DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Horoskop Štír prosinec 2021

Vaše vládnoucí planeta Mars zůstává ve vašem hvězdném znamení Štíra až do 13. Využijte toho na maximum a buďte tak produktivní, jak jen můžete. Mars ve Štíru má laserové zaměření, sílu vůle a odhodlání. Je vhodná doba, abyste se pustili do svých osobních cílů a záměrů a zaměřili se na své další kroky.

Šesté by mohlo být výjimečným datem, kdy vaši spoluvládci, Mars a Pluto, pracují ruku v ruce. Je to skvělé datum pro důležitou komunikaci. Vstupte do své moci a řekněte svou pravdu.

Mars se 13. dne přestěhuje do sektoru Střelce a vašeho peněžního sektoru, kde zůstane do 24. ledna 2022. Zde můžete zaměřit svou energii a řídit se vyděláváním peněz a řešením jakýchkoli finančních záležitostí.

Tento sektor vašeho horoskopu je však obsazený, jakmile začne prosinec. Talk planeta Merkur je ve Střelci do 13. a Slunce je zde do 21. dne slunovratu.

Zatmění Slunce

Navíc, 4. dne, je ve Střelci zatmění Slunce v novu. Zatmění Slunce jsou jako novoluní s dodatečným nadhledem. Jsou přeplňované turbodmychadlem. Proto si všimněte, co se stane v toto datum nebo kolem něj.

Střelec je váš osobní peněžní sektor, který vládne vašemu majetku a majetku, vašim hodnotám a vlastní hodnotě. V blízkosti může být šance vydělat peníze navíc. Nebo možná potřebujete věnovat více energie hledání práce nebo sledování finančního cíle.

Toto zatmění završuje cyklus zatmění, který začal v červnu 2020 a zvýraznil osu zvěrokruhu Gemini/Sagittarius. Během posledních 18 měsíců mohlo dojít k významnému posunu ve vašich výdělcích, ať už jde o nárůst nebo pokles příjmů. Cykly zatmění často představují zrychlený růst v obou směrech – vzestupy a pády života.

Někdy se zatmění shoduje s dramatickými událostmi a může přinést významný obrat ve vašem životě. Někdy zažijete konec, než jste schopni zahájit nový začátek.

Tento cyklus zatmění končí 19., v den úplňku v Blížencích. Tradičně by to byl dobrý úplněk pro zásadní rozhodnutí ohledně peněz.

Letos však může být moudré uvést věci do pohybu raději dříve než později. 8., 11. a 20. jsou potenciálně šťastná data, kdy se váš vládce Mars, Merkur a Slunce vyrovnají s Jupiterem ve Vodnáři a vaším domácím a rodinným sektorem.

Letos možná budete cestovat daleko, abyste se setkali s rodinou. Nebo se možná stěhujete domů nebo měníte svou životní situaci. Buďte expanzivní a zůstaňte věrní tomu, že vám a vašim blízkým vše klapne.

Retrográdní Venuše

V polovině měsíce však dochází k dalšímu velkému posunu. Planeta vztahující se Venuše se 19. dne změní na retrográdní a Venuše je spojena jak s láskou, tak s penězi. Úplněk 19. dne vám může jasně ukázat, kde musíte přerušit vazby nebo se vzdát platebního plánu, který již nefunguje. Možná bude potřeba změnit rychlostní stupeň, čas zastavit a přehodnotit, co dál.

Mohlo by to pro vás být důležitou retrográdní fází Venuše, protože Venuše mění směr konjunkce s Plutem, vaším spoluvládcem. Setkají se 11. a 25. Společně představují intenzitu, posedlost a transformaci.

V žádném případě to není snadná planetární energie, ale je hluboká a hluboká. Obě planety jsou momentálně v Kozorohu a ve vašem komunikačním sektoru. Tento měsíc můžete objevit tajemství nebo zjistit něco, co jste dosud nevěděli. Může dojít ke ztrátě, možná ve vašem okolí nebo ve vaší širší rodině, která vás hluboce zasáhne. Pokud jste typický Štír, budete vědět, že temná stránka života je bohatá na vhled, učení a smysl.

Venuše zůstává v pohybu pomalu až do 29. ledna 2022. Jelikož je Venuše vaší partnerskou planetou, může to být také o lásce a vztazích. Možná jste jiní než ten, koho milujete. Nebo si možná nemáte moc co říct. Někdy, když je Venuše retrográdní, je spíše ticho než tlachání. Je to klíčový čas, kdy se obrátit dovnitř a získat vhled a zamyšlení.

Jupiter vstupuje do Ryb

Konečně je tento měsíc v pohybu velká planeta Jupiter. Jupiter je planeta radosti, štěstí a štěstí. 29. dne Jupiter vstoupí do Ryb, kde zůstane až do 10. května 2022. Jupiter už byl v Rybách od 13. května do 28. července 2021. Podívejte se zpět do tohoto období, abyste viděli, co se stalo.

Toto je pro vás krásný posun planetární energie. Zaměřte se na to, co od života chcete. Ryby ve vašem horoskopu představují kreativitu, milostné vztahy, zábavu, zábavu a děti. Je to hravý sektor a je o tom, že děláte více toho, co máte rádi.

Naplánujte si zábavné akce s přáteli a rodinou a udělejte ze smíchu a společenských setkání vysokou prioritu, kde můžete. Zaměřte se na pozitiva ve svém životě a vyhněte se negativitě.

Jupiter je planeta štěstí, takže věřte svému štěstí, když je Jupiter v Rybách a nejšťastnějším sektoru vašeho horoskopu. Když jste venku, zaplesněte si, zapojte se do soutěže nebo si kupte lístek do tomboly.

Ve Spojeném království je populární přísloví „musíte být in, abyste vyhráli“, a to se může týkat života i loterie, např. pokud chcete poznat někoho nového, připojte se k seznamovací agentuře nebo dejte svým přátelům vědět, že se chcete představit. Poslouží vám to lépe, než když budete sedět sami doma a čekat, až zazvoní telefon.

Je to stejné, pokud jste vždy chtěli napsat knihu, být umělcem nebo hrát na hudební nástroj. Zatímco je Jupiter v Rybách, vraťte se ke svým dětským snům a udělejte první krok k proměně snu ve skutečnost.

Jupiterův přesun do Ryb nevyřeší všechny ty nejjemnější nudné věci života, ale posune hru a potěšení výš ve vašem životním barometru a to musí být dobrá věc.

Co dělat a co nedělat retrográdní Venuše

 • Venuše je retrográdní od 19. prosince 2021 do 29. ledna 2022
 • Tradičně není nejlepší čas na svatbu, investování nebo kosmetickou operaci, když planeta Venuše, která vládne lásce, penězům a kráse, změní směr.
 • Důležitá rozhodnutí o lásce a penězích odložte, dokud se Venuše koncem ledna neobrátí přímo na místo.
 • Použijte tuto retrográdní fázi Venuše k čekání, trpělivosti, zvažování možností lásky nebo peněz, jděte do párové terapie, zjistěte více o sobě a o tom, co chcete, pokud jde o lásku a vztahy.

Týdenní zpravodaj

Pokud byste chtěli dostávat týdenní horoskopy, abyste věděli, co očekávat, a měli aktuální informace o nejnovější astrologii, můžete se připojit k mé předplatné službě zde:Týdenní horoskopy. Budete mít všechny informace, které potřebujete, abyste mohli pracovat s kosmickým časováním.


Štír
 1. Štír listopad 2016

 2. Štír prosinec 2017

 3. Štír listopad 2017

 4. Štír prosinec 2018

 5. Štír květen 2020

 6. Horoskop Střelec prosinec 2021

 7. Horoskop Panna prosinec 2021

 8. Horoskop Býk prosinec 2021