DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Stejně jako lidé, i země mají „rodné“ horoskopy. Krásný a starověký Írán – domov perských koček a také skvělých revolučních koček – zažil ve své historii mnoho okamžiků narození, ale astrologická tabulka pro Írán, která funguje nejlépe – pro současnou přestávku za svobodou – je 1. únor 1979. Zhluboka se nadechněte, protože Superměsíc na konci ledna 2018 je obrovský. Pokud se chystáte učinit pouze jednu předpověď íránského horoskopu astrologie – je to toto. 30. leden, 31. leden a 1. únor 2018 jsou dnem D. A je to začátek něčeho, co trvá roky, s konečným výsledkem od roku 2020, kdy pomalu vstupujeme do věku Vodnáře. Írán je Vodnář!

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Předpověď íránského horoskopu astrologie 2018–2020

Pozoruhodný astrolog Bill Sheeran je skutečně expertem na Írán mimo tuto zemi. Máme zde datum narození a historii Íránu, ale pro úplné pozadí vám doporučuji přečíst si Radical Astrology od Billa Sheerana.

Bill Sheeran – „Revoluce, která ukončila dynastii Pahlavi, nabrala na síle v roce 1978 a byla fakticky úspěšná, když šáh opustil zemi 16. ledna 1979 letem ve 13:24. Ajatolláh Chomejní přijel z Paříže kolem 9:00 1. února 1979. To se často používá jako tabulka symbolického začátku islámské republiky.“

Astrologická předpověď íránského horoskopu – Jupiter ve Štíru

Tento žebříček z roku 1979 pro Írán opravdu zpívá. 1. února 1979 nám dává Uran 21 Štír. Páni. Narodila se, aby vyvolala revoluci na akciových trzích, ve vlastní ekonomice a ve světovém obchodu. Máme Jupiter (řešení, průlomy) procházející přes 21 Štírů, úplně poprvé za 12 let, v roce 2018.

Astrologická předpověď íránského horoskopu – Bolest Saturnu

Neptun 20 Střelec a Venuše 26 Střelec nám říkají, že Írán touží po světě. Střelec je hodně o cestování, cizincích, cizím náboženství a víře a globálním pohledu. Kdyby byla člověkem, ne národem, byla by jako studentka baťůžkářkou a v dospělosti pak světoobčankou. Není divu, že bolest je tak velká. V letech 2015-2017 byl Saturn (tvrdý, těžký, houževnatý, studený, omezující) ve Střelci. Zplodit revoluci vyžaduje zatraceně moc a Saturn ve Střelci toho byl zjevně příliš.

Když se podíváte na Saturn v umění a sochařství, uvidíte vousatého starce, zachmuřeného a uvízlého, vyděšeného a děsivého. To je jistě obraz toho, co se za poslední 2-3 roky stalo zejména mladým Íráncům.

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Astrologická předpověď íránského horoskopu a zima nespokojenosti

Marjorie Orr je legendární skotská astroložka, která má zvláštní pohled na Írán na základě grafu z 1. února 1979 a pojmenovala toto současné povstání jako ‚Zima nespokojenosti‘, což předpovídá, že bude přetrvávat.

Íránský astrologický horoskop Předpovědi mohou být jednoduché nebo složité, jak chcete. Země je evidentně Vodnář, takže kdyby byla osobou, co byste tomuto typu Vodnáře předpověděli?

Za prvé, že září se skupinami. Nikdy není součástí skupiny (jako je OSN), ale živí ji. Považuji to za fascinující vzhledem k masivnímu nárůstu americké a britské podpory současným demonstracím a protestům. Írán je do značné míry „živitel“ těchto globálních aliancí, ale vždy je jen trochu mimo.

Aquarius byl římský nosič vody, který nosil vodu, aby naplnil bazény v místních římských lázních. Dal komunitě, co potřebovala, ale nikdy se nedostal do bazénu. To je Írán. Tento národ je o sdružování zdrojů a sdílení stejného prostoru, užívání si toho, čeho může skupina společně dosáhnout. Nyní, když se Pluto pomalu připravuje na přesun do Vodnáře, brzy uvidíme, jak osud začne přetvářet tento pozoruhodný národ.

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Předpovědi íránského astrologického horoskopu nás zavedou do věku Vodnáře. Začíná to prvním chodem, jako všechna opravdu pozoruhodná menu! První kurz je 2020, 2021. Když to píšu 2. ledna 2018, je to dlouhá cesta do budoucnosti, ale uvidíme novou mocenskou strukturu ve světě a také v Íránu.

Pokud jste zvědaví na předpovědi íránského astrologického horoskopu, pak si pamatujte, že Vodnář je o komunitě; skupina; klub; tým; moc lidu. Pokud byste se pokoušeli popsat strukturu moci, byla by na úrovni a sdílená mezi lidmi. Všichni lidé. Bohatí, chudí, černí, bílí, muži, ženy, staří, mladí. Vraťme se k římské představě o Vodnáři, vodníkovi, který ‚krmil‘ římské lázně. Tehdy k žádné diskriminaci nedošlo. Pokud dnes navštívíte úžasné lázně Sulis Minerva v Bath (název byl převzat z přírodního termálního pramene) – uvidíte to sami.

Předpovědi íránského astrologického horoskopu v letech 2019, 2020 a dále – sahající až do dlouhého přechodu Pluta Vodnářem – naznačují masivní změnu, kdy moc již není s několika na vrcholu pyramidy, ale přerozděluje se mezi lidi.

Íránský astrologický horoskop Předpovědi mohou být komplikované nebo jednoduché, jak jsem již zmínil. Mohli bychom mluvit o tranzitu Jupitera (aktuálně ve Štíru) a Saturnu (aktuálně v Kozorohu) do Vodnáře, konjunkce s íránským Sluncem. Mohli bychom mluvit o Plutu, o tom impozantním činiteli transformace, který také vstoupil do Vodnáře a nakonec se spojil s íránským Sluncem.

Přesto – pokud mluvíme o předpovědích íránského astrologického horoskopu, můžeme také začít od začátku.

Máme Superměsíc ve Lvu, naproti Slunci ve Vodnáři, na samém konci ledna 2018. Toto je úplněk, který svítí jasněji. Je to velké, hlasité, zřejmé, poutavé a celý svět to přiměje zastavit se a dívat se. Jak je to v Íránu vidět v noci z 30., 31. ledna a 1. února, zastavte se a vzpomeňte si na Írán.

Toto jsou skutečná data – s velkým díky Tracey ze Serennu –

31. ledna 2018 – Írán, národ Vodnářů, zahajuje svou transformaci!

13:26:39 UT – ÚPLNĚK – Slunce (11 aq 37'4″) naproti Měsíci (11 le 37'4″)
13:29:45 UT – Úplné zatmění Měsíce (11 le 39'0″)

Proč je toto období (přes 30., 31. leden a 1. únor) v novém příběhu Íránu tak důležité? Protože se ‚narodila‘ 1. února 1979 se Sluncem ve Vodnáři 11 a Saturnem ve 12 Panně, velmi blízko. Toto úplné zatmění se vztahuje na oba útvary v jejím grafu.

Později přichází Jižní uzel (karma) v 11 Aquarius a stojí v klidu v pondělí 23. dubna 2018. V neděli 22., pondělí 23. dubna, úterý 24. dubna se Írán bude dramaticky zabývat otázkou „lid versus vůdce“. . Poté budou shromážděny staré karmické dluhy a kredity.

Utajení, ke kterému došlo kolem 31. ledna 2018, bude naznačeno – možná dokonce odhaleno.

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Přichází den D pro Írán

Opravdu nebudu předstírat, že je to snadné. Úplněk je vždy dnem D. Ve skutečnosti den D začal úplňkem. Jsou tam ohromně smíšené pocity. Vnitřní konflikt. Konflikt také v ulicích tohoto úžasného místa. Přesto – toto je okamžik, jehož čas nadešel. Historie klepe. Írán může a bude součástí Věku Vodnáře, ale nejprve musí dohlédnout na to, čemu říkám Efekt Kozoroha. Saturn (strach) a Pluto (změna rovnováhy sil) a nakonec Uzel (karma) a Jupiter (léčení, růst) ve znamení, které si spojujeme se starými muži v oblecích, kteří vládnou světu.

To jde za hranice Íránu do Trumpa a ostatních. Od konce starého, do roku 2020, budeme mít nový – Nový světový řád. Velký oslepující záblesk pro Írán, když procházíme těmito historickými tranzity (s akcentem 31. ledna Superměsíc ve Lvu, naproti Slunci ve Vodnáři) je o komunitě. Astrologie je opravdu jasná. Síla na vrcholu je u konce a nyní začíná malým, ale důležitým způsobem. Od roku 2020 to bude jasné – Írán bude o moci lidí, rozložené horizontálně, nikoli v obvyklé „hoře“ hierarchie Kozoroha.

Sledujte, jak Jupiter, Saturn a poté Pluto míjejí klíčové místo 11 stupňů Vodnáře v íránském horoskopu. Toto je transformace, ke které může dojít pouze každých 240+ let. Moc lidem.

Předpověď íránského horoskopu astrologie

The Deep End

Když se tito Římané dostali do lázní, byli jen v hlubokém závěru, protože místní Vodnář osobně nesl vodu. Lázně byly víc než bazén. Byly to zvláštní, úspěšný, římský způsob, jak přivést všechny do vody – otroky, pány, Brity, Římany, všechny.

To je v podstatě to, kým Írán je, a kousek po kousku, když vidíme tranzity přes Vodnáře pozoruhodného významu (jako tento superměsíc v lednu 2018), uvidíme, jak naprosto promění svou povahu. Staré způsoby, jak mít zájmové skupiny, politické strany, náboženské sekty a ostatní, jdou, jdou, jdou, jsou pryč. To byla její stará identita. Před masivním přesunem Pluta do Vodnáře najde zcela odlišný způsob, jak být sama sebou – společně – a vodítko leží v mladších lidech. Zde je důvod. (A tady je důvod, proč revoluce vlastně bude fungovat, jak pro ženy, tak pro muže).

Spolu s „krmením“ komunitních lázní zásobovali Vodnáři ve starověkém Římě komunitu jako celek. Každý musel mít přístup k vodě – otroci, páni, pozemek. Voda byla jediná věc, která je všechny spojovala. V určitém okamžiku po tomto superměsíci Vodnáře na konci ledna 2018 a také po konci cyklu uzlů ve Vodnáři penny klesne.

Z ekologických a ekonomických důvodů se bude muset Írán dělit o moc. Možná bude jedním z problémů voda

Íránský horoskop a generace Vodnáře

Předpověď íránského horoskopu astrologie

Pokud jste zvědaví na Generaci Vodnáře (narozenou s pomalu se pohybujícími vnějšími planetami Neptunem a Uranem ve Vodnáři), doporučuji vám kliknout na Hledat. Pro Írán jsou to však tito mileniálové, kteří jsou jádrem největší možné transformace národa za více než 240 let. Těmto budoucím hráčům v íránském osudu byl karmicky dán velký, velký horoskopový podpis ve Vodnáři, znamení vodníka. Bez ohledu na to, jaké je jejich skutečné znamení zvěrokruhu, tito mladí íránští mileniálové mají Neptun (únik) a Uran (revoluce, svoboda, svoboda, radikální změna) ve Vodnáři, který vládne tomuto velkému přesunu moci od lidí na vrcholu ke komunitě jako celek.

Budíček na superměsíci pro značnou část těchto íránských mileniálů bude extrémní. Proč? Budou cítit, jak Slunce přechází nad jejich umístěním Neptun a Uran ve znamení skupin, přátelství, kamarádství. Vodnáři opravdu nejsou o pohlaví, věku nebo barvě nebo náboženství. Muži a ženy jsou všichni v bazénu. Černý a bílý. Starý a Mladý. Bohatý a chudý. Toto bude největší budíček pro tuto generaci a lidstvo by to mělo podpořit. Máme se hodně co učit od základního humanitářství těchto mladších Íránců!

Můžeme o tom mluvit více na Twitteru @jessicacadams


Horoskopy
  1. Předpověď americké astrologie v polovině roku 2022

  2. Horoskop Vodnář leden 2022

  3. října Astrologie vystavena

  4. Dárkové poukázky na astrologii

  5. prosinec

  6. Titulky horoskopu 2016 z astrologie pohody

  7. Letní astrologie v souhrnu

  8. Dokonalost v astrologii