DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Wills a Kate:Le Bebe

Naposledy aktualizováno:2022-07-02

Jsem si zcela jistý, že při probírání témat roku 2013 v této přednášce bude možná rodina v polovině roku /cyklus plodnosti pro Willse (a Kate, protože sdílejí několik mega spojení s rakovinou).

Takže je velmi vzrušující slyšet o jejich dnešním těhotenství. Zde je přání, aby Kate hladce prošla těhotenstvím i po něm.

A astro za tím vším? I když pro Kate nemám čas narození, stále je možné vypracovat některé z jejích klíčových cyklů. Kate je momentálně v postupujícím úplňku fáze, což je doba zvýšené plodnosti pro kohokoli, bez ohledu na znamení. To je také čas, kdy je někdo obvykle více v centru pozornosti než obvykle. (Je zřejmé, že pro nás normální lidi je definice „výrazu“ odlišná, ale v každém případě jste viditelnější ve srovnání s normálními lidmi.)

Wills je ve fázi pokročilosti novoluní, která ukazuje období sázení semen. Jeho Jupiter, vládce jeho ascendentu Sag , byl právě tranzitován Saturnem, což ukazuje, že je připraven převzít větší odpovědnost. Kromě toho, Wills postoupil Sun brzy vstoupí do Lva, v říjnu 2013. znamení vůdcovství a ‚krále‘. Udělejte si z toho, co chcete!

A polovina roku 2013? Jupiter, superúrodný v Raku , spojuje Willsovo Slunce a Měsíc a brzy se vyrovná s Měsícem Kate (také v Raku, ale žádný přesný stupeň bez času narození). Opravdu zaměření na rodinu.


Horoskopy
Horoskopy
  1. Retrográdní Merkur:Zzzzzz

  2. Astrologie srpna 2017 – sezóna zatmění, nebe volá

  3. Eclipse zítra!

  4. 5 Znamení zvěrokruhu, která nejvíce řídí kariéru a usilují o lepší příležitosti a růst v práci

  5. Čtrnáctidenní předpověď:2. – 15. září

  6. Výhody a nevýhody sňatku s každým znamením zvěrokruhu

  7. Podzimní rovnodennost se blíží a loučí se s letními měsíci

  8. Rtuť retrográdní

  9. Co očekávat od Harvest Full Moon v říjnu