DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Kozoroh

Jupiter, Saturn a Pluto v Kozorohu:2020 vysvětleno astrologií

Jupiter, Saturn a Pluto v Kozorohu:2020 vysvětleno astrologií

Co se děje letos? Astrolog Jules Ferrari říká, že je to otázka, kterou v poslední době dostává často. Možná není překvapením, že rok 2020 je v astrologii velkým rokem. Z velké části kvůli tomu, že Jupiter, Saturn a Pluto letos procházejí znamením Kozoroha.

"Na obloze se toho teď děje hodně a dostal jsem k tomu docela dost otázek," říká Ferrari.

"Hromady," říká Ferrari. "Děje se toho tolik. Rok 2020 je rokem, o kterém astrologové vytvářeli hypotézy po celá desetiletí. A to, co je na tom, co se právě teď děje, je tak významné, že se sejdou tři ze skutečných velkých děl:Jupiter, Saturn a Pluto - v Kozorohu."

To znamená, že tyto planety procházejí částí oblohy nebo zvěrokruhu, kde se nachází souhvězdí Kozoroha.

"Z kolektivního smyslu představuje Kozoroh společnost. Struktury společnosti jako celku," říká Ferrari. A ať už jde o Jupiterův podíl na kultuře zrušení nebo Saturn, který nám pomáhá představit si novou budoucnost, planety jsou v souladu s tím, čím právě procházíme.

Pluto v Kozorohu:osvětlující temné pravdy

"Když je Pluto v konjunkci se Saturnem, je to v podstatě období, kdy opony společnosti padají nebo spadly. A v podstatě právě teď procházíme velmi plutonskou zkušeností."

Pluto, říká Ferrari, představuje to, co se děje ve tmě. A letos toho hodně vyplouvá na povrch. "Takže to je v podstatě vše ze ságy Jeffreyho Epsteina a Ghislaina Maxwella. Tvrdá korupce a negativní mocenské vlivy, které vyplouvají na povrch a podobné věci. Je to všechno hardcore, co se teď geopoliticky děje v určitých zemích... je to velmi intenzivní hrát to, co vidíme.

"Pluto skutečně představuje cykly znovuzrození smrti. Takže nejlepší způsob, jak to vyjádřit, je, že společnost v podstatě prochází obdobím kukly."

Zrušit kulturu? Obviňovat Jupitera v Kozorohu

"Je docela zajímavé, že Jupiter vytváří vztah k [Plutu a Saturnu]. To se tak nějak děje po celý rok:tyto planety se k sobě přibližují a přibližují. Takže tam byly některé body, kde je napětí velmi silné. ale, člověče, naráží na nás v mnoha různých směrech."

"Jupiter je v pohodě, protože v tomto smyslu nám opravdu umožňuje představit si nebo zavrhnout a vidět možnosti toho, co může být pro společnost do budoucna. Ale zároveň se Jupiter může hrát velmi negativně. Je toho hodně, co musíme udělat." s dogmatem:moje pravda je pravda. Moje cesta nebo dálnice. V současné době se toho ve společnosti děje hodně. Kolem svobody slova se toho hodně děje a věci jako zrušení kultury jsou opravdu dobrým příkladem tohoto jupiterského vlivu odehrávající se v rámci společenských struktur.“

Saturn v Kozorohu:vize budoucnosti

"Z kolektivního smyslu představuje Kozoroh společnost. Struktury společnosti jako celku. Takže mít tam Saturn je do značné míry jeho domovská základna," říká Ferrari. A říká, že jsou tu dobré zprávy.

"Je tu také ten saturnský vliv schopnosti restrukturalizovat to, co je nebo bylo vhozeno do ohně v podstatě... Kvůli pozitivům jupiterského a saturnského vlivu je toto super cool čas na zavržení a představu toho, co tato budoucnost může vypadat pro vás a také na společenské úrovni.“

Tento rozhovor byl přepsán z našeho astrologického sezení s Ferrari v rámci RUSSH Víkend.

Podívejte se na celou relaci níže.


Kozoroh
  1. Kozoroh červenec 2020

  2. Kozoroh březen 2020

  3. Kozoroh prosinec 2020

  4. Astrologický podcast:Jupiter vstupuje do Kozoroha

  5. Jupiter v Raku vs Pluto v Kozorohu, 4. – 11. srpna

  6. Láska:Venuše v Kozorohu, Slunce a Saturn

  7. Saturn v Kozorohu Prosinec 2017 až prosinec 2020 – Miřte vysoko

  8. Astrologie dubna 2018 – Chiron v Beranu, Saturn a Pluto jsou retrográdní