DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Hledač:Pochopení osobnostních rysů Střelce

Váš archetyp je na pátrání, pátrá po eonech historie, prohledává naše filozofie, vědy, náboženství a kultury, aby dal životu smysl. Učíte se tím, že jste v první linii své vlastní existence a ti nejmoudřejší z vás pravděpodobně vyzkoušeli a prožili řadu různých přesvědčení a ‚pravd‘.

Váš vládce, Jupiter, je největší planeta v naší sluneční soustavě a hovoří o vaší expanzivní schopnosti pro život. Vaším archetypem je student i učitel a součástí toho, co udržuje vaše obzory otevřené, je touha rozumět stále více a více. Ta žízeň není nikdy plně nasycena a to je součástí vašeho kouzla. Protože čím více poznáváte ‚pravdu‘, tím více chápete, jak neomezené jsou interpretace a mytologie. Od té doby, co jsme na této planetě, se snažíme najít smysl existence a to pravděpodobně nepřestane. Máte schopnost být pěší mapou mnoha cest.

Důležitým aspektem vašeho znamení je, jak ztělesňujete roli žáka i učitele. Studentská část vás hltá vědomosti a skrze vaše prožité zkušenosti máte širokou šíři porozumění. Když mluvíte ze svých zkušeností, z toho, co osobně znáte, učíte nás ostatní. Nenechávejte v sobě všechna svá učení, sdílejte je s námi. Sdělte svá zjištění. Existuje mnoho cest, po kterých můžeme jít v tomto životě, a znalosti, které máte ze svých vlastních dobrodružství, pomáhají nám ostatním osvětlit mnoho možných cest.

Pro váš život je důležité, aby měl smysl. A tady jste architektem, který si znovu buduje vlastní přesvědčení a víru, pomocí pokusů a omylů, třídí, co rezonuje a co ne. Jaký je tedy aktuální význam, který aplikujete na realitu? Co vám v životě dává víru v sebe a existenci?

Kde se v roli studenta a učitele cítíš nejlépe? Co tě rozsvítí? Co vám přináší ten nával pocitu, že jste tak živí a nadšení, že jste tady?

Jste průzkumník a to vyžaduje určitou úroveň osobní svobody, abyste mohli neustále růst. Stagnace vyčerpává vaši vitalitu, potřebujete před sebou otevřenou silnici, ne parkoviště.

LÉČIVÝ BALZÁM

Blíženci, vaše nepřátelské znamení, vám přináší zvědavost a schopnost klást více otázek, vidět nové perspektivy a mít více úhlů pohledu na stejné téma. To je užitečné, zvláště když / pokud uvíznete v jednom kanálu reality příliš dlouho nebo se omezíte nebo ustrnete ve svém rozsahu. Tato hravá, zábavná a osvobozující energie může vnést lehkost do těchto období existencialismu. Pokud je stránka prázdná, můžete napsat svůj vlastní příběh, vytvořit si vlastní mýty.

POZITIVNÍ VÝRAZY

Zážitkové

Dobrodružný

Zajímavé

Moudrý

STÍNOVÉ VÝRAZY

Dogmatický

Soudný

Úzkomyslný

Slepá víra

MUTABLE | POŽÁR | JUPITER

HLEDÁK

Chcete se dozvědět více o ostatních znameních? Podívejte se na našeho komplexního průvodce o osobnostních rysech všech znamení zvěrokruhu.


Střelec
  1. Cesta do vnitřního domova:Pochopení osobnostních rysů Raka

  2. Zvědavý orákulum:Pochopení osobnostních rysů Blíženců

  3. Pozemské slasti:Pochopení osobnostních rysů Býka

  4. Archetypální cesta k jáství:Pochopení osobnostních rysů Berana

  5. Snící vize:Pochopení osobnostních rysů Ryb

  6. Sebeovládání:Pochopení osobnostních rysů Kozoroha

  7. Psychologický alchymista:Pochopení osobnostních rysů Štíra

  8. Archetypální cesta k vnitřní rovnováze:Pochopení osobnostních rysů Vah