DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Měsíční hvězdy Střelce duben 2015

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Vaše vládnoucí planeta Jupiter je na začátku měsíce silná a to je opravdu dobrá zpráva, protože začátek dubna také ohlašuje zatmění Měsíce.

Symbolika zatmění je temná, když vyjdou najevo skrytá témata. Zatmění Měsíce připadá na 4. velikonoční víkend a protíná osu Beran/Váhy.

Beran je ohnivé znamení a pro vás Beran vládne všem dobrým věcem v životě, jako jsou milostné vztahy, děti, kreativita, zábava, cokoliv, co ‚porodíte‘. Jde o to se bavit a užívat si života naplno.

Váhy jsou opačnou stranou spektra, takže zatímco Beran vládne sebevyjádření, Váhy o kolektivu; to je místo, kde komunikujete s ostatními, váš vztah s přáteli, skupinami, sociálními sítěmi a širší společností.

Tyto oblasti života jsou během zatmění zvýrazněny, a protože jsme nyní uprostřed cyklu zatmění, který se zaměřuje na tato dvě znamení, Berana a Váhy, možná zjistíte, že se vaše postoje, přání a potřeby mění a mění ve vztahu k jednu nebo více z těchto oblastí života. První zatmění Berana/Vah se odehrálo v říjnu 2013 a poslední zatmění v tomto cyklu se odehraje v březnu 2016.

Důvodem, proč je zatmění tohoto měsíce ještě výraznější, je to, že navazuje na čtverec Uran-Pluto. Sedmý a poslední čtverec Uran-Pluto připadl na 17. března minulého měsíce a to, co se odehraje o velikonočním víkendu, může přinést podobný scénář nebo znovu zažehnout problém, který už nějakou dobu máte na mysli nebo v popředí vašeho života.

Uran je tento měsíc v Beranu, ve stejném znamení jako Slunce a Pluto je v kvadratuře se zatměním v Kozorohu a vašem peněžním sektoru. Takže spouštěčem nějaké nespokojenosti nebo nedorozumění mohou být peníze. Co si můžete a nemůžete dovolit; za co chcete utrácet peníze v. za co chce utrácet peníze někdo jiný z vašich blízkých; střetávání se s penězi, atd.

Možná vám pomůže vzpomenout si šest měsíců zpět, kdy došlo 8. října 2014 k podobnému zatmění na obloze. Stalo se to ve 15 Aries/Vah a zatmění tohoto měsíce se odehrává ve 14 Vah/Beran.

Jednou z planet, které se zatmění účastní, je Merkur, komunikační planeta, rovněž v Beranu. Merkur v Beranu je přímý mluvčí a jako Střelec nejste někdo, kdo se dívá, než skočíte. Místo toho, jako všechna ohnivá znamení, skočíte do akce instinktivně, takže si uvědomte, že když se Merkur cítí divoce, bylo by snadné dostat se o Velikonocích do vášnivé debaty nebo diskuse.

Tradice říká, že je moudré počkat několik dní, než začnete jednat, a nechat věci urovnat, než se rozhodnete nebo uděláte velké rozhodnutí. Přesto, jak již bylo zmíněno, Jupiter, váš vládce, je ve směsi a v podpůrném a užitečném aspektu trigonu ke Slunci. Jupiter je momentálně v jiném ohnivém znamení, Lvu, a ve vaší tabulce Lev ovládá jupiterské aktivity, tedy cokoliv, co rozšiřuje váš svět. To zahrnuje cestování, studium, shromažďování znalostí, spiritualitu, hledání hlubšího smyslu života.

Slunce v Beranu je v souladu s Jupiterem na 2., Merkur je v souladu s Jupiterem na 6. a na 8. Jupiter se otáčí přímo na obloze. Toto je úžasný chod Jupiterovy energie a ať už se pro vás osobně o velikonočním víkendu děje cokoliv, Jupiter do směsi přidává důvěru a víru a pomáhá vám dívat se na život a vaši situaci filozoficky a zůstat pozitivní a optimističtí.

Kromě toho vás Jupiter vyzývá, abyste řekli životu ano, jeli na dovolenou, získali nové zkušenosti, oslovovali ostatní a dělali více toho, co máte rádi. Jakmile se Jupiter otočí přímo 8., jede plnou parou vpřed až do srpna 2015 a ať už se věnujete výuce, politice, společenským záležitostem, hledání požitků, průzkumu, podnikatelským aktivitám, máte zelenou a velký palec nahoru k tomu, abyste věci dokázali. stane.

Pro některé je to nečekaný milostný vztah, který vám v dubnu rozzáří život nebo zprávy o těhotenství nebo porodu. Kreativní projekty jsou také dobře označené a 10. a 18. jsou data, která je třeba si poznamenat. 10. se Slunce a Merkur spojují v Beranu a přinášejí dobré zprávy a 18. je novoluní v Beranu, symbol nových začátků a šance začít znovu. Zasévejte semínka do svého života a stanovte si své záměry; následujte svou vášeň a dělejte více toho, co máte rádi.

Láska je nyní rozhodně na prvním místě, protože Venuše, planeta lásky, vstupuje 11. dne do vašeho opačného znamení Blíženců a posiluje vaše vztahy. Venuše v Blížencích je lehká a koketní a čím společenštější jste, tím je pravděpodobnější, že potkáte někoho nového. Někdo z vaší rodiny může být proti nebo můžete mít pochybnosti o tom, co bude dál nebo o dlouhodobých důsledcích nového milostného vztahu, ale pokud to všechno můžete odložit, není důvod, proč byste si to nemohli užít. sebe teď.

Pokud jste ve vztahu nebo ženatý, snažte se dělat více společně. Bavte se s přáteli, rezervujte si výlet nebo dovolenou a žijte život naplno. Mluvte slova lásky a vězte, že čím více do vztahu vložíte, tím více dostanete zpět.

Konečně tento měsíc je v zemském znamení Býk vždy alespoň jedna osobní planeta zaměřená na vaši práci a vaše zdraví. Je to o vašem každodenním životním stylu a nyní musíte tvrdě pracovat, abyste věci uvedli do pořádku. Přesto akce sklízí ovoce a být zaneprázdněný se ukazuje jako produktivní. Pomalu a stabilně vyhrává závod v dubnu, takže sledujte své dlouhodobé pracovní cíle a dělejte pokroky krok za krokem.


Střelec
  1. Beran Měsíční hvězdy duben 2014

  2. Beran Měsíční hvězdy červen 2015

  3. Beran Měsíční hvězdy květen 2015

  4. Beran Měsíční hvězdy únor 2015

  5. Beran Měsíční hvězdy leden 2015

  6. Leo Monthly Stars duben 2015

  7. Měsíční hvězdy Váhy duben 2015

  8. Měsíční hvězdy duben 2012