DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Jak číst své sny? Průvodce krok za krokem

Jaké sny obvykle vidíš? Jsou docela hloupé a vtipné nebo se díváte na plnohodnotné tematické a dramatické sny se spoustou lidí, míst a situací? V zásadě se to liší od člověka k člověku a také závisí na okolnostech něčího života. Bez ohledu na to, jaký typ snů vidíte. Pokud chcete vědět, jak číst sny, pak jste na správném místě.

Sny nejsou jen sny. Mají svůj význam a dost ovlivňují i ​​váš život. Pojďme si rychle říct několik jednoduchých způsobů, které vám mohou pomoci najít odpověď na otázku:jak číst své sny.

1. Identifikujte důležitost svého snu: 

Nejprve si zjistěte kvalitu nebo typ vašeho snu. Bylo to matoucí a směs skutečných životních zkušeností a některých mýtů? Bylo to děsivě šílené? Můžete vidět nějaké klipy nebo hororový film, který jste sledovali minulou noc, a spolu s tím můžete cítit silný pocit v žaludku, který může být způsoben velkou sýrovou pizzou, kterou máte před spaním.

Znamená to, že cokoli děláte, myslíte, jíte, pijete nebo se díváte během dnů, má silný dopad na sny, které vidíte v noci. Je tedy důležité vědět, zda jste byli v normálním duševním stavu a v pohodě, než jste šli spát. Pokud ano, znamená to, že význam vašeho snu je poměrně hluboký a souvisí s vaší psychikou.

Na vašich snech je ještě jedna důležitá věc. Pokud se probudíte a stále si pamatujete svůj sen a stále vás znepokojuje nebo vám připomíná, co jste viděli, když se vám zdál, znamená to, že má důležitou zprávu a důvod, proč vás stále zachycuje, je ten, že chce, abyste mu porozuměli. to.

2. Zapište si symboly, které jste viděli: 

Jak číst své sny? Průvodce krok za krokem

Například se vám zdálo, že vám ukradli váš nejoblíbenější pár nebo růžové boty. Takže v tomto snu by hlavními symboly, věcmi nebo tématy byly pár vašich oblíbených bot, růžová barva a že jste to ztratili kvůli krádeži. Znamená to, že kdykoli sníte o něčem, co vás skutečně ovlivňuje, musíte si zapsat všechny důležité věci nebo symboly, které jste v tom viděli. Tímto způsobem byste to mohli spojit se svými skutečnými životními zkušenostmi.

3. Jaký byl ten přemožitelný pocit?

Jakmile pochopíte, že sny vám přinášejí zprávy přímo z vašich skutečných životních zkušeností nebo vaší psychiky, musíte se pokusit zapamatovat si své sny a pocity, které jste zažili, když jste snili. V případě, že si to již nepamatujete, musíte zavřít oči a pokusit se znovu zobrazit své sny. A když to děláte, pečlivě kontrolujte své tehdejší pocity a pocity.

Znamená to, že kdokoli z vás může číst sny, pokud si je správně vybavuje.


sen
  1. Jak se sny mění s věkem

  2. Probuzení ke svým snům

  3. Jak mít sladké sny

  4. Jak se nechat vést astrokartografií

  5. Jak najít své duchovní zvíře:kompletní průvodce

  6. Jak zastavit noční můry

  7. JAK VYKLADAT SNY

  8. Jak identifikovat své duchovní zvíře podle narozenin (průvodce měsíc po měsíci)