DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Tato hvězdná znamení jsou nejextrovertnější ze zvěrokruhu

Naposledy aktualizováno:2022-07-02

Když se podíváme na zvěrokruh, víme, že existuje rozmanitá škála typů osobností, které procházejí 12 znameními.

Některé jsou tiché, některé zamyšlené, jiné živé a jiné intuitivní. Na ty citlivé jsme se už podívali. Emocionální duše zvěrokruhu a ty, které se možná snaží najít nohy v naší současné realitě.

Ale teď se podíváme na jasné hvězdy - odvážné, extroverty zvěrokruhu. Astroložka Srna Vuckovic odpovídá na naše otázky, proč právě tyto znaky prosperují v sociální interakci. Zábavné, hlasité a velké koule energie, máte štěstí, pokud máte ve svém životě jednoho z těchto lidí.

Která znamení jsou extroverti zvěrokruhu?

Ohnivá znamení jsou obecně známá pro své hlasité, společenské, zábavné povahy - Beran, Střelec a Lev. Obvykle mají odvážnější povahy a nemají tendenci se nechat zahltit sociálními situacemi.

Pak bych řekl, že vzdušná znamení Váhy, Blíženci a Vodnář jsou těsně na druhém místě se svými pohodovými, zvědavými a šťastnými osobnostmi.

Proč jsou tato znamení extrovertnější než ostatní?

Ohnivá znamení jsou vždy výrazná, nedrží se zpátky. Jsou filmové a daří se jim setkávat se s lidmi, spojovat se, mluvit. Je to jejich přirozenost. Ale kvůli tomu mohou být také snadno nezralí a panovační. Zapojují do života konkurenční stránku, prostě jsou tak nastaveni.

Očividně existují stydliví Lvi a ostatní, ale je jich velmi málo a jsou daleko od sebe. V srdci každého ohnivého znamení je hvězda čekající na výbuch. Potřebují se prostě cítit dobře, a pokud ano, předvedou vám to.

Vzdušná znamení (Váhy, Blíženci a Vodnáři) jsou harmonickí, skvělí konverzační a obvykle docela zvědaví na lidi – to z nich často dělá život večírku, vždy je to kluk nebo holka, každý je rád, protože se vždy něco děje. .

Výjimkou je Vodnář, který je v kterýkoli den velmi introvertní i extrovertní. Opět platí, že je to individuální pro každého člověka, neznamená to, že nemůžete narazit na Ryby nebo Pannu, které jsou extrovertní jen méně. Všechno je to o tom, jak jsme propojeni – to je důvod, proč je astrologie tak skvělá, protože v malých otázkách, jako jsou tyto, si uvědomíte, že do určité míry ovlivňuje naši osobnost.


Horoskopy
Horoskopy
  1. TOTO je vaše oblíbená vůně podle vašeho znamení zvěrokruhu

  2. Mercury Direct:Přemístění

  3. Vzpomínka na Malého

  4. 4 znamení zvěrokruhu, kteří se narodili jako sportovci

  5. Ben Affleck, Argo

  6. Retrográdní Merkur a Světové Události

  7. Mars/Uran a moudrost frustrace

  8. Týdenní astrologické statistiky:7.–13. ledna 2013

  9. Astrologický týden před námi 6. – 10. května