DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Tato hvězdná znamení jsou nejextrovertnější ze zvěrokruhu

Tato hvězdná znamení jsou nejextrovertnější ze zvěrokruhu

Když se podíváme na zvěrokruh, víme, že existuje rozmanitá škála typů osobností, které procházejí 12 znameními.

Některé jsou tiché, některé zamyšlené, jiné živé a jiné intuitivní. Na ty citlivé jsme se už podívali. Emocionální duše zvěrokruhu a ty, které se možná snaží najít nohy v naší současné realitě.

Ale teď se podíváme na jasné hvězdy - odvážné, extroverty zvěrokruhu. Astroložka Srna Vuckovic odpovídá na naše otázky, proč právě tyto znaky prosperují v sociální interakci. Zábavné, hlasité a velké koule energie, máte štěstí, pokud máte ve svém životě jednoho z těchto lidí.

Která znamení jsou extroverti zvěrokruhu?

Ohnivá znamení jsou obecně známá pro své hlasité, společenské, zábavné povahy - Beran, Střelec a Lev. Obvykle mají odvážnější povahy a nemají tendenci se nechat zahltit sociálními situacemi.

Pak bych řekl, že vzdušná znamení Váhy, Blíženci a Vodnář jsou těsně na druhém místě se svými pohodovými, zvědavými a šťastnými osobnostmi.

Proč jsou tato znamení extrovertnější než ostatní?

Ohnivá znamení jsou vždy výrazná, nedrží se zpátky. Jsou filmové a daří se jim setkávat se s lidmi, spojovat se, mluvit. Je to jejich přirozenost. Ale kvůli tomu mohou být také snadno nezralí a panovační. Zapojují do života konkurenční stránku, prostě jsou tak nastaveni.

Očividně existují stydliví Lvi a ostatní, ale je jich velmi málo a jsou daleko od sebe. V srdci každého ohnivého znamení je hvězda čekající na výbuch. Potřebují se prostě cítit dobře, a pokud ano, předvedou vám to.

Vzdušná znamení (Váhy, Blíženci a Vodnáři) jsou harmonickí, skvělí konverzační a obvykle docela zvědaví na lidi – to z nich často dělá život večírku, vždy je to kluk nebo holka, každý je rád, protože se vždy něco děje. .

Výjimkou je Vodnář, který je v kterýkoli den velmi introvertní i extrovertní. Opět platí, že je to individuální pro každého člověka, neznamená to, že nemůžete narazit na Ryby nebo Pannu, které jsou extrovertní jen méně. Všechno je to o tom, jak jsme propojeni – to je důvod, proč je astrologie tak skvělá, protože v malých otázkách, jako jsou tyto, si uvědomíte, že do určité míry ovlivňuje naši osobnost.


Horoskopy
  1. TOTO jsou nejvíce MONOGAMNÍ a ZAVÁŽENÁ znamení zvěrokruhu

  2. TOTO jsou 4 nejvíce rodinně orientovaná znamení zvěrokruhu

  3. Tato 4 znamení zvěrokruhu jsou nejdůmyslnější

  4. TOTO jsou 4 nejstinnější znamení zvěrokruhu

  5. TOTO jsou podle odborníka nejvíce až nejméně ambiciózní znamení zvěrokruhu

  6. TOTO jsou 4 nejvíce nelítostná znamení zvěrokruhu

  7. TYTO 4 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší konverzaci

  8. Toto jsou nejcitlivější hvězdná znamení ve zvěrokruhu