DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Váhy

Měsíční horoskop pro Váhy červenec 2015

Váhy (23. září – 23. října)

Jeden z nejslavnějších planetárních aspektů roku se odehrává 1. července a týká se vaší vládnoucí planety Venuše.

Venuše momentálně jasně září ve Lvu a vašem sektoru přátelství a hned na začátku měsíce se Venuše spojí s Jupiterem, největší a nejlepší planetou na nebesích.

Jupiter představuje příležitost, růst a rozšiřuje to, čeho se dotýká. Venuše představuje lásku, vztah, krásu. Dejte ty dva dohromady a je to skvělý fest.

To může naznačovat vylití lásky a náklonnosti od přítele nebo někoho zvláštního. Je to skvělé rande, kdy můžete ocenit své přátele a dát jim vědět, co získáte, když je budete mít ve svém životě. Přátelství a skupinové aktivity jsou podporovány kombinací Venuše/Jupiter, takže buďte s těmi, které máte rádi.

Merkur, planeta komunikace, momentálně v Blížencích vládne cestování, studiu a novým zážitkům. Merkur se první týden v měsíci pěkně spojuje s konjunkcí Venuše/Jupiter, takže řekněte „ano“ dovolené s přáteli nebo šanci naučit se něco nového se zábavnou skupinou lidí.

Jupiter vládne také dobrým časům a to je klasický symbol oslav, večírků, užívání si života naplno. Oslovte ostatní a nechte své srdce otevřené a sdílejte lásku, zábavu a štěstí. Rozšiřte svůj společenský život a rozšiřte svá spojení. Toto nádherné spojení slibuje dary a požehnání.

Venuše zůstává ve Lvu až do 18. a má hladký průchod nebesy, až na jeden střetový aspekt. To se odehrává 14., kdy Venuše vyrovná Saturn ve Štíru a váš peněžní sektor.

Když je Saturn v tomto sektoru vašeho grafu od poloviny června do poloviny září 2015, musíte bedlivě sledovat své finance. Je moudré být opatrný ohledně peněz, i když by vám to nemělo bránit v dávání. Můžete být extravagantní se svými emocemi a rozdávat lásku. Být příliš shovívavý nebo extravagantní s penězi je ne-ne na náměstí Venuše-Saturn nebo kolem něj.

Velká zpráva tohoto měsíce zdůrazňuje vaši práci a kariéru a kam v životě směřujete. Je to proto, že planety jsou naskládány ve znamení Raka na vrcholu vašeho žebříčku, který představuje váš úspěch, váš status a pověst.

Slunce je v Raku až do 23., Mars, akční planeta, je zde celý měsíc a obě planety jsou spojeny Merkurem, komunikační planetou, od 8. do 23. To přidává vášeň, elán a odhodlání k mixu a nemůžete si pomoci, ale věnujete spoustu času a energie své současné cestě životem.

Mars je planeta ambicí, takže toto je měsíc, kdy musíte být asertivní a bojovat za to, co chcete. Kolem vaší práce a kariéry je naléhavost, kterou nelze popřít. Musíte zvýšit svou hru, přiznat svou ambiciózní povahu nebo si hrát s velkými chlapci a dívkami.

V tomto měsíci nastanou chvíle, kdy je práce příliš nabitá a vy se ocitnete v silné konkurenci nebo se ocitnete v obtížné situaci. Je to proto, že všechny tři planety v Raku se po celý měsíc střetávají se čtvercem Uran/Pluto. Nejnáročnější termíny jsou 15. až 19. a víkend 25./26.

Pluto je v Kozorohu dole na základně vaší mapy vládnoucí vašemu domu a rodině a Uran je v Beranu, který je proti vašemu znamení Vah. To zvýrazní vaše osobní vztahy a klíčová jednání. To může zahrnovat interakci, hádku nebo konflikt s někým, s kým pracujete.

Pokud ano, postupujte opatrně, protože činy mají důsledky a slova, která jsou vyslovena, nemohou být nevyřčena. Zároveň se však musíte starat o své vlastní potřeby a přání a nenechat se nikým šikanovat nebo se vám plést do cesty. Vybírejte si bitvy moudře.

Toto jsou pro vás mocné aspekty, protože se zaměřují na základy vašeho života, takže zde není jen jeden možný scénář. Záleží na vaší osobní situaci, ale nemůžete odolat změnám, ať už se to týká vaší rodiny, vašeho domova a místa, kde žijete, vašeho současného vztahu nebo bývalého. A co je nejdůležitější, ujistěte se, že neproděláte, ale že si stojíte za tím, co vám právem náleží.

Úplněk 2. července a novoluní 16. července jsou vaše ukazatele v měsíci. Úplněk protíná osu Raka/Kozoroha vašeho grafu a to je čas důvěřovat své intuici. Měsíční světlo vnáší do vaší situace jasno a je to vhodné datum pro zásadní rozhodnutí.

Novoluní spadá do oblasti Raka a vašeho kariérního sektoru a toto je skvělé datum pro nové začátky, přijetí nové práce nebo role, přemýšlení o tom, zda začít znovu nebo začít znovu. Vedení zepředu.

Další důležitá planetární aktivita se zaměřuje na vaši planetu Venuši. Venuše se změní na retrográdní 25. července a zůstane na pomalém chodu až do 6. září. Venuše ustupuje na nebesích ve vašem předchozím znamení Panny. To může naznačovat milostný vztah nebo city, které si přejete zůstat skryté.

Pokud jde o lásku a vztahy, věci se zpomalují. Vaše pozornost se obrací dovnitř s Venuší retrográdní a je čas se zamyslet a zvážit své hlubší pocity a emoce. Možná budete potřebovat trochu prostoru od partnera nebo budete chtít trávit více času sami.

Konečně, vaši přátelé jsou vašimi největšími spojenci, protože Slunce a Merkur vstoupí 23. do Lva a vašeho sektoru přátelství. Obraťte se na své přátele o lásku a podporu. Úplněk 31. července je společenský a připomíná vám, že ať už se v životě musíte potýkat s jakýmikoli většími problémy, stále si můžete najít čas na zábavu.


Váhy
  1. Měsíční horoskop pro rakovinu červenec 2015

  2. Měsíční horoskop Kozoroha říjen 2015

  3. Měsíční hvězdy Váhy červen 2015

  4. Měsíční hvězdy Váhy únor 2015

  5. Měsíční horoskop pro Váhy prosinec 2015

  6. Měsíční horoskop pro Váhy listopad 2015

  7. Měsíční horoskop pro Váhy září 2015

  8. Měsíční horoskop Býk červenec 2015