DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Měsíční hvězdy Štíra listopad 2013

Štír (24. října–21. listopadu)

Pokud jste typ Štíra, který si užívá života, když je dramatický a plný, užijete si začátek listopadu. Toto je samozřejmě váš narozeninový měsíc a jakmile tento měsíc začne, změna a transformace jsou na cestě.

Na 1. je další záběr na čtverec Uran-Pluto, který vládne našim nebesům v letech 2010-2015. Možná už osobně víte, o co jde, ale s Plutem ve vašem komunikačním sektoru a Uranem, který vládne vaší práci a zdraví, je tématem způsob, jakým mluvíte a vyprávíte svůj příběh a čím se živíte.

Někteří z vás možná buď úplně změnili kariéru, nebo se k tomu chystají. Možná jste se stali samostatně výdělečně činnými nebo možná používáte internet, aby byl váš hlas slyšet. Existuje mnoho různých způsobů, jak to pro vás bude probíhat, ale mějte na paměti, že Pluto trvá na tom, abyste úplně zavřeli dveře, než otevřete nové, a Uran potřebuje volnost a prostor k manévrování.

Pro některé z vás to může být případ, kdy budete připraveni nebo ne, a toto téma se zesílí 3., kdy ve vašem znamení Štíra nastane zatmění Slunce. Zatmění Slunce je ve skutečnosti novoluní s dodatečným oomph, protože jsou zapojeny karmické uzly mapy. Při zatmění Slunce se dějí věci, to, co je skryté, vychází na světlo, a když se ohlédnete zpět na tuto dobu, uvědomíte si, že to, co se stalo, nebo rozhodnutí, která jste učinili, byly zásadním zlomem. Toto je obzvláště silné zatmění, pokud máte narozeniny kolem 3. dne nebo kolem 3. a klíčové slovo, které si zapamatujete, je „transformace“.

Pro všechny Štíry je to silné zatmění, protože zahrnuje nejen Slunce, Měsíc a severní uzel, ale také retrográdní Saturn a Merkur. Pokud se podíváte na graf události, v jednom sektoru vašeho grafu je seřazeno pět klíčových těl. To staví pozornost na váš velký čas, vaši osobnost, vaše fyzické tělo a vaše osobní cíle a ambice.

Je to o vás a o tom, co od života chcete a jak se prosadíte. Vzhledem k tomu, že Štír je znamením spojeným s mocí, možná budete chtít působit jako autorita, stát se umělcem nebo vidět své jméno ve světlech. Přijměte změny, které vás čekají, ať jsou jakkoli náročné, a vězte, že nemá smysl se ohlížet, ale raději mějte svůj pohled pevně upřený na budoucnost a co bude dál.

To neznamená, že musíte jít sami, a ve skutečnosti, váš tradiční vládce, Mars, je momentálně v Panně a sektor vaší mapy, který vládne přátelům, skupinám a širší společnosti. Je to hodně o tom, že jste ve světě a některé vaše pokroky v tomto měsíci budou spojeny s většími cíli, které zahrnují společnost a svět, ve kterém žijeme. Je to dobrá záminka k tomu, abyste se také poflakovali se svými kamarády nebo si propojili své ponožky, podle toho, co nejlépe vyhovuje, a pokud máte pochybnosti, udělejte obojí.

Toto je klíčový měsíc pro komunikaci, protože nejen, že se Merkur, planeta komunikace, obrací přímo ve vašem znamení, což znamená, že slova mají sílu, ale Venuše, planeta vztahů, vstupuje do Kozoroha a vašeho komunikačního sektoru na 5. místě, kde zůstává neobvykle dlouho. čas, do začátku března 2014.

tak co chceš říct? S kým chcete mluvit? Toto je čas domluvit si schůzky, promluvit si od srdce, oslovit někoho, s kým jste roky nemluvili, a naučit se komunikovat s autoritou a mocí. Je ideální pro veřejné mluvení nebo psaní vašich moudrých slov. Je to také silný měsíc pro navazování nových přátel a spojení a pro oslovení ostatních. Najděte lidi stejného smýšlení, kteří sdílejí vaše přesvědčení, a vězte, že společně můžete něco změnit.

Osobně to pro vás nemusí být nejsnazší období, zvláště pokud víte, že se vztah chýlí ke konci nebo procházíte obtížným obdobím, ale zároveň zaměření na vás znamená, že musíte být na prvním místě a dívat se podle vlastních potřeb.

Vydejte se vstříc nové výzvě, staňte se doma živitelem rodiny, převezměte nějakým způsobem jinou nebo vedoucí roli a ať už čelíte čemukoli nebo čemu čelíte, dělejte to s odvahou a duchem. Kolo štěstí se může občas otáčet příliš rychle, ale držte se při jízdě.
Štír
  1. Měsíční hvězdy Štíra leden 2013

  2. Měsíční hvězdy Štíra květen 2013

  3. Měsíční hvězdy Štíra červen 2013

  4. Měsíční hvězdy Štíra červenec 2013

  5. Měsíční hvězdy Štíra srpen 2013

  6. Měsíční hvězdy Štíra září 2013

  7. Měsíční hvězdy Štíra říjen 2013

  8. Měsíční hvězdy Štíra prosinec 2013