DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Astrologie a britské volby 2017

ZVEŘEJNĚNO 19. DUBNA 2017

Britská premiérka Theresa Mayová vždy popírala, že by vypsala volby v roce 2017, takže když se objevily zprávy o rychlém průzkumu 8. června, média (včetně The Sun noviny) prohlásil Westminster za ‚omráčený‘.

Pokud však sledujete astrologii, budete vědět, že minulý rok, 23. srpna 2016, horoskop britské Labour Party jasně ukázal nadcházející krizi – v červnu 2017.

Čtete toto:

PROČ SE LABOR A CORBYN BOJUJÍ V KVĚTEN A ČERVNU 2017
Aby vyhráli další volby proti premiérce Therese Mayové, musí Corbyn a strana přejít přes další most, když se Saturn v květnu 2017 pohybuje přes 27. Střelce, následovaný Uranem ve 27. Beranu v červnu 2017 spolu s Chironem ve 27. Rybách. To jsou těžké překážky.

Květen a červen 2017 vyvinou obrovský tlak na Jeremyho Corbyna a Labour Party v historických vzorech, které jsme neviděli léta, ale pokud to přežijí, mohou přežít cokoli.“

Takže přežije? Průzkumy říkají, že ne, ale dříve se průzkumy mýlily. Mojí první překážkou jako astrologa je však to, že stále nemáme správný čas narození Theresy Mayové. Možná je ve Vogue, ale není v naší databázi horoskopů AA.

Astrologie a britské volby 2017

TERESA MAYOVÁ – PREMIÉRKA BEZ PORODU

Naši politici mají ve zvyku uvádět konfliktní časy narození (Donald Trump, Hillary Clintonová) nebo vůbec žádný čas narození. Bez pevného času a řádného rodného listu od začátku jsou vždy pochybnosti o Ascendentu, Descendentu, Midheaven a Immum Coeli – a ty opravdu potřebujete k předpovídání voleb. Data Theresy Mayové jsou nepoužitelná. Ve skutečnosti je to skoro tak špatné jako Trumpova data!

ASTROLOGIE VERSUS ANKETY NÁZORU

Theresa May a Konzervativní strana jsou 20 bodů před Labouristy, když to píšu 19. dubna 2017. Zdá se, že předpovědi horoskopu jsou docela irelevantní. Ale průzkumy veřejného mínění se dříve mýlily – a astrologie měla naprostou pravdu. Ve skutečnosti, kdybyste při posledních volbách poslouchali astrology a ne politické experty – vyhráli byste sázku ve vaší místní hospodě.

Všichni výzkumníci předpovídali nehybný parlament, podcenění hlasování Konzervativní strany v průměru o 4,2 bodu a nadhodnocení hlasování Labouristické strany v průměru o 2,4 bodu. Astrologové za použití různých technik viděli u moci nejen Konzervativní stranu, ale také rekordní počet žen v úřadu. Jedné z nich, Therese Mayové, bylo souzeno skončit jako premiérka o mnoho měsíců později.

Průzkum YouGov v dubnu 2017 má Konzervativní stranu) na 44 procentech, 21 bodů před labouristy s 23 procenty, s Lib Dems s 12 procenty a Ukip s deseti procenty. Souhlasí však astrologie? Dojde v těchto volbách ve čtvrtek 8. června k nějakému překvapení?

USTAVÍ JEREMY CORBYN, KDYŽ ZTRÁTÍ PRÁCE?

Jelikož se zdá, že Jeremy Corbyn je připraven na porážku, média se již ptají, zda odstoupí, pokud jeho strana v červnu prohraje. Nemůžeme přesně přečíst jeho graf, protože také postrádá AA data. Grafy pro 8. červen, volební den a Spojené království samotné však ukazují přeskupení obou stran. K tomuto přeskupení může dojít již v dubnu, květnu.

Důvodem je nepořádek a zmatek retrográdního cyklu Merkuru, který s námi bude až do svého posledního stínu 21. května. Zde jsou některé typické výsledky pro britskou politiku v současné době, přičemž pan Corbyn (níže) uvízl uprostřed.

Astrologie a britské volby 2017

RETUŤOVÉ RETROGRÁDNÍ PŘEDVOLEBNÍ OBDOBÍ

Zde je jen několik výsledků, které lze očekávat v dubnu a květnu 2017.

 • Oznámení kandidáti a poté stažení.
 • Chyby v předčasném hlasování poštou – podvod nebo chybějící/zpožděné formuláře.
 • Chyby hlasovacích lístků.
 • Obvinění z ruského hackerství.
 • Chybné průzkumy veřejného mínění.

Jakékoli hlasy, které přijdou brzy, asi dva týdny předtím, než se dostaví voliči, mohou být v červnu sporné. Tato situace je ozvěnou amerických voleb, v nichž se také před hlasováním o retrográdním Merkuru hlasovalo. Ruské vměšování do těchto voleb je předmětem vyšetřování.

DUCH, KTERÝ CHODÍ – ED MILIBAND? NIGEL FARAGE? LIBERÁLNÍ DEMOKRATI?

K předpovídání budoucnosti skupinám (politickým stranám) vždy používáte Vodnáře, který vládne Jedenáctému domu (komunitám). Pomocí systému Natural House zde můžeme vidět Dianu ve 6. Vodnáři, Panaceu ve 22. Vodnáři, Jižní uzel ve 26. Vodnáři a Aesculapia ve 27. Vodnáři. Ten poslední mě zajímá. Proč? Aesculapius je symbolem vzkříšení. Popisuje lidi, kteří se vracejí z propasti – když jste si mysleli, že něčí politická kariéra skončila, není tomu tak!

Budeme svědky obrovského návratu osobnosti labouristické strany, o které britští voliči předpokládali, že je navždy pryč. Může to být Ed Miliband. Může to být dokonce Tony Blair. Mohl by to být Jeremy Corbyn, který se vrávoral zpátky z okraje? Mé oči přitahuje ta konjunkce mezi Jižním uzlem ve 26. Vodnáři a Aesculapiem ve 27. Vodnáři. Je to sextilní Uran, planeta revoluce, ve věku 27 Aries, takže toto je prohlášení o nové, nezávislé Británii. Nezapomínejme však na další „duchy“ v britské politice. David Cameron. Nigel Farage. Dalším velkým „minulým“ byli Liberální demokraté. Je to další comeback?

Je tu skutečný pocit z ‚Ghost Who Walks‘ 8. června a je to spíše jako The Phantom. Pokud jste zvědaví na Aesculapia, můžete si ho vyhledat ve svých e-knihách, pokud jste prémiovým členem. Je to mocný asteroid a příbuzný Jupitera v našem astrologickém rodokmenu. Pokud jste měli mor/byli sužováni, pak jste šli k tomuto bohu ve starověkém Římě pro zázračný lék. Jižní uzel je o karmě, takže mám podezření, že toto pozoruhodné vzkříšení je osudové, jak pro hráče, tak pro strany.

Astrologie a britské volby 2017

ASTROLOGICKÁ GRAFIKA SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ A OBECNÉ VOLBY 2017

Klíčovým faktorem dne bude libra s Venuší v Býku (ženy a ekonomika) a Minervou ve Štíru (ženy a finance) – z ekonomického hlediska vyhrají voličky.

Jak tedy vypadá budoucnost? Fantastický. Jupiter, planeta hojnosti, řešení problémů, růstu a oboustranně výhodných výsledků, se od října poprvé po 12 letech přesune do Štíra. To také spustí graf pro Spojené království samotné. Má Neptun na 18 Štíru, takže neustále hledá únik (obvykle velké půjčky nebo bubliny s nemovitostmi). Národ má také další peněžní znamení, Býk, se silným akcentem.

Když lidé hlasují, dělají to s Plutem (síla) v 18 Kozorohu (vedení) přesně podle pohlaví Neptuna (únikové cesty) v 18 Štír (finance) v horoskopu Spojeného království, který se „narodil“ v ​​roce 1801. Toto je hlasujte pro velkou bankovní bublinu.

Země, kterou dnes známe, přišla na svět 1. ledna 1801 s řešením problémů Panacea v konjunkci s agresivním Marsem v 11 Býku ve druhém domě hotovosti, majetku a obchodu. Psyche je na 20 Býcích a obchodník Ceres na 23 Býcích. Ve chvíli, kdy premiérka Theresa Mayová nazvala volby v roce 2017, hodnota libry prudce vzrostla.

Dalo by se říci, že volební výsledek z června 2017 bude v budoucnu raketově podléhat britské ekonomice. Konjunkce Jupitera s Neptunem v národním horoskopu v lednu 2018 je jen začátek. V květnu 2018 je další velká, skákající bublina a poslední „odskočení“ nastane v září 2018. Během tohoto období bude Jupiter v národním grafu také oponovat stellium Taurus, takže toto je významné období v její ekonomické historii. Dále samozřejmě uvidíme revoluci, až se Uran v květnu 2021 přesune do 11. Býka, ale to je pouze naznačeno v červnu 2017. Bublina splaskne. Vybuchnout!

DALŠÍ PŘEDPOVĚDI PRO SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ V DEN VŠEOBECNÝCH VOLEB, 8. ČERVNA 2017

Jak všichni víme, volby lze rozhodnout hodem mince. Pokud jsou v dostihu dva koně, není pro astrology opravdu žádný velký problém, když řeknou ‚Corbyn‘ nebo ‚May‘, než se vrhnou na Paddyho Powera a vsadí. Skutečná zábava přichází, když se podíváte na ostatní předpovědi – detaily, které mohou hrát v budoucnu mnohem, mnohem větší roli!

Ceres je v konjunkci se Sluncem v Blížencích. To je mediální přestřelka. V Británii dominuje médiím Rupert Murdoch, ale také BBC. Dočkáme se zásadní změny politiky ve financování BBC v důsledku výsledku Downing Street? Největší stellium dne je ve skutečnosti v Blížencích, ve Třetím domě multimédií. To je velmi zajímavé a s Merkurem (který vládne Blížencům, protože je poslem) a také Fortunou, vedle Slunce a Ceres, to vypadá jako velký otřes.

Blíženci také vládnou poště a médiím – The Sun, Sky, BBC a tak dále. Nová politika v Downing Street bude zahrnovat rozpor, zde. Nejen, že máme přesnou konjunkci Slunce-Ceres v 16 Blížencích, ale také aspektujeme Juno v 16 Kozorohu. To je velmi blízké pozici Merkura na 17. Střelci v žebříčku Spojeného království, v Devátém domě cizích lidí a míst a publikací. Dianě je také 17 let Kozoroha.Výsledek všeobecných voleb 2017 ve Spojeném království změní BBC na mnoho let dopředu. Další transformace? Poštovní a telekomunikační průmysl.


Blíženci také vládnou Eurostaru, trajektům v Lamanšském průlivu a letům na krátké vzdálenosti do Evropy. Tento vzorec Blíženec-Střelec naznačuje masivní změnu i zde, kterou přinesly výsledky Downing Street.

BREXIT, UKIP A ARRON BANK

Už měsíce jsem sledoval Arrona Bankse, multimilionáře, který financoval kampaň za Brexit. Jeho žebříček narození přesně zasáhl britský žebříček „narození“ a jeho osud je součástí osudu národa. Toto je stará předpověď o něm z 25. července 2016, kdy bylo možné nahlédnout do budoucnosti o rok dopředu.

Co čtete: „Uvidíme Brexit 2 a UKIP 2 v září 2016 – dramaticky – a poté Brexit 3 a UKIP 3 (Newkip? NUKIP?) v březnu, dubnu 2017. Kdo je hlavním hráčem? Arron Banks. Horoskop Arrona Bankse ladí s dobou. Pan Banks, multimilionář, který financoval Leave kampaně, se narodil 22. března 1966 s Jupiterem ve 23 Blížencích a Ceres ve 23 Aries. Jeho osobní horoskop narození, dokonce i bez času, má osudové spojení s novou Británií.“

Jedna věc, kterou je třeba sledovat, je jeho kariéra po volbách. Je to někdo, kdo neodejde, a přestože má ve srovnání s Nigelem Faragem nízký profil, pan Banks má také typ grafu, který říká, že bude tlačit, tlačit, tlačit na tvrdý brexit – co nejrychleji. Jeho tlak může být jedním z důvodů, proč Britové nemusí na nezávislost čekat tak dlouho, jak si myslí.

Jupiter v září 2017 překročí 23 Vah. To jsou otevřené dveře k radikální změně. Severní uzel ve Lvu a jižní uzel ve Vodnáři mají ten měsíc také 23 stupňů. Ceres je ve 23 letech Rak, znamení vlastenectví. Září 2017 urychlí snahu opustit Evropu, bez ohledu na to, co říkají papíry a učenci. Ten měsíc je obrovský tlak na nezávislost!


Horoskopy
 1. Astrologie června 2022

 2. Astrologie června – velký sen a vysoký cíl

 3. Astrologie srpna 2017 – sezóna zatmění, nebe volá

 4. Astrologie července 2017 – připravte se na neočekávané

 5. Astrologie června 2018 – Mars jde retrográdně

 6. Saturn/Neptun a stav astrologie

 7. Astrologie a tělo

 8. Astrologie principů a kompromisů