DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Měsíční hvězdy Štíra srpen 2014

Štír (24. října–21. listopadu)

Na nebesích se pro tebe moc zpomalování neděje, Štírku, protože srpen začíná. Mars, vaše tradiční vládnoucí planeta, je po celý měsíc ve vašem znamení Štíra a žene vás kupředu silou a cílevědomostí.

Mars miluje Štíra, protože je to znamení, kde se může soustředit, cestovat hluboko a dělat věci. Transformace je možná vnitřní i vnější a kamkoli vložíte své ocelové odhodlání, najdete skryté bohatství.

Pro některé je to o vaší kariéře a nových příležitostech, které se vám otevírají, pro jiné je to o lásce, hře a dalších oblastech vášně. V měsíci srpnu se od vás bude chtít hodně a vy musíte dokázat, že se této příležitosti umíte postavit.

Toto je určitě měsíc, kdy se můžete soustředit na své povolání a na to, co od života chcete, protože Jupiter, planeta příležitostí, je nyní ve Lvu na vrcholu vašeho žebříčku, který vládne vaší kariéře a veřejnému postavení. Počítejte s tím, že budete vyzváni, abyste přijali novou pozici, ať už s ohledem na vaši práci, možná povýšení, nebo jako předseda správní rady nebo výboru. Čím více nyní do svého života vložíte, tím více na oplátku dostanete zpět a můžete sobě i ostatním dokázat, že jste schopni velkých věcí.

Tento měsíc to není jen Jupiter ve Lvu, protože vaším kariérním sektorem procházejí tři osobní planety. Merkur, komunikační planeta, je ve Lvu do 15., Slunce je tam do 23. a Venuše, bohyně lásky, přebírá štafetu Lva od 12. do konce měsíce.

Některá klíčová data, která je třeba poznamenat, jsou 2., kdy se Merkur a Jupiter na nebi spojí. To signalizuje dobré zprávy a je to pozitivní symbol pro jakýkoli nový podnik, který začíná v tento den nebo kolem něj. Může se to týkat skupiny lidí, vaší sociální sítě a může mít vazby na zahraniční kontakty, vydavatelství, média nebo zákon.

Osmá také vypadá živě, když se Slunce a Merkur spojí na obloze a vytvoří snadný aspekt na Uran v Beranu a váš pracovní sektor. Osmá je skvělá na schůzku nebo pohovor, a pokud se ucházíte o práci nebo hledáte práci, zakroužkujte si osmou v diáři, abyste dosáhli pokroku a rychle. Uran je spojen s technologií, takže vše, co je online nebo související s internetem, slibuje rychlý pokrok.

Na 10. je také úplněk, který protíná osu Vodnář/Lev vašeho horoskopu se zaměřením na základy vaší mapy. Jste v centru pozornosti s Měsícem ve Vodnáři, ale vzhledem k tomu, že Saturn rovná Slunce i Měsíc, může to být děsivý návrh. Možná je na vás vyvíjen tlak, abyste podávali výkon, a možná se snažíte na maximum.

Pokud ve vašem životě existuje nesoulad mezi tím, čím se živíte, a tím, čeho chcete dosáhnout na osobní úrovni, můžete se cítit nepatřičně, jako by vaše kariéra a vaše identita nebyly v souladu. Je to silný a emocionální úplněk, který může přinést problémy související s vaší prací, rodinou a místem, odkud pocházíte.

Mars však pálí na všechny válce a může vám pomoci prosadit se a překonat jakýkoli strach, pochybnosti nebo jiná omezení nebo překážky, které se objeví. 15. přináší zásadní změnu a rozhovor, který vedete sami se sebou nebo s klíčovým hráčem ve vašem životě, vám pomůže pochopit, kam směřujete a proč.

Konečně 25. let se Mars a Saturn spojují na nebesích a to je obzvláště silné. Částečně záleží na tom, jak jste našli Saturn ve svém znamení Štíra, kde to bylo od října 2012, jak vám toto spojení dopadne. Saturn ve Štíru často naznačuje období tvrdé práce, ale může vás posunout až na hranici možností, a pokud víte, že jste připraveni jít dál, může být čas učinit zásadní rozhodnutí.

Je důležité si uvědomit, že Saturn opustí Štíra na konci roku a rozhodnutí, která učiníte v posledním srpnovém týdnu, souvisí s tím, co se stane do Vánoc 2014. Ani toto rozhodnutí nemusíte dělat sami, protože stejný den, 25., je novoluní v Panně a váš sektor přátelství. Ostatní lidé se zapojí, aby vám pomohli, a pokud vám bude nabídnuta jakákoli role ve skupinovém kontextu, musí to být dobré rozhodnutí, které vám pomůže nastavit nový plán nebo strategii, která vás přenese do roku 2015.

Pozor na vlivné lidi i tento měsíc, zvláště po 12., kdy je Venuše ve Lvu. Zejména mocná žena, která vám může pomoci dosáhnout vašich vlastních cílů nebo ambicí, a rozhodně to vypadá, jako byste na své straně měli někoho, kdo vás podporuje a podporuje to, co chcete dělat.

Venuše je planeta lásky, takže pokud jste ve vztahu nebo ženatý, je to dobrá zpráva pro vaši druhou polovičku a ve druhé polovině srpna mohou mít důvod k oslavě. Pokud hledáte lásku, s největší pravděpodobností potkáte někoho nového, kdo je spojen s vaší prací nebo tím, čím se živíte. Venuše i Mars jsou od poloviny měsíce v pevných znameních a to naznačuje, že potřebujete partnera, který je vám rovný.

Pro ty z vás, kteří jsou ve vztahu, je to znamení, že se musíte navzájem povzbuzovat, abyste šli za svými cíli a byli tím nejlepším, čím můžete být. V srpnu není moc času na to, abyste si postavili nohy, ale držte se toho, co od života chcete, a zbytek bude následovat.


Štír
  1. Měsíční hvězdy Štíra květen 2013

  2. Měsíční hvězdy Štíra červenec 2013

  3. Měsíční hvězdy Štíra srpen 2013

  4. Měsíční hvězdy Štíra říjen 2013

  5. Měsíční hvězdy Štíra leden 2014

  6. Scorpio Monthly Stars březen 2014

  7. Měsíční hvězdy Štíra duben 2014

  8. Měsíční hvězdy Štíra květen 2014