DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Kozoroh

Jupiter, Saturn a Pluto v Kozorohu:2020 vysvětleno astrologií

Naposledy aktualizováno:2022-07-02

Co se děje letos? Astrolog Jules Ferrari říká, že je to otázka, kterou v poslední době dostává často. Možná není překvapením, že rok 2020 je v astrologii velkým rokem. Z velké části kvůli tomu, že Jupiter, Saturn a Pluto letos procházejí znamením Kozoroha.

"Na obloze se toho teď děje hodně a dostal jsem k tomu docela dost otázek," říká Ferrari.

"Hromady," říká Ferrari. "Děje se toho tolik. Rok 2020 je rokem, o kterém astrologové vytvářeli hypotézy po celá desetiletí. A to, co je na tom, co se právě teď děje, je tak významné, že se sejdou tři ze skutečných velkých děl:Jupiter, Saturn a Pluto - v Kozorohu."

To znamená, že tyto planety procházejí částí oblohy nebo zvěrokruhu, kde se nachází souhvězdí Kozoroha.

"Z kolektivního smyslu představuje Kozoroh společnost. Struktury společnosti jako celku," říká Ferrari. A ať už jde o Jupiterův podíl na kultuře zrušení nebo Saturn, který nám pomáhá představit si novou budoucnost, planety jsou v souladu s tím, čím právě procházíme.

Pluto v Kozorohu:osvětlující temné pravdy

"Když je Pluto v konjunkci se Saturnem, je to v podstatě období, kdy opony společnosti padají nebo spadly. A v podstatě právě teď procházíme velmi plutonskou zkušeností."

Pluto, říká Ferrari, představuje to, co se děje ve tmě. A letos toho hodně vyplouvá na povrch. "Takže to je v podstatě vše ze ságy Jeffreyho Epsteina a Ghislaina Maxwella. Tvrdá korupce a negativní mocenské vlivy, které vyplouvají na povrch a podobné věci. Je to všechno hardcore, co se teď geopoliticky děje v určitých zemích... je to velmi intenzivní hrát to, co vidíme.

"Pluto skutečně představuje cykly znovuzrození smrti. Takže nejlepší způsob, jak to vyjádřit, je, že společnost v podstatě prochází obdobím kukly."

Zrušit kulturu? Obviňovat Jupitera v Kozorohu

"Je docela zajímavé, že Jupiter vytváří vztah k [Plutu a Saturnu]. To se tak nějak děje po celý rok:tyto planety se k sobě přibližují a přibližují. Takže tam byly některé body, kde je napětí velmi silné. ale, člověče, naráží na nás v mnoha různých směrech."

"Jupiter je v pohodě, protože v tomto smyslu nám opravdu umožňuje představit si nebo zavrhnout a vidět možnosti toho, co může být pro společnost do budoucna. Ale zároveň se Jupiter může hrát velmi negativně. Je toho hodně, co musíme udělat." s dogmatem:moje pravda je pravda. Moje cesta nebo dálnice. V současné době se toho ve společnosti děje hodně. Kolem svobody slova se toho hodně děje a věci jako zrušení kultury jsou opravdu dobrým příkladem tohoto jupiterského vlivu odehrávající se v rámci společenských struktur.“

Saturn v Kozorohu:vize budoucnosti

"Z kolektivního smyslu představuje Kozoroh společnost. Struktury společnosti jako celku. Takže mít tam Saturn je do značné míry jeho domovská základna," říká Ferrari. A říká, že jsou tu dobré zprávy.

"Je tu také ten saturnský vliv schopnosti restrukturalizovat to, co je nebo bylo vhozeno do ohně v podstatě... Kvůli pozitivům jupiterského a saturnského vlivu je toto super cool čas na zavržení a představu toho, co tato budoucnost může vypadat pro vás a také na společenské úrovni.“

Tento rozhovor byl přepsán z našeho astrologického sezení s Ferrari v rámci RUSSH Víkend.

Podívejte se na celou relaci níže.


Kozoroh
Kozoroh
  1. Kozoroh září 2019

  2. Měsíční hvězdy Kozoroha březen 2013

  3. Kozoroh listopad 2019

  4. Měsíční horoskop Kozoroha září 2015

  5. Horoskopy Kozoroha říjen 2021

  6. Kozoroh novoluní

  7. Astrologický podcast:Jupiter vstupuje do Kozoroha

  8. Měsíc třetího čtvrtletí Kozoroha

  9. Zatmění Slunce v Kozorohu, prosinec 2019