DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Máte rádi Bollywood? TOTO jsou celebrity Btown, které byste měli následovat podle svého znamení zvěrokruhu

Naposledy aktualizováno:2022-07-02

Všichni sledujeme své oblíbené hvězdy na sociálních sítích. Ale co si neuvědomujeme, je, že naše osobnosti mají hodně společného s tím, koho následujeme. Chceme sledovat celebrity, které se nám líbí nebo které jsou stejně smýšlející, a podporovat věci, které se nám líbí. Zde je seznam celebrit, které byste měli sledovat podle svých znamení zvěrokruhu.

Beran

Máte rádi staré dobré klasické věci. Měli byste sledovat staré herečky jako Rekha a Rani Mukerji, protože vám připomínají 90. léta.

Býk

Máte rádi jednoduché a spolehlivé lidi. Sonakshi Sinha je svým způsobem velmi jednoduchá. Měli byste ji následovat.

Blíženci

Chcete v životě rozmanitost a máte rádi někoho, kdo je hravý. Ačkoli Karan Johar není herec, je dokonale hravý a nabízí vám spoustu úžasného obsahu, který můžete sledovat.

Rakovina

Jste prostoduchý člověk, který miluje svou rodinu. Jste velmi domácký, takže byste měli následovat Anushku Sharma, která je dokonalou celebritou od vedle.

Leo

Vyčníváte a máte rádi lidi, kteří jsou jako vy a dokážou vyniknout. Měli byste následovat Katrinu Kaif pro její úžasnou osobnost a schopnost vést a být jedinečný.

Panna

Jsi velmi prima a správná a ve své kůži se cítíš velmi příjemně. Měli byste následovat módní ikonu Sonam Kapoor Ahuja. Pokud jste žena, máte ve svém srdci zvláštní místo pro módu.

Váhy

Máte rádi rovnováhu ve svém životě Ajay Devgn dokáže udržet dokonalou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Takové lidi máte rádi a dáváte přednost tomu, abyste byli mezi stejně smýšlejícími lidmi.

Štír

Máš rád v životě pastvu pro oči. Nevadí vám procházet úžasné obrázky velmi pohledné Vicky Kaushal nebo velmi hezké Alii Bhatt.

Střelec

Jste energičtí a dobrodružní. Měli byste následovat někoho, jako je Milind Soman, který vám může dát fitness cíle, nebo úžasný Arjun Rampal.

Kozoroh

Jste kariérně orientovaný a ambiciózní. Máte rádi podobné lidi. Měli byste sledovat herce jako Ranveer Singh, který ze sebe něco udělal, nebo Deepika Padukone.

Vodnář

Jste velmi štědří a máte rádi jednoduché věci v životě. Můžete se snadno spojit s herci, jako je Sushant Singh Rajput.

Ryby

Máte rádi něco divokého a skandálního. Nemůžete tomu odolat. Měli byste sledovat někoho, jako je Kangana Ranaut, který je vždy ve zprávách, protože je přímočarý.


Horoskopy
Horoskopy
  1. Díky Cosmos! Venuše/Slunce Cazimi

  2. Štěstí Je Stav Srdce

  3. Dobrý úsudek?

  4. Role čtvrtého domu v Kundali Matching podle jména

  5. Váš týdenní horoskop na 26. září 2021

  6. 4 znamení zvěrokruhu, která vždy žijí přítomným okamžikem

  7. Týdenní kurz astrologie zdarma:Ceres a Proserpina

  8. Přichází dlouhý čtverec Venuše/Saturn

  9. 5 znamení zvěrokruhu, která chtějí být vždy středem pozornosti