DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Kompatibilita vztahu Střelec s VodnářemMilostná kompatibilita Vodnáře a Střelce bude jedinečná a nápaditá. Vodnáři spojí své nápady se Střelcovou moudrostí. Budou mít neomezené připojení. Mohou rádi mezi sebou soutěžit. Díky tomu nebude jejich spojení monotónní.
Náklonnost bude silným základem partnerství Vodnáře Střelce. Tato dvě znamení zvěrokruhu jsou ve zvěrokruhu oddělena dvěma znameními. S největší pravděpodobností budou schopni spolu dobře konverzovat. Budou mít skvělý pracovní vztah. Mohou být optimističtí a zároveň nadšení ze života. V milostném vztahu je nejlepší na kombinaci Vodnáře Střelce to, jak jsou schopni vyřešit své problémy, když do nich vlijí svou energii.
Všechny okolnosti mohou být pokryty Fixed Air a Mutable Fire. Jakmile pevně stanoví koncept, oba u něj zůstanou. Vytvoří silnou kombinaci. Budou mít navenek aktivní a vnitřně hluboký vztah. Shoda zvěrokruhu svatby Vodnáře a Střelce bude neobvyklá. Oba budou neradi dělat pokaždé všechno stejným způsobem. Budou dělat rozsudky, které ohromí veřejnost. I když byli zapojeni po delší dobu a mají společně děti, budou schopni udržet kouzlo ve svém vztahu.
Mohou být zapleteni do vleklého románku. Duše partneři Vodnář a Střelec budou sdílet spojení bez žárlivých nálad. Oba v sobě uvidí hodnotu individuality. Budou k sobě otevření a pravdiví. Jejich chemie může být založena na jejich ochotě být otevřený.
Střelec je ohnivé znamení; tak budou vášniví. Vodnář je znamení zvěrokruhu, které představuje živel vzduchu. Stanou se duchovně nejvíce připoutanými ze všech znamení zvěrokruhu. Pokud nosič vody neopětuje vášeň, která jim byla nabídnuta, může dojít k neshodě. Není to tak, že by se Vodnář nestaral o svého partnera o nic méně než Střelec. Střelec a Vodnář jsou dobře informovaní a vzájemně si uvědomují své kvality.
Jejich oddanost pospolitosti je bezkonkurenční. Společník Vodnář přispěje k partnerství novým myšlením a zajímavým diskursem, zatímco partner Střelec přidá něhu. Příležitostně budou vědět příliš mnoho o svém myšlení toho druhého, než aby si vybudovali sebedůvěru a vytvořili pocit plné svobody. Střelec je znamení, které je náchylné k cizoložství, zatímco Vodnář dává přednost nezávislosti a přístupnosti. Navzdory skutečnosti, že oba považují své vztahy za velmi závislé na úrovni jejich flexibility, zůstanou spolu navždy, jakmile se rozhodnou zavázat se k milostnému vztahu.

Střelec
  1. Aquarius Relationship kompatibilita s rodinou

  2. Kompatibilita vztahu Vodnáře se sourozenci

  3. Vztah Vodnáře s rodiči

  4. Kompatibilita vztahu Střelec s Rybami

  5. Kompatibilita vztahu Střelec s Kozorohem

  6. Kompatibilita vztahu Střelec se Střelcem

  7. Kompatibilita vztahu Střelec se Štírem

  8. Kompatibilita vztahu Střelec s Váhami