DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Wills a Kate:Le Bebe

Wills a Kate:Le Bebe Jsem si zcela jistý, že při probírání témat roku 2013 v této přednášce bude možná rodina v polovině roku /cyklus plodnosti pro Willse (a Kate, protože sdílejí několik mega spojení s rakovinou).

Takže je velmi vzrušující slyšet o jejich dnešním těhotenství. Zde je přání, aby Kate hladce prošla těhotenstvím i po něm.

A astro za tím vším? I když pro Kate nemám čas narození, stále je možné vypracovat některé z jejích klíčových cyklů. Kate je momentálně v postupujícím úplňku fáze, což je doba zvýšené plodnosti pro kohokoli, bez ohledu na znamení. To je také čas, kdy je někdo obvykle více v centru pozornosti než obvykle. (Je zřejmé, že pro nás normální lidi je definice „výrazu“ odlišná, ale v každém případě jste viditelnější ve srovnání s normálními lidmi.)

Wills je ve fázi pokročilosti novoluní, která ukazuje období sázení semen. Jeho Jupiter, vládce jeho ascendentu Sag , byl právě tranzitován Saturnem, což ukazuje, že je připraven převzít větší odpovědnost. Kromě toho, Wills postoupil Sun brzy vstoupí do Lva, v říjnu 2013. znamení vůdcovství a ‚krále‘. Udělejte si z toho, co chcete!

A polovina roku 2013? Jupiter, superúrodný v Raku , spojuje Willsovo Slunce a Měsíc a brzy se vyrovná s Měsícem Kate (také v Raku, ale žádný přesný stupeň bez času narození). Opravdu zaměření na rodinu.


Horoskopy
  1. Štěstí a nutnost

  2. Srdce a váhy

  3. Nové éry a rekonstrukce

  4. Velekněží a Hádes

  5. Falešné a studené

  6. Koně a hvězdy

  7. Měsíc a Mars a Piráti!

  8. Ústup a nevinnost