DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> sen

Sněte o pikniku

Sněte o pikniku je o závislosti a nezralosti. Snažíte se dát něco najevo. Máte potíže procházet životem. Sen ukazuje na váš strach ze zrady a vaši nedůvěřivou povahu. Odmítáte se postavit některému bolestivému, znepokojivému nebo destruktivnímu aspektu vašeho podvědomí.

Piknik představuje zklamání nebo neočekávané selhání. Jste potlačeni nějakou ženskou postavou ve vašem životě. Nápad nebo plán se chystá začít a být realizován. Váš sen je signálem pro váš drzý a tvrdý zevnějšek. Máte pocit, že neměříte.

Sněte o polním dni [den věnovaný venkovnímu společenskému setkání] označuje vaši všestrannost a přizpůsobivost v různých situacích. Vnucujete své názory a pocity ostatním. Cítíte se přeplněni nebo že ostatní napadají váš osobní prostor. Sen uvádí zpracování, přenos a sdílení informací. Jste usazeni.

Sněte o Cinchovi [jakýkoli podnik, který lze snadno provést] znamená vaši milenku a váš vztah s ní nebo s ním. Musíte se uznat v nějaké oblasti nebo situaci ve svém životě. Některá část vašeho života není v rovnováze. Sen je signálem pro raná nepříjemná traumata a potlačované pocity nebo vzpomínky. Vracíte se do stavu závislosti.

Sněte o pikniku [jakékoli neformální jídlo konzumované venku nebo na výletě] naznačuje vaši zvědavost, vaše podvědomé myšlenky a vaši potřebu je vyjádřit. Vaše podpora je v nějaké věci potřeba. Váš pohled na situaci může být zkreslený. Tento sen je předzvěstí vaší neustále se měnící osobnosti. Vaše potíže jsou téměř u konce.

Sněte o pikniku [jíst pod širým nebem, pod širým nebem] je symbolem konce cyklu, stárnutí nebo smrti. Uznáváte nebo přijímáte v sobě nějakou fyzickou vlastnost nebo primitivní touhu. Nevyužíváte svůj talent a potenciál. Váš sen symbolizuje přechodnou fázi ve vašem životě. Musíte přistoupit k problému ve svém životě a vypořádat se s ním.


sen
sen
  1. Sněte o tom, že budete bohatí

  2. Sněte o rozbití skleněné vázy

  3. Sněte o křepelčích vejcích

  4. Sněte o velkých vlnách na lodi

  5. Sněte o tom, že budete pokryti tetováním

  6. Sněte o tom, že budete mít více prstů na nohou

  7. Sněte o mrtvých kudlankách

  8. Sněte o tom, že budete střeleni do boku

  9. Významy snů o dobrodružství