DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Beran

Beran červen 2020

Beran červen 2020

Síla Marsu

Váš vládce Mars zůstává v Rybách a nejskrytějším sektoru vašeho horoskopu až do 28. Toto je pro vás důležité datum, protože je to den, kdy se Mars přesune do Berana, vašeho hvězdného znamení.

Mars obvykle projde jedním sektorem zvěrokruhu za dva měsíce. Tentokrát Mars zůstává v Beranu až do 6. ledna 2021 . Je to proto, že Mars se později v tomto roce od 9. září změní na retrográdní do 13. listopadu.

To je důležité, abyste to věděli. Často se cítíte frustrovaní, bezmocní nebo je pro vás těžké dosáhnout pokroku, když je Mars na ústupu. Využijte proto plný tah Marsu před zářím a v průběhu června se ve svém životě posunete směrem k tomuto pozitivnímu, kupředu se posouvajícímu období.

Po většinu tohoto měsíce se však můžete cítit ztracení nebo zmatení a nejste si jisti, kterým směrem se ubíráte. Představte si symbol Ryb, dvě ryby plavající v opačných směrech. Vodní znamení vládnou emocím, takže můžete truchlit, cítit se plačtivěji než obvykle nebo mít romantickou nebo tesknou náladu.

Klíčovým planetárním aspektem Marsu tento měsíc je konjunkce s Neptunem, bohem moří, 13. kde je tvůj útěk? Od čeho se potřebujete stáhnout? – možná sociální média nebo zprávy.

Neptun je romantický a umělecký vliv. Ponořte se tento měsíc hluboko do hudby, umění nebo poezie a najděte svého vnitřního romantika. Téma péče je silné, ať už se potřebujete dobře postarat o sebe, svou rodinu nebo své blízké.

Zatmění Měsíce

První zatmění v tomto měsíci je zatmění Měsíce nebo úplňku 5. Toto je začátek nového cyklu zatmění, který protíná osu zvěrokruhu Blíženci/Střelec. Je aktivní do prosince 2021 .

Toto je vzdělávací sektor vašeho horoskopu. Jde o školy a učení, učení a znalosti. Blíženci vládnou sourozencům, sousedům a vaší místní komunitě. Střelec ovládá cestování a zahraniční spojení.

Proto si možná budete muset kvůli událostem ve světě vynutit změny. Kurz může být odložen nebo zrušen, výlet může být přeložen. Můžete se vrátit do školy jako učitel nebo přemýšlet o tom, jak posunout své dovednosti, své podnikání online.

Přesné datum zatmění je čas na pauzu a přehodnocení. Počkejte a uvidíte, co se objeví, když se světlo vrátí, kde můžete využít a čeho se musíte zbavit.

Některé naděje nebo sny možná budete muset odložit nebo uvolnit a vrátit zpět do šuplíku. Pro některé z vás se to může shodovat se zklamáním nebo pocitem deziluze z toho, co se děje ve světě.

Retrográdní Venuše

Venuše, planeta lásky, zůstává retrográdní až do 25. To nutně neznamená, že láska je pozastavena, ale můžete zjistit, s kým si rozumíte a s kým ne. Venuše se střetne s Marsem, vaším vládcem, 3., takže pozor na konflikt nebo vzplanutí nálady.

S největší pravděpodobností to vznikne kvůli odlišným nápadům nebo názorům. Snažte se zachovat otevřenou mysl a být flexibilní a ochotní. Není to snadné, pokud se vaše názory na sociální distancování například střetávají s názory vašich sousedů nebo lidí, které denně potkáváte.

Pokud se vracíte do práce a dojíždíte, může to být také lůžko pro nesouhlas nebo nespokojenost. Nenechte se ovlivnit ostatními lidmi a zůstaňte v sobě silní.

Jakmile se Venuše 25. dne obrátí přímo, můžete mít několik klíčových poznatků o lásce a vztazích. Nebo se možná konečně shledáte s tím, koho milujete.

Retrográdní rtuť

Komunikační planeta Merkur se tento měsíc také změní na retrográdní a od18. června do 12. července bude fungovat pomalu. . Merkur se v Raku, hvězdném znamení představujícím domov a rodinu ve vašem horoskopu, změní na retrográdní. Témata návratu do minulosti nebo návrat minulosti k vám.

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít retrográdní fázi Merkuru, je udělat krok zpět a podívat se na život jinak. Je to pozitivní čas na opětovné spojení s lidmi, zejména s těmi, které máte rádi. Možná jste zaneprázdněni svým rodokmenem nebo se snažíte najít někoho, s kým jste ztratili kontakt. Rodinné setkání, šance zacelit trhlinu?

Může existovat ještě jeden důvod, proč jsou domov nebo rodina v současnosti tak důležité, a to s penězi nebo vlastní hodnotou. Merkur má tento měsíc pouze jeden hlavní aspekt, který je pro rychle se pohybující planetu vzácný. 5. a 30. dne se Merkur vyrovná s Uranem v Býku a vašem osobním peněžním sektoru.

Možná zvažujete způsoby, jak vydělat peníze prostřednictvím svého domova nebo majetku, nebo hledáte způsoby, jak vyměnit nebo vyměnit dovednosti. Mohli byste finančně pomoci členovi rodiny. Případně se o finanční podporu obrátíte na někoho blízkého.

Pokud se potřebujete přestěhovat, je tento měsíc na zvážení vašich možností. Spojení Merkur-Uran bude dokončeno příští měsíc, 22. července.

Zatmění Slunce

Zatmění Slunce nebo novu 21., v den slunovratu spadá do Raka, při 0 stupních . I to je symbol stěhování, bydlení někde jinde, založení rodiny. Fáze novoluní představuje nové začátky.

Právě v těchto oblastech vašeho života dochází k nárůstu energie a čerstvému ​​odhodlání uvést věci do pohybu. Přesun Slunce do Raka rozzáří váš domov a rodinný sektor až do 22. července .

Možná budete muset zasáhnout a pomoci rodině v den zatmění Slunce nebo kolem něj. Udělejte vše, co je potřeba.

Konjunkce Jupiter/Pluto

Konečně, konjunkce Jupiter/Pluto 30. je pro vás důležitá, protože spadá do Kozoroha a vaší kariéry a profesního sektoru. To se odehrává den předtím, než se Saturn, vládce Kozoroha, vrátí do Kozoroha 1. července kde zůstane do 17. prosince 2020 .

Jupiter a Pluto naznačují extrémní situaci – vládnou bohatstvím, ale také dluhem. To se může shodovat s tím, že do vašeho života vstoupí mocná osoba, někdo v pozici vlivu. Nebo jste to možná vy.

Ať tak či onak, na konci června je dostatek síly, protože se to spojuje s přesunem Marsu do vašeho hvězdného znamení, Berana. Merkur může být retrográdní, ale možná nemáte jinou možnost, než udělat nějaké rozhodné kroky. Otevírá se nová etapa ve vaší práci, kariéře nebo budoucí cestě.


Beran
  1. Beran březen 2020

  2. Beran únor 2020

  3. Beran leden 2020

  4. Beran listopad 2019

  5. Beran říjen 2019

  6. Beran červen 2019

  7. Beran prosinec 2020

  8. Beran listopad 2020