DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Jarní rovnodennost a zatmění Měsíce se blíží

Jarní rovnodennost a zatmění Měsíce se blíží

Měsíc je dnes ve Lvu, v trigonu na Mars. Mezitím do jarní rovnodennosti zbývají méně než dva dny!

Jarní rovnodennost je také označována jako nultý bod Berana, neboli první den zvěrokruhu. Takže ať už se na tuto událost díváte z pohledu jarního období severní polokoule, nebo jako začátek zodiakálního roku, je to důležitá nebeská událost. Ze sezónního hlediska se okamžik Berana vztahuje k době, kdy vládne světlo a my máme více denního světla než noci až do podzimní rovnodennosti, kdy vládu tma. Z pohledu zvěrokruhu se vracíme k prvnímu znamení zvěrokruhu a začínáme celé kolo znovu. Z obou pohledů je bod Beran časem zrození a začátků.

Jakkoli to může znít jako klišé, jarní úklid je jednou z nejlepších věcí, které pro sebe v tomto ročním období můžeme udělat. Jarní úklid může samozřejmě také znamenat nový jídelníček, lepší spánkový režim, více fyzického cvičení nebo slunečního svitu na našich tvářích nebo dokonce zahájení nového projektu. Bod Beran je v nejjednodušších termínech jako vlna a můžeme se na ní svézt nebo využít její sílu, pokud začneme tvrdě pádlovat hned, jak prochází.

Bod Berana této sezóny je jedinečný, protože se odehrává jen několik dní před úplňkem a zatměním Měsíce. Zatmění Měsíce jsou jako velmi silné úplňky a často předznamenávají konec, vyvrcholení nebo uzavření něčeho. Jelikož je Měsíc jako stálý přijímač a reflektor ostatních planetárních paprsků, její symbolika má přímý vztah k síti událostí a okolností, které jsou poněkud mimo naši kontrolu. Zatmění Měsíce bude proto symbolizovat události nebo okolnosti, které se spojí, aby se zavřely dveře nebo dokončily nějaký proces. Někdy jsou tyto události obtížné, ale jindy, kdy se jedny dveře zavírají druhé, se otevírají rychle!

Protože se obě tyto události blíží, mohlo by být dobré podívat se na svůj život a podívat se na to, kde se zdá, že vás události posouvají k pocitu dokončení. Která kapitola se právě blíží ke konci a která kapitola právě začíná? Co vrcholí a co zároveň nabírá na síle?

Modlitba:Nauč nás moudrosti našich okolností a připrav naše srdce a mysl na tyto nadcházející nebeské události.

Horoskopy
  1. Dnešní zatmění Měsíce

  2. Modlitba jarní rovnodennosti

  3. Šťastnou jarní rovnodennost!

  4. Zatmění Měsíce dnes!

  5. Příprava zatmění Měsíce

  6. Šťastný den zatmění Měsíce!

  7. Zatmění měsíce na obzoru nyní

  8. Nula Berana/jarní rovnodennost!