DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Váš týdenní horoskop na 14. února 2021

Od Valentýna a dlouhého prázdninového víkendu na prezidentský svátek až po masopust a novou sezónu slunečních znamení – nemluvě o konci retrográdního Merkuru – tento týden v polovině února nabídne několik jasných bodů, které nám připomenou, že na konci roku je pevné světlo. temný zimní tunel.

Týden začíná v neděli 14. února – neboli Valentýna – poslem Merkurem a šťastným Jupiterem, kteří se spojí ve futuristickém Vodnáři a povzbudí slunečnou, vzrušující komunikaci a myšlení. Možná zjistíte, že je ideální čas užít si veselou a zábavnou šťastnou hodinu s BFF přes FaceTime nebo naplánovat cestování se svou drahou polovičkou.

V pondělí 15. února, na Den prezidenta, měsíc v ohnivém Beranu dělá přátelské sextily celé posádce planet (Saturn, Merkur, Jupiter a Venuše) ve Vodnáři, což umožňuje pohodové a harmonické interakce s milovanými.

Budete chtít udělat to nejlepší, abyste byli v tuto chvíli, protože ve středu 17. února bude Měsíc v pevném zemském znamení Býka a celý den bude tvořit napjaté, konflikty podněcující čtverce se stejnými planetami. A když se tradicionalista Saturn letos poprvé postaví proti Uranovi, který mění hru, v Býku (také se to stane 14. června a 24. prosince), skutečně pocítíme, jak se tahání staré gardy střetává s tlakem. pro progresivní změnu.

Ve čtvrtek 18. února se sebevědomé slunce stane prvním nebeským tělesem hordy ve Vodnáři, které se přesune do zasněných Ryb a poprvé odstartuje pomalou, ale plynulou cestu oblohy pryč od převážně mozkových, vzpurných, protikladných vzdušných znamení a směrem k romantičtějším, emocionální, únikový vodnatý terén.

Ale kontrola reality je hned za rohem. V pátek 19. února, kdy se sladká Venuše ve Vodnáři vyrovnává s agresivním Marsem v Býku. Připravte se na napětí, které by mohlo vyústit v super žhavé, sexy uvolnění nebo výbuch s vaším S.O., přítelem nebo kolegou.

A v sobotu 20. února končí posel Merkur svůj třítýdenní retrográdní (aleluja!) ve Vodnáři. Neočekávejte, že se nedorozumění a závady okamžitě rozplynou, protože to chvíli trvá, než se rozběhne na plnou rychlost, ale začne se vám ulevit.

Chcete se dozvědět více o tom, jak můžete osobně využít astrologické zajímavosti tohoto týdne? Přečtěte si týdenní horoskop vašeho znamení. (Tip pro profesionály:Nezapomeňte si přečíst své stoupající znamení/ascendent, neboli vaši sociální osobnost, pokud to také víte. Pokud ne, zvažte, zda si nechat přečíst porodní tabulku, abyste to zjistili.)

Beran (21. března – 19. dubna)

Váš týdenní výběr: Osobní růst 💡 a Kariéra 💼

Ve čtvrtek 18. února se sebevědomé slunce přestěhuje do vašeho dvanáctého domu spirituality, kde zůstane až do soboty 20. března, a vybízí vás, abyste „šli do ilegality“ a upřednostnili jakýkoli sólový čas, který potřebujete k meditaci o tom, co chcete, váš příští velký -obrázkové cíle a doprovodný herní plán, jak vypadat. Budete chtít vzít v úvahu skutečnost, že 20. březen ohlašuje vaši sluneční sezónu – a začátek astrologického nového roku – a podle toho plánovat. A v pátek, 19. února, sociální Venuše ve vašem jedenáctém domě sítí tvoří napjatý čtverec, abyste mohli získat Mars ve vašem druhém domě příjmů, můžete být frustrováni tím, jak probíhá skupinový projekt. Když se ponoříte do náročného cvičení nebo kreativně naplňujícího koníčka, může vám to pomoci zbavit se problému a vrátit se ke stolu s chladnější hlavou a soustředěnějším pohledem.

Býk (20. dubna – 20. května)

Váš týdenní výběr: Kariéra 💼 a vztahy 💕

Vaše mentální energie a schopnost inspirace se zvýší v neděli 14. února, kdy se komunikátor Merkur spojí se šťastným Jupiterem ve vašem desátém domě kariéry. Budete se cítit zmocněni k tomu, abyste svou práci zvládli s hravějším přístupem, a na oplátku vám tento odlehčený a kreativní přístup může připravit uznání a odměny, které si zasloužíte. Dopřejte si však trpělivost, protože bude chvíli trvat, než se nové projekty rozjedou poté, co v sobotu 20. února skončí retrográdní komunikátor Merkur. A od čtvrtka 18. února do soboty 20. března bude sebevědomé slunce prochází vaším jedenáctým domem sítí a poskytuje vám více příležitostí prostřednictvím spoluhráčů a přátel. Jakákoli šance, že se budete muset spojit nebo spolupracovat s ostatními, se může ukázat jako supernaplňující.

Blíženci (21. května–20. června)

Váš týdenní výběr: Kariéra 💼 a osobní růst 💡

Zatímco od čtvrtka 18. února do soboty 20. března je ve vašem desátém domě kariéry sebevědomé slunce, můžete se přistihnout, že v práci vstoupíte více do centra pozornosti. Vyšší pracovníci vás mohou oslovit, abyste převzali větší odpovědnost, vedli skupinové úsilí nebo představili vzrušující nový projekt. Vaše šance na úspěch jsou také umocněny energií okamžiku, která vám umožní být více nápadití a jít s proudem. A zatímco komunikátor Merkur, vaše vládnoucí planeta, byl retrográdní, možná jste si oprášili své dovednosti. Jakmile se od soboty 20. února do pondělí 15. března pohne kupředu ve vašem devátém domě vyššího vzdělávání, budete mít zelenou využít tyto dovednosti, zapůsobit na ostatní svou novou perspektivou a nastavit profesní i osobní pokrok.

Rakovina (21. června – 22. července)

Váš týdenní výběr: Osobní růst 💡 a Láska ❤️

Zatímco se od čtvrtka 18. února do soboty 20. března bude vaším devátým domem vyššího vzdělání pohybovat sebevědomé slunce, budete se chtít osvobodit od všech zatuchlých rutin a směřovat k příležitostem k rozšíření obzoru. Plánování budoucího cestování nebo hledání způsobů, jak posunout své vzdělání, může být nyní obzvláště naplňující. A v sobotu 20. února komunikátor Merkur končí svůj retrográdní pohyb a posouvá se vpřed ve vašem osmém domě emocionálních vazeb a sexuální intimity až do pondělí 15. března, což usnadňuje spojení s vaší drahou polovičkou nebo někým výjimečným. Pokud se vám podařilo překonat nedorozumění, která se objevila během retrográdní fáze, budete se nyní cítit ještě blíž a více synchronizovaně. (Související:Jak používat astrokartografii k vedení vaší toulky)

Leo (23. července – 22. srpna)

Váš týdenní výběr: Sex 🔥 a vztahy 💕

Budete vyhledávat hluboké, emocionální zážitky, které se budou cítit téměř jako transformační, zatímco sebevědomé slunce bude procházet vaším osmým domem citových pout a sexuální intimity od čtvrtka 18. února do soboty 20. března. Jinými slovy, interakce na povrchové úrovni nebo spojení jen nebudou to řezat. Místo toho budete chtít být zranitelní a rozbalit své emocionální rány s někým výjimečným – ať je to váš S.O. nebo drahý příteli – a odejděte z okamžiku s pocitem zmocnění. A jakmile komunikátor Mercury v sobotu 20. února ukončí svůj retrográdní pohyb a pohne se ve vašem sedmém domě partnerství vpřed až do pondělí 15. března, budete se moci pustit do jakýchkoli individuálních projektů – osobních nebo profesionálních – které trvá od soboty 30. ledna. Pokud se znovu zavážete, že budete pracovat společně, a pak to uděláte jeden krok za druhým, budete mít pocit, že jste na správné cestě.

Panna (23. srpna – 22. září)

Váš týdenní výběr: Láska ❤️ a wellness 🍏

Bez ohledu na to, zda jste nezadaní nebo připoutaní, budete se chtít soustředit na osobní setkání se svými VIP, zatímco sebevědomé slunce projde vaším sedmým domem partnerství od čtvrtka 18. února do soboty 20. března. můžete být skutečně viděni a oceněni vaším S.O., nejdražším přítelem nebo blízkým blízkým, tato zkušenost může zvýšit vaši sebeúctu krásným a smysluplným způsobem. A jakmile komunikátor Merkur, vaše vládnoucí planeta, v sobotu 20. února ukončí svůj retrográdní pohyb a pohne se vpřed ve vašem šestém domě wellness až do pondělí 15. března, můžete uplatnit jakékoli lekce získané ze zdravotních nebo kondičních neúspěchů, které jste mohli zažít od soboty. , 30. ledna. Na oplátku se budete moci více rozhýbat s kondiční rutinou, dostat se do stabilnějšího proudu díky streamovacím lekcím, virtuálním tréninkům nebo meditacím, díky nimž se budete cítit vitálnější a uzemněnější.

Váhy (23. září – 22. října)

Váš týdenní výběr: Wellness 🍏 a Láska ❤️

Pokud jste toužili naplnit svůj každodenní shon větší rozvahou, budete mít od čtvrtka 18. února do soboty 20. března spoustu motivačního paliva z nebe, zatímco sebevědomé slunce bude ve vašem šestém domě wellness. je ideální pro práci na vašem time managementu a uzamčení zdravých návyků, které jste se snažili implementovat. Nechte se svou intuicí vést k tomu, co považujete za nejlepší způsob, jak se nyní starat o svou mysl a tělo. A jakmile messenger Merkur v sobotu 20. února skončí svůj retrográdní pohyb a bude se pohybovat vpřed ve vašem pátém domě romantiky až do pondělí 15. března, budete moci uplatnit všechny lekce o svém milostném životě, které jste získali od soboty ledna. 30. Ať už jste museli sesílat texty bývalému partnerovi nebo jste se cítili inspirováni k vyjádření hluboce zakořeněných emocí novým kreativním způsobem, nyní budete moci přistupovat ke vztahům se svěží, optimistickou – možná dokonce hravou – perspektivou.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš týdenní výběr: Kreativita 🎨 a Láska ❤️

Život bude o něco lehčí a zábavnější díky sebevědomému slunci procházejícímu vaším pátým domem romantiky od čtvrtka 18. února do soboty 20. března. Budete chtít dělat přestávky v práci častěji, abyste mohli ztracený v oblíbeném koníčku, vyjadřujte se prostřednictvím své oblíbené umělecké formy a posílejte koketní texty svému S.O. nebo nový zápas. Když budete mít jasno v tom, po čem nejvíce toužíte, může vám to pomoci co nejlépe využít tento zábavný, poměrně magický okamžik. A je pravděpodobné, že jste přemýšleli o rodině, svém citovém propojení a aspektech života, které vám přinášejí bezpečí, od té doby, co se posel Merkur v sobotu 30. ledna vrátil do vašeho čtvrtého domu rodinného života. Od 20. února do pondělí 15. března můžete zjistit, že jakákoli introspekce, do které jste se v poslední době ponořila, vám může pomoci cítit se ještě soustředěněji a sebevědoměji, protože budete mít v budoucnu sklon k emocionální pohodě.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Váš týdenní výběr: Osobní růst 💡 a Kariéra 💼

Díky sebevědomému slunci, které proplouvá vaším čtvrtým domem rodinného života od čtvrtka 18. února do soboty 20. března, se budete cítit nadšení starat se o své základy, trávit více času s blízkými a opeřováním svého hnízda. Upřednostnění těchto projektů a vztahů může sloužit k posílení vašeho emocionálního zdraví a pocitu sebe sama. A jakmile messenger Merkur v sobotu 20. února ukončí svůj retrográdní pohyb a pohne se vpřed ve vašem třetím domě komunikace až do pondělí 15. března, můžete se vzpamatovat z náporu technických závad a matoucích incidentů, které jste prožili od soboty 30. ledna. Zhluboka se nadechněte a pak se vraťte do práce krok po kroku. Budete se moci vrátit na rychlost dříve, než si myslíte.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš týdenní výběr: Vztahy 💕 a peníze 🤑

Ve čtvrtek 18. února tvoří intuitivní měsíc ve vašem pátém domě romantiky harmonizující trigon k mocnému Plutu ve vašem znamení, čímž zvyšuje hlasitost vaší intuice a emocí. Vyhraďte si čas, abyste si ujasnili, co chcete od svých nejbližších vztahů a jak můžete být zranitelnější. Mohlo by se to ukázat jako zcela transformační. A pravděpodobně jste přemýšleli o tom, zda váš plán vydělávání peněz odráží vaši dlouhodobou vizi a hodnoty, zatímco komunikátor Mercury je ve vašem druhém domě retrográdní od soboty 30. ledna. Ale jakmile se tam od soboty 20. února pohne vpřed do pondělí 15. března můžete uplatnit jakékoli s sebou a cítit se znovu povzbuzeni, abyste mohli pokračovat v projektech, na kterých vám opravdu záleží. Emoční investice může přinést nejlepší výsledky.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Váš týdenní výběr: Peníze 🤑 a Kariéra 💼

Zatímco od čtvrtka 18. února do soboty 20. března bude vaším druhým domem příjmů procházet sebevědomé slunce, budete chtít věnovat zvýšenou pozornost svému finančnímu blahobytu a pocitu pohodlí. Pokud máte v úmyslu dostat své kachny do řady s investicemi, dluhy, daněmi atd., budete více než kdy jindy motivováni se připoutat a uskutečnit to. A pravděpodobně jste přemýšleli, revidovali a přetvářeli osobní cíle a dlouhodobé sny, zatímco komunikátor Merkur je ve vašem znamení retrográdní od soboty 30. ledna. Ale jakmile se tam posune vpřed ze soboty 20. února na pondělí 15. března , budete mít silné období, ve kterém se můžete rozběhnout a skutečně začít vidět konkrétní pokrok. A jak budete postupovat vpřed, můžete zjistit, že větší prozíravost ohledně projektů, kterým říkáte „ano“, může vést k efektivnějšímu a uspokojivějšímu hernímu plánu.

Ryby (19. února–20. března)

Váš týdenní výběr: Wellness 🍏 a osobní růst 💡

V neděli 14. února se komunikátor Merkur a šťastný Jupiter spojí ve vašem dvanáctém domě spirituality, budete mít schopnost jít do hloubky a zároveň přemýšlet o svých snech a psychologických potřebách. Psaní deníku, povídání si o tom s terapeutem nebo jiné sdílení svých zkušeností a úvah může posílit vaše sebeuvědomění a následně i emocionální pohodu. Potom, po týdnech strávených ve své hlavě a zabalených v plánování versus dělání, se pravděpodobně cítíte docela připraveni na to, abyste měli svůj okamžik, takže díky bohu čtvrtek 18. února zahajuje sezónu Ryb, protože sebevědomé slunce prochází vaším znamením, dokud Sobota, 20. března. Budete se cítit duševně naladěni na to, abyste začali nové projekty, posouvali se vpřed na velkolepé cíle a vlili svou energii do toho, aby se dávné sny staly skutečností. Věřte, že se můžete pustit do čehokoli, co si představíte, a budete zlatí.

Maressa Brown  je spisovatel a astrolog s více než 15letými zkušenostmi. Kromě toho, že je rezidentní astroložkou Shape, přispívá do InStyle, Parents,  Astrology.com a další. Sledujte ji  Instagram  a  Twitter  na @MaressaSylvie


Horoskopy
  1. Váš týdenní horoskop na 7. února 2021

  2. Váš týdenní horoskop na 31. ledna 2021

  3. Váš týdenní horoskop na 28. března 2021

  4. Váš týdenní horoskop na 25. července 2021

  5. Váš týdenní horoskop na 18. července 2021

  6. Váš týdenní horoskop na 6. června 2021

  7. Váš týdenní horoskop na 19. září 2021

  8. Váš týdenní horoskop na 22. srpna 2021