DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Kombinace Ryb a Štíra:Zjistěte, zda jste kompatibilní

Jste Ryba, která se zajímá o Štíra, nebo Štír, který se zajímá o Ryby?

Shoda lásky Ryb a Štíra je určitě zajímavá. Je to jeden z nejlepších milostných zápasů a Ryby a Štír jsou obvykle kompatibilní ve všech aspektech života.

Přečtěte si o emocionálních potřebách druhého znamení a zjistěte, zda by nemohlo být vaší spřízněnou duší.

Tento článek vysvětluje různé úrovně kompatibility Ryb a Štíra.

Ať už jste žena Ryb, kterou zaujal muž Ryb, nebo muž Ryb, kterého zaujala žena Štíra, najdete zajímavá fakta o kompatibilitě vašich slunečních znamení.

FAKTA O RYBÁCH:

Element:Voda

Vládnoucí planety:Neptun a Jupiter

Polarita:záporná

Barva:mořská zelená

Drahokam pro štěstí:Měsíční kámen

Květ:Leknín

Ryby jsou nejintuitivnějším znamením v celém zvěrokruhu. Mít své sluneční znamení v Rybách znamená, že zevnitř dokážete vycítit, zda je něco dobré nebo špatné.

Vaše reakce střeva je obvykle správná. Máte velmi duchovní energii, ale logická stránka vašeho mozku nezaostává za tou kreativní.

Pro Ryby je běžné, že jsou vysoce intelektuální a zajímají se o to, jak lidská mysl funguje jako mikrokosmos světa. Ryby rády tráví čas čtením a zkoumáním.

Ve skutečnosti je nelze nazvat samotáři, ale rádi tráví čas sami.

Pokud jde o poflakování, dávají přednost malým skupinkám lidí před velkými. Zdá se, že svou osobnost mají rozdělenou na vnitřní a vnější.

Jsou velmi citliví a mohou působit trochu tiše nebo odtažitě. Nesou však v sobě velkou sílu. Ryby jsou neuvěřitelně empatické a projevují jemnou, měkkou povahu.

Ryby jsou obecně velmi pozitivní, laskavé a soucitné. Jsou citliví ke všemu kolem sebe, včetně pocitů jiných lidí.

Mohou být příliš idealističtí, než aby žili praktický každodenní život. Lidé je ale mají většinou rádi, protože jsou pohodoví a sympatičtí.

Ryby jsou loajální, laskavé a obvykle orientované na rodinu. Jejich intuice jim usnadňuje péči o druhé a péči o ně.

Obvykle postrádají rozhodnost a mohou být snadno odvedeni od svých cílů. Muži i ženy Ryby mají hlavu v oblacích a může být těžké vrátit je zpátky na zem.

Ve vztazích lze Rybám snadno lhát, protože chtějí všemu věřit.

I když cítí, že jsou vedeny falešnými sliby, Ryby budou obvykle pokračovat stejnou cestou a věřit, že dosáhnou svého ideálu.

FAKTA ŠTÍRA:

Element:Voda

Vládnoucí planety:Mars a Pluto

Polarita:záporná

Barva:Tmavě červená

Šťastný drahokam:Topaz

Květ:Geranium

Síla a vášeň Štíra je často zaměňují za ohnivé znamení. Stejně jako Ryby má Štír silnou intuici.

Tvrdě pracují, aby dosáhli toho, co chtějí, a vy opravdu chcete být spíše jejich přítelem než nepřítelem.

Pomsta, stejně jako další cíle, které mají, je na vrcholu jejich seznamu priorit. Přichází, když to nejméně čekáte, stejně jako bodnutí štíra (Štíra).

Štír je vášnivý až do morku kostí. Jsou věrní své skutečné přirozenosti, protože nevědí, jak předstírat, že jsou někým jiným, ani se nechtějí snažit být něčím jiným, než čím skutečně jsou.

Upřímnost považují za důvěryhodnou vlastnost a jejich důvěra je něco, co je docela těžké dosáhnout.

Štíři se mohou bavit v podstatě s kýmkoli a nebojí se zkoušet různé sociální kruhy, aby našli lidi, kteří jim nejlépe vyhovují.

Jedna věc, kterou o nich musíte vědět, je, že je nemůžete ani ovládat, ani je ve skutečnosti nikdy porazit (protože nikdy nemůžete být tak investovaní jako oni, možná pokud jste sami Štír).

Takže pokud se k nim nechcete přidat, jednoduše se od nich držte dál.

Pokud jste jejich přítel, budou vám úžasně loajální a vždy při vás budou stát, když je budete potřebovat.

Dokážou být také docela trpěliví, kromě případů, kdy se zdá, že vám chybí zdravý rozum, což je něco, k čemu nemají toleranci.

Na rozdíl od Ryb jsou spolehlivé a pracovité ve všem, pro co se rozhodnou. Rádi však dělají věci po svém.

V každé oblasti svého života věnují velkou pozornost detailům. Štíři mají dokonce tendenci shromažďovat informace, které se zdají být irelevantní, pro případ, že by je v budoucnu potřebovali.

Zatímco Ryby jsou příliš důvěřivé, Štír nikdy nikomu nedovolí hrát si se svými emocemi. Alespoň ne na dlouho.

Jsou Ryby a Štír kompatibilní?

Kompatibilita Ryb a Štíra velmi závisí na tom, ve které sféře života se nacházejí.

I když mezi sebou mají zvláštní energii, jejich vztah je jiný, když jsou zamilovaní, přátelé, spolupracovníci nebo sourozenci.

Čtěte dále a objevte výhody a nevýhody vztahů mezi Rybami a Štíry.

KOMPATIBILITA RYB A ŠTÍRŮ:LÁSKA

Protože jsou oba vodní znamení, vztah Ryby-Štír je vášnivý, intimní a emocionální. Rybu okamžitě přitahuje Štír a naopak.

Tito dva mohou být snadno spřízněné duše!

Jsou spojeni od prvního okamžiku, kdy se na sebe podívali. Jejich citové spojení je silné. Obě znamení vše hluboce cítí a jsou ochotna se jeden druhému zavázat.

Jejich vztah může vzkvétat, pokud vše půjde správně, ale může skončit stejně rychle, jako začal, pokud nastanou problémy. Jejich problémy jsou založeny na jejich odlišných přístupech k řešení problémů.

Nicméně, i kdyby to byla pravda, úroveň kompatibility Štíra a Ryb je velmi vysoká.

Když to funguje, vztah Ryby a Štíra je opravdu úžasný. Tato dvě znamení zvěrokruhu si navzájem pomáhají stát se lepší verzí sebe sama. Loajální, dávat Ryby jistě pomůže Štírovi cítit se důvěřivější.

Láska Štíra je úžasná, ale může být trochu ohromující. Zdá se, že Ryby s tím vycházejí a dokonce si to užívá.

Zatímco Ryby jsou obvykle submisivní jak v sexu, tak v jiných aspektech vztahu, Štír je dominantní a zdá se, že to funguje dokonale.

Jedním z důvodů kompatibility Štíra a Ryb je sdílená sexuální energie.

Milovník Štíra má intenzivní, kontrolní sexuální chování a Ryby, na rozdíl od většiny ostatních znamení, se zdají být přitahovány a vzrušeny svou silnou povahou.

Ryby jsou pravděpodobně nejcitlivějším znamením v celém zvěrokruhu a Štíra přitahuje klid a vyrovnanost, kterou vyzařují.

Tato dvě vodní znamení se většinou shodují kvůli jejich schopnosti hluboce se propojit a milovat jeden druhého.

Oba se snadno zamilují do obrazu pohádkové lásky, kterou zdají mít, a tato milostná kompatibilita jim může pomoci zůstat spolu po dlouhou dobu.

Samec RYB A ŠTÍROVÁ ŽENA

Muž Ryb může pomoci ženě Štír změkčit její jinak drsnou povahu. Jako pevné znamení, což znamená, že je stabilní, může žena Štíra přidat určitou stabilitu do života samce Ryb.

Muže Ryby může pomoci cítit se jistější a ženě Štíra může pomoci, aby se cítila bezpečněji a měla více víry a důvěry.

Skutečně měkká a pečující povaha muže Ryby může pomoci ženě Štíra cítit se dostatečně bezpečně, aby se mu otevřela, když se cítí zraněná, a její ochrana bude kotvou pro jeho zranitelnost.

Když začnou mít problémy, žena Štíra může být opravdu konfrontační a stát si za svým. Tam vznikají skutečné problémy, protože muž Ryb se za každou cenu vyhýbá konfrontaci a je docela vyhýbavý.

Muži Ryby se dostávají do role oběti a ukazují svou mazanou stránku. Štírové samice se na druhou stranu stávají manipulativními a chladnými vůči svému partnerovi.

SAMIČKA RYB A SAMEC ŠTÍRA

Vztah muže Štíra a ženy Ryby je naplněn blízkostí a intenzitou, o které každý sní. Tedy pokud si navzájem důvěřují.

Pokud je důvěra narušena, změní se v nejstrašnější milostný zápas všech dob. Ryby se obrátí ke své povaze náchylné k útěku a Štír začne být velmi podezřívavý a dokonce majetnický.

Oba potřebují hloubku a upřímnost, aby umožnili jejich emocionální spojení. Pokud jde o jejich sexuální spojení, neexistuje téměř žádná lepší volba pro ženu Ryb než milence Štíra.

Pevná povaha muže Štíra může nabídnout jakýsi kompas putujícímu duchu ženy Ryb. Bude však muset vědět, že investuje do něčeho skutečného.

Kompatibilita Štíra a Ryb by však neměla být zpochybňována. Sdílejí spolu ty nejintimnější, nejsmyslnější a nejvášnivější zážitky. Klidně by mohli být jedním z nejemotivnějších horoskopových párů.

Astrologové si nejsou jisti, zda mají na to, aby zvítězili a vydrželi, ale milostný zápas není vyloučený.

SOUVISEJÍCÍ:20 odhalujících znamení, že muž Štír vás má rád (i když to skrývá)

Musí najít společnou řeč bez ohledu na pohlaví.

Když se Štír a Ryby milují, tvoří úžasný pár a jejich vztah je naplněn vzájemným respektem a porozuměním.

Oba mají tendenci se stáhnout do své vlastní mysli, aby to Štír mohl odpustit Rybám a naopak.

Štír může nerozhodným Rybám pomoci proměnit jejich sny a představy ve skutečnost a Ryby mohou pomoci Štírovi být starostlivější a citlivější k potřebám jiných lidí.

Vodní znamení spolu mohou velmi dobře fungovat, i když se jejich vztahy zpočátku nezdají dokonalé.

Láska mezi těmito dvěma znameními zvěrokruhu je vysoká a mohou mít hluboce obohacující vztah.

PŘÁTELSTVÍ RYBY A ŠTÍRU

Jsou to obecně lidé s podobnými zájmy, kteří si velmi dobře rozumí.

Tajemná povaha Štíra je něco, co překáží jejich vztahům s přáteli, a protože to Ryby mohou snadno přijmout, jejich přátelství může vzkvétat.

Vládnoucími planetami Štíra jsou Mars a Pluto a Ryby Jupiter a Neptun, a přestože jsou obě vodní znamení, mohou být svou povahou zcela odlišné. Tyto rozdíly se obvykle vzájemně doplňují.

Štíři mají sklon dívat se na svět jako na černý nebo bílý a to jim může dost zkomplikovat život. Ryby jim mohou pomoci podívat se na věci v širším světle, ze kterého může Štír skutečně těžit.

Jejich přátelství funguje skvěle, protože neobsahuje sexuální energii a negativní emoce, které se hromadí, když jsou v romantickém vztahu.

Vzájemně se skvěle doplňují a vztah Štíra a Ryb je něco, z čeho mohou těžit obě znamení.

KOMPATIBILITA RYB A ŠTÍRŮ:SPOLUpracovníci

Ryby a Štír jsou jedním z nejúspěšnějších párů spolupracovníků ve zvěrokruhu.

Mají hlubší a intuitivní porozumění jeden druhému – silnější než kterákoli jiná dvě hvězdná znamení. V zásadě si mohou navzájem číst myšlenky.

Štír respektuje citlivost Ryb, což může být problém na jejich pracovišti.

Tato pracovní kompatibilita Štíra a Ryb funguje skvěle, zejména pro Ryby, protože se mohou od Štíra naučit něco o tvrdé práci.

Potřebují nějakou motivaci, aby zůstali soustředění, a kdo jiný by jim v tom mohl pomoci než Štír. Pro zápas Ryba-Štír je nejlepší, když Ryba pracuje na nápadech a Štír pracuje na jejich realizaci.

KOMPATIBILITA RYB A ŠTÍRA:SOUrozenci

Vzhledem k tomu, že obě znamení mají zjevně přirozenou afinitu k sobě navzájem, okamžitě se spojí. Když jste byli dětmi, měly Ryby pravděpodobně silnější představivost a Štír byl trochu více při zemi.

Podobně jako milostný zápas Štíra a Ryb, když se vy dva perete, není to hezké. Vaše souboje jsou tak emocionálně nabité, že jejich sledování může být přímo děsivé.

Ryby mohou být uraženy tvrdými slovy Štíra a Štír se může cítit hrozně, když je ignorován, zvláště muž Štíra, což je něco, co Ryby umí lépe než jakékoli jiné znamení zvěrokruhu.

Jsou Ryby a Štír spřízněné duše?

Vztah Ryb a Štíra má vše, co je nutné k úspěchu. S trochou snahy komunikovat lepším způsobem můžete být skutečně spřízněné duše, jejichž láska bude trvat celý život.


Štír
  1. Jak kompatibilní by byly ve vztahu Ryby a Blíženci? Zjistit

  2. Beran, Panna, Štír:Zjistěte, která zelenina se vám nejvíce podobá, podle znamení zvěrokruhu

  3. 3 znamení zvěrokruhu, která jsou nejvíce kompatibilní se Štírem

  4. 4 znamení, která jsou nejvíce kompatibilní se Štírem

  5. Jak zjistit, zda vás má Ryba ráda

  6. Vodnář a rak – zjistěte, zda se k sobě hodíte

  7. Kompatibilita Štíra a Vodnáře v lásce a přátelství

  8. Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství