ano.

Někdy je to, když nemůžete dělat to, co chcete, že objížďka nebo alternativní plán funguje dobře. Spojení Slunce-Jupiter je o tom, jak z každé situace vytěžit to nejlepší, dívat se z té lepší stránky a šířit optimismus.

Jupiter zatáčí přímo

Také Jupiter zpomaluje a je připraven na přímý přechod na 13. září v 17 Kozoroha . Pokud tedy máte nějaké planety/úhly blízké 17 stupňům ze všech tří zemských znamení, Býk, Panna a Kozoroh , jste připojeni k této pozitivní atmosféře – povolte jednostupňový orb v obou směrech.

Je pravda, že Jupiter není doma v Kozorohu, kde se cítí omezený nebo omezený. Některé věci, které se rozšiřují nebo rostou během aktivity Jupiteru tento týden, nemusí být to, co chcete slyšet nebo zažít.

Jupiter v Kozorohu však ví, jak spojit etiku tvrdé práce s nadějí a vírou. Jupiter v zemském znamení se rovná realistickým snům, je to praktický idealista.

Je to připomínka, abyste nevěřili, že v roce 2020 je všechno možné. Zároveň však pokračujte v hledání toho, co je možné v rámci sfér a omezení naší současné reality.

Můj dárek pro vás

Kombinace Sun-Jupiter je ideální pro obdarovávání druhých, pro štědrost a velké srdce. Proto jsem se rozhodl podělit se s vámi o některé z mých týdenních horoskopů.

Každou neděli ráno vycházejí k placeným předplatitelům a poskytují jim interní informace o tom, co se děje a kdy. Ke komunitě se můžete připojit zde:Týdně .

Níže uvedené úryvky vám poskytnou několik nápadů, jak vám tento týden může hrát kombinace Slunce-Jupiter. Ano, Mars je nyní retrográdní, ale Jupiter vás povzbuzuje, abyste měli naději a víru, dávali a přijímali, abyste se dostali do proudu života.

Užijte si svůj horoskop a přečtěte si jak své sluneční znamení, tak znamení ascendentu.

Beran

Pokud hledáte práci nebo jste otevřeni novým pracovním příležitostem, astrologie slibuje, že vás splní. Jupiter ovládá zahraniční spojení a Jupiter se 13. září otočí přímo v Kozorohu.

Podívejte se na práci, která vás zavede do zahraničí, rozšiřte svou síť nebo se naučte něco nového, co nastartuje váš pokrok. Jupiter je planeta svobody, takže pokud nejste spokojeni se svou současnou prací nebo situací, hledejte příležitost posunout se dál a dělat věci jinak.

Až do poloviny prosince využijte Jupiter, planetu štěstí a expanze, ve svém sektoru kariéry a povolání na maximum.

9. září se Jupiter spojí se Sluncem v Panně. To zdůrazňuje vaši práci a rutinu, váš životní styl a zdraví. Je to skvělá kombinace pro posílení vaší vitality a energie.

Býk

Kombinace Slunce/Jupiter je pro vás skvělá. Rozsvítí sektor vašeho horoskopu, který vládne všem dobrým věcem v životě. To zahrnuje milostné vztahy, děti a těhotenství, kreativní projekty, zábavu, zábavu, štěstí a hru.

Nyní je ideální čas upřednostnit potěšení a dělat více toho, co máte rádi. Je to vhodná doba na riskování a stojí za to zamávat. Hledejte nové příležitosti.

Můžete být pyšní na dítě, potkat někoho neodolatelného, ​​získat pochvalu za umělecký nebo kreativní počin nebo získat vstupenky na tolik žádanou formu zábavy.

Co se týče Jupitera, čím více do života vložíte, tím více se vám vrátí, takže tento týden není čas sedět a nic nedělat. Místo toho vytěžte co nejvíce z této pozitivní atmosféry.

Vaše kreativita je tento týden v plném proudu, tak využijte uměleckou stránku své povahy. Čím více dáte do svého života mimo svou práci, tím lépe. Pokud vaše současná práce, profese nebo povolání není vaší vášní. Pokud ano, pak šťastné dny.

Blíženci

Hvězdy tohoto týdne naznačují, že musíte hrát důležitou roli, třeba ve vaší rodině nebo s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Jiní lidé na vás jistě budou hledat, abyste udělali věci krásnými nebo harmonickými nebo pomohli s domácími nebo majetkovými záležitostmi.

Jupiter se 13. září otočí přímo v Kozorohu. To zvýrazní společné finance a sdílené zdroje ve vašem horoskopu. Jde tedy o smlouvy a společné podniky.

Navíc to navazuje na úžasnou kombinaci Slunce/Jupiter 9. září. Tento planetární aspekt je o sounáležitosti, péči o ty, které milujete, o pocitu uznání a podpory na oplátku. Můžete být požehnáni nečekaným darem nebo chcete oslovit někoho blízkého a pomoci mu.

Pokud máte pocit, že by to od srdce k srdci prospělo někomu, s kým žijete, nebo členovi rodiny, je čas promluvit. Pokud chcete požádat o laskavost nebo půjčku, půjčit peníze nebo vytvořit prostředí, ve kterém si můžete navzájem pomáhat, je to vaše příležitost.

Kombinace Slunce/Jupiter slibuje oslavy a dobré časy. Možná budete moci využít svůj domov k vydělávání peněz nebo někoho přijmout, protože Jupiter představuje ochranu a štědrost.

Jak můžete pomoci druhým nebo jak vám může pomoci někdo blízký? Je tu úžasná atmosféra dávání a přijímání, tak toho využijte.

Rakovina

Pozitivní astrologie tohoto týdne je orientovaná na lidi. To znamená, že je vhodný čas oslovit lidi, mluvit, klábosit a sdílet nápady. To, co uslyšíte, rozšíří váš způsob myšlení a může přinést nové příležitosti.

Když je Slunce v Panně, jste často zaneprázdněnější než obvykle. Váš rozvrh je živý, jste zvědaví na život a chcete si najít nové přátele a navštívit nová místa.

Využijte úžasnou kombinaci Slunce/Jupiter uprostřed týdne na maximum. Udělejte cokoli, co uznáte za vhodné, abyste rozšířili svou síť a poznali lidi blízko místa, kde žijete.

Sourozenci a sousedé jsou součástí planetárního obrazu. Pro někoho z vašich blízkých to může být dobrá zpráva nebo někdo odejde a odstěhuje se, což může být samo o sobě požehnáním.

Jupiterova změna směru 13. září je pro vás mocná, protože se Jupiter otočí přímo v Kozorohu, vašem sektoru vztahů. Může to být výjimečný víkend pro lásku, kdy jste více než připraveni na to, že se stane něco zvláštního.​​​​​​ Není to jen o vašem osobním 1:1, protože všechna partnerství jsou zdůrazněna.

Leo

Spojení Slunce/Jupiter 9. září je pro vás šťastné. Slunce je vaším vládcem a Jupiter rozšiřuje, čeho se dotkne. Hledejte nové příležitosti nebo dobré zprávy, které se vám objeví. Riskujte, riskujte a buďte expanzivní.

Jupiter představuje optimismus a čím pozitivnější jste, tím více jste v souladu se životem. Toto je čas věřit, že se stanou dobré věci a přijdou vám do cesty. Mějte víru a důvěru v život.

Spojení Slunce/Jupiter se propojí s vaší pečující povahou, když máte silný smysl pro dávání a přijímání. Pomoc někomu blízkému, obdržení dárku nebo nabídky pomoci. Přirozený tok peněz funguje oběma způsoby a to, co dáváte, dostáváte zpět.

Pro některé z vás by se toto potenciálně hojné spojení mohlo shodovat s dobrými zprávami o penězích, peněžním bonusu nebo bohatství, které vám proudí.

Ale když Jupiter vládne svobodě, možná se rozhodnete opustit materialistický životní styl. To může znamenat přerušení finančních vazeb nebo zbavení se finančního závazku. Jde o to nastavit věci tak, aby vaše peníze pracovaly pro vás a byly pro vás osobně přínosné.

Jupiter se 13. září obrací přímo do Kozoroha a vašeho sektoru práce a životního stylu. To může přinést novou pracovní příležitost nebo osvobození od práce nebo rutiny. Jde o to dělat to, co je pro vás správné, i zdravotně.

Panna

Spojení Slunce/Jupiter 9. září pro vás slibuje dobré zprávy, protože obě planety jsou v zemských znameních. Slunce jasně svítí ve vašem hvězdném znamení Panna a Jupiter je v Kozorohu a ve vašem romantickém sektoru. To podporuje novou lásku nebo vaši lásku k dítěti, domácímu mazlíčkovi nebo vaši osobní vášeň.

Jupiter je spojen s cestováním, vyšším vzděláním, právem a publikováním, takže jedna z těchto oblastí může být pro vás aktuálně zvýrazněna. Pokud vám tento týden přijde nabídka, využijte příležitosti. Pokud chcete být odvážní a odvážní a dělat něco jiného, ​​život vás volá.

Jupiter miluje riskování, velkou vizi, vzrušení a dobrodružství. Můžete označit radostnou astrologii tohoto týdne tím, že řeknete Ano nové zkušenosti. Čím více do svého života vložíte, tím více na oplátku dostanete zpět.

Váhy

Kombinace Slunce/Jupiter 9. září slibuje dobré zprávy. Dotýká se vašeho duchovního zdroje a připomíná, že Bůh je v detailech.

Možná budete příjemně překvapeni, když se vám dostane něžné láskyplné péče a laskavosti. Toto je důležitý týden k zamyšlení nad tím, co vám dává víru v život, protože Jupiter, velká planeta, je spojena se smyslem, účelem a nadějí.

Jupiter se otočí přímo 13. září v Kozorohu, hvězdném znamení na základně vašeho horoskopu. Týká se to vašich kořenů a toho, odkud pocházíte, vašeho domova a rodiny. Byl by to skvělý víkend na rodinnou oslavu nebo na výlet do minulosti.

Toto je také klíčový čas přemýšlet o tom, kde žijete, a udělat to lepším pro sebe a/nebo svou rodinu. Udělejte si tento týden věci jednoduché a zaměřte se na to, co vás živí a zdroje.

Štír

Kombinace Slunce/Jupiter 9. září naznačuje dobrou zprávu pro přítele, důvod k oslavě. Pokud se chcete připojit k nové skupině nebo se doslechnete o společenské příležitosti, která je přímo ve vaší ulici, oslovte ostatní, požádejte o pozvání a najděte si nové přátele.

Jupiterova energie je silná o víkendu, kdy se 13. září obrátí přímo na Kozoroha a váš komunikační a komunitní sektor. Tento víkend by byl ideální na uspořádání setkání nebo oslavy. Je to perfektní astrologie pro socializaci a zábavu.

Můžete být pozváni, abyste v tento den nebo kolem něj vedli skupinu lidí, sdíleli své zkušenosti nebo znalosti, učili ostatní nebo se naučili něco nového. Toto je vhodná doba pro prodej nebo marketing, pro poradenství nebo koučování ostatních.

Pokud se vám o víkendu objeví nějaká nová příležitost, stojí za to ji přijmout. Pozvánka na poslední chvíli nebo spontánní rozhovor může být začátkem něčeho zvláštního.

Střelec

Jupiter je vaší vládnoucí planetou a 13. září se otočí přímo. Cokoli bylo ve vašem životě pozastaveno, je to ekvivalent otevření stavidel, když dovnitř proudí čerstvá energie.

Kombinace Slunce/Jupiter 9. září je také potenciálně plná štěstí. Můžete získat novou práci, slyšet o příležitosti pracovat v zahraničí, být požádáni, abyste učili, prezentovali nebo sdíleli své zkušenosti.

Jupiter je planeta expanze a růstu, takže teď není čas hrát si na malé věci. Rozšiřte svou komfortní zónu a řekněte ano každé nové příležitosti, která se vám naskytne. Toto je mocný čas pro manifestaci.

Jedním z požehnání, které vám Jupiter uděluje, je schopnost zůstat pozitivní a optimistický a filozofovat o životě, i když jsou časy těžké.

Dávejte si také pozor na osobu, která vám pomůže nebo vám nabídne dárek nebo kompliment. Jupiter se obrací přímo do Kozoroha a vašeho osobního peněžního sektoru. Může to být o finanční odměně, ale také o pocitu, že si toho vážíte, a také o zvýšení své vlastní hodnoty.

Kozoroh

Aspekt Slunce-Jupiter zdůrazňuje cestování, studium a jakoukoli činnost, která rozšiřuje vaše obzory. Byl by to skvělý týden na rezervaci výletu a měli byste se na co těšit. Možná budete chtít studovat nebo rozšířit své učení.

Podívejte se na nové příležitosti, které se vám naskytnou, a buďte připraveni říci Ano. To, co se naučíte nebo objevíte prostřednictvím knihy, kurzu, besedy nebo události, by mohlo probudit vaši zvědavost a nasměrovat vás na novou cestu. Začít jakoukoli formu studia, která vás dovede až do konce roku, je dobrý krok.

Pokud jste zapojeni do světa publikování, médií nebo práva, mohou to být pozitivní zprávy. Ukažte své dovednosti a talent.

Toto není týden na to, abyste dovnitř vpustili negativitu. Místo toho se zaměřte na to, abyste byli pozitivní a dívejte se z té lepší stránky. Využijte tento týden co nejvíce silných Jupiterových vibrací a vězte, že až do poloviny prosince máte planetu štěstí, která posiluje vaše hvězdné znamení.

Vodnář

Jupiter je planeta naděje a víry, a když je Jupiter silný, může se to shodovat s příležitostí mít štěstí a riskovat.

Pokud hrajete své karty správně, můžete vypracovat dohodu, která vám nejen vyhovuje, ale zajistí vaši budoucí bezpečnost. Je to proto, že Slunce v Panně vládne společným financím a sdíleným zdrojům ve vašem horoskopu.

Bylo by vhodné podepsat smlouvu, dokončit dohodu, promluvit si se svým šéfem, být šéfem, získat písemné dohody. Navíc v aspektu trigonu Slunce/Jupiter 9. září důvěřujte své intuici.

Udělejte klíčové rozhodnutí, které pozitivně ovlivní vaši finanční budoucnost. Tok peněz, dobré jméno nebo hojnost může naznačovat neočekávaný zisk, peněžní bonus, dar nebo návratnost investice. Dávejte pozor na peníze, které vám přicházejí do cesty, a buďte štědří ve svém dávání.

13. září se Jupiter otočí přímo do Kozoroha. Blízko k tomuto datu může nastat zlomový bod, pokud jde o finanční nebo právní záležitost.​​​​​​​

Ryby

Tento týden máte štěstí na své straně, protože vaše vládnoucí planeta Jupiter se 13. září otočí přímo. Jupiter je planeta příležitostí a štěstí, expanze a optimismu.

Astrologie uprostřed týdne je zralá na lásku a oslavu. Slunce v Panně a váš vztahový sektor se 9. září spojí s velkou planetou Jupiterem. Rozšiřte svou síť a buďte společenští. Oslavte vítězství nebo úspěch dobrého přítele, připojte se k nové skupině nebo sdružení.

Astrologie uprostřed týdne je pozitivní pro lásku, manželství nebo setkání s někým novým. Mohlo by to však symbolizovat rozvod nebo osvobození, protože Jupiter je planetou svobody. Ať tak či onak, pomáhá vám vytvořit vztahovou situaci, kterou chcete a která vám vyhovuje.

Pro některé z vás je kombinace Slunce/Jupiter dobrou zprávou pro partnera, osobního i profesionálního. Můžete mít prospěch z triumfu jiné osoby nebo slavit po jejím boku.

Energie Jupitera má dobrý pocit, takže ji využijte. Buďte kolem lidí, kteří vám zvednou sebevědomí a díky kterým se ze sebe budete cítit dobře.


Horoskopy
  1. Měsíc Trigon Slunce a Jupiter

  2. Trigon Venuše/Jupiter

  3. Měsíc až Jupiter a Slunce

  4. Mars Trigon Jupiter

  5. Moon Trine the Sun Dnes

  6. Slunce se blíží Trigon k Jupiteru

  7. Slunce Trigon Jupiter a čtvercový Neptun

  8. Venuše v Trigonu Jupiter dnes