DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

SNÍME O VÝRACÍCH

Existuje mnoho případů, kdy osoby, které byly obětí loupeže nebo byly přítomny válečnému aktu, jsou traumatizovány předmětem nebo osobou, která byla v té době přítomna. Objektem s největší vazbou a přítomností v mnoha traumatech jsou často zbraně a střelba. Většinu času, kdy máte takové sny, se můžete probudit vyděšení, úzkostní a vystresovaní, a není to nic neobvyklého, protože použití zbraní vyvolává strach a v několika případech i smrt.

Ale to není důvod, proč bychom si měli myslet, že snění o střelbě předznamenává smrt. Než začnete zkoumat význam střílení snů, musíte si položit otázku, zda jste vy (v případě, že jste to byli vy, kdo o tom snili) nebo snílek nebyli protagonisty nějaké loupeže nebo násilného činu v posledních dnech, protože váš mozek to mohl poznamenat. scénu a reprodukuje ji prostřednictvím vašich snů.

Pokud to není váš případ a neshledáváte tento sen související s vaším životem, pak jste připraveni číst dál a zjistit, jakou šifrovanou zprávu vám váš mozek posílá. I když nevidíte odkaz na svůj život, pamatujte, že vše, o čem sníte, je poznamenáno vašimi zkušenostmi a zkušenostmi, a mějte na paměti, že čím přemýšlivější budete při popisu svého snu, najdete ten nejpřesnější význam svého sen.

Vše musíte hlídat, kdo střílí? koho střílíš? Jaká část těla? To vše vám pomůže lépe dešifrovat snové kódy skryté ve vašich snech. Někteří lidé naznačují, že snění o střelbě znamená, že ve svém životě procházíte obdobím, kdy se cítíte nechráněni a nejistí.

CO ZNAMENÁ SNÍT O STŘELENÍ?

SNÍME O VÝRACÍCH

Snít o střelbě může znamenat, jak jsme již řekli dříve, že jste v situaci křehkosti. Musíte se cítit chráněni, může to být od vašeho partnera nebo vaší rodiny, dokonce i vašich přátel. To se odráží ve snu, že jste obětí, protože stejné pocity můžete mít ve snu, potřebujete někoho, kdo vás ochrání, a cítíte strach. Nedovolte, aby vám strach a nechránění bránily v životě.

Pokud máte sny o střelbě a střelbě, vaše podvědomí se vám snaží naznačit, že musíte mít více sebevědomí. Zkuste se před rozhodnutím uvolnit a připravte se, nebojte se, věřte si. Na druhou stranu snít o tom, že střílíte a trefíte cíl, má jiný význam, je to sen o dobrém znamení, protože to znamená, že máte jasno ve svých cílech a záměrech.

Překonáte všechny potíže, které můžete mít, a ujistěte se, že se dostanete k tomu, co jste měli na mysli. Jste člověk s velkými ambicemi a pohledem do budoucnosti. Této situace můžete využít k rozhodování, zahájení podnikání nebo navázání vztahu, protože všeho, co navrhnete, dosáhnete.

Sen o střelbě a smrti

Pokud jste měli tu smůlu, že jste snili o střelbě a smrti nárazem kulky, musíte věnovat více pozornosti svému životu a rozhodnutím, která činíte. Možná máte pocit, že se váš život pomalu uzavírá, že už se nemůžete dostat z rutiny a všechno vás nudí. Zkuste dělat nové věci, obklopte se jinými lidmi, cestujte na místa, kde jste ještě nebyli a užívejte si svůj život. Sen o výstřelech a zbraních

Snění o výstřelech a zbraních ukazuje na vaši vysokou energii vášně, jste velmi energičtí a milujete vše, co děláte, milujete být šťastní a dělat radost druhým. Tento druh snu předznamenává, že budete mít v blízké budoucnosti milostný poměr nebo že konečně uspějete s osobou, která vás tolik zajímá. I když v některých případech je to také vaše touha nebo touha cítit se bezpečně.

Sen o střelbě a krvi

Když sníte o výstřelech a krvi, vidíme, že budete mít v budoucnu vážné problémy se svými přáteli, buďte opatrní a snažte se vše napravit. V podnikání vás také doženou problémy a potíže tím, že si své kolegy správně nevyberete.

Sen o střelách do hlavy

Snít o výstřelech do hlavy je dobrým znamením, že ve vaší budoucnosti dojde k situaci, kterou jste nečekali, nebudete vědět, jak ji zvládnout a může vás hluboce zasáhnout. Ale pokud máte sny o střelbě do něčí hlavy, musíte začít jednat z vlastní motivace, protože kolem vás jsou lidé, kteří se snaží napadnout vaše myšlenky a činy vás manipulují.

Sen o výstřelech ve vzduchu

Snít o střelbě do vzduchu nebo snít o střelbě do nebe je upozornění, abyste řekli ne prokrastinaci nebo přestali ztrácet čas věcmi, které nefungují, jako je obchod nebo vztah.

Sen o střelách do hrudi

Snít o výstřelech do hrudi je známkou zrady, stejně jako když na vás střílí, jako byste to byli vy, kdo střílí, tento sen souvisí se sněním, že střílí do vašeho srdce.

Snová střela do zad

Snít o výstřelech do zad je také známkou zrady, ale v tomto druhu zrady nevidíte, kdo je ten, kdo vás střílí. Pravděpodobně je součástí vašich přátel nebo rodiny, protože jsou to lidé, které nechcete, aby vás objevili. Buďte opatrní, komu důvěřujete, většinou pokud jste součástí firmy.


sen
  1. SNÍT O JEŠTĚRKÁCH

  2. SNÍT O BÝkovi

  3. SNÍTE O ŠVÁTECH

  4. SNENÍ O KRYSÁCH

  5. SNENÍ O BLECH

  6. SNENÍ O ŠTÍROCH

  7. SNÍT O MUCHÁCH

  8. SNÍT O VOSY