DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Jak co nejlépe využít jarní rovnodennost

Jak co nejlépe využít jarní rovnodennost

Slunce dnes vstoupí do Berana, 20. března 2017 , přesně v 10:29 GMT . Toto je každoroční „nový začátek“ Slunce, když se posune na 0 stupňů Berana a začíná nový roční cyklus zvěrokruhu. Astrologie je v souladu se sezónními body, letním a zimním slunovratem v červnu a prosinci, jarní a podzimní rovnodenností v březnu a září.

Dnes je jarní rovnodennost na severní polokouli (podzimní rovnodennost na jižní polokouli) a na počest nového cyklu zvěrokruhu Slunce, zde je návod, jak co nejlépe využít tento klíčový bod roku.

1. Jaro v akci

Beran má fyzickou kvalitu, částečně kvůli tomu, že je to konkurenční znamení a Beran rád vyhrává. Vládnoucí planeta Berana, Mars, je spojena se silou a vytrvalostí a bojová umění jsou pojmenována po bohu války.

Ať už trénujete na maraton nebo každé ráno skáčete do pozice jogínského válečníka, toto je ideální čas začít s fyzickou aktivitou, díky které se budete cítit silní a neporazitelní. „Tato dívka může“ je příkladem skvělé kampaně, která povzbuzuje ženy k aktivitě. Pokud jste ještě neviděli nejnovější video, podívejte se na něj.

2. Zdravé návyky

Mnoho lidí využívá začátek roku k tomu, aby si dali novoroční předsevzetí, aby se zavázali ke zdravým návykům. Suchý leden je u nás doma pravidelnou záležitostí. Ve skutečnosti však dává větší smysl používat energii Equinox k soustředění se na své zdraví. Počasí je méně ponuré a chladné a léto znamená méně oblečení!

Můžete začít s detoxikací, zkusit rychle džus nebo cokoliv jiného, ​​co zvýší vaši energetickou hladinu. Slunce v Beranu se překrývá s postem, čtyřtýdenním obdobím, které končí 19. dubna 2017 . Můžete se dokonce rozhodnout, že nejde o to, abyste se něčeho vzdali, ale místo toho přidali do svého jídelníčku nebo rutiny nový denní návyk nebo pár zdravých vylepšení. Cti své tělo. Mantra Berana:„Moje tělo je chrám“.

Jak co nejlépe využít jarní rovnodennost 3. Buďte spontánní

Ohnivá znamení, jako Beran, jsou brigádou „jen to udělej“ a Beran je obzvláště odborníkem na zakládání něčeho nového. Tohle není o mysli a promýšlení věcí. Místo toho jde o spontánní akci, bezprostřednost, jednání bez přemýšlení. To může být považováno za pošetilé, a proto Karta Blázen v tarotu je také spojena s energií Berana, první kartou tarotového balíčku. Ve znamení Berana je naivní nevinnost.

Kolikrát se však ohlédnete za svým životem a pomyslíte si:„Kdybych to neudělal, nebyl bych tam, kde jsem teď“. Je čas a místo, kde jednat spontánně, a tohle je jeden z nich. n.b. New Moon Beran dne 28. března 2017 je další skvělá příležitost skočit do života.

4. března do jara

Beran je znamením křižáka, bílého rytíře zvěrokruhu, připraveného vyrazit do boje, aby bojoval za dobrou věc. Mars je v mytologii bůh války a toto je ideální období roku, kdy se můžete připojit k pochodu, postavit se za to, v co věříte, bránit slabé, bojovat za práva lidí.

Beran, zuřivě nezávislé znamení, chápe, že ke změně potřebujete pouze jednu osobu a jeden malý čin může mít obrovský dopad. Nečekejte, až ostatní začnou revoluci. Pokud je něco, k čemu máte silný pocit, tady je vaše příležitost. Nezbytnost pro váš playlist Aries:I Predict A Riot odKaiser Chiefs.

5. Míza stoupá

Mars ovládá vaše libido a je to planeta spojená se sexualitou a vášní. Ptáci a včely se v tuto roční dobu zapojují do akce a rodí se nový život. Stačí vyjít do přírody nebo vzít své psy na procházku, abyste si všimli, že svět zvířat začíná být senzační.

Sex má navíc obrovské množství fyzických výhod, protože do vašeho těla uvolňuje oxytocin a další hormony pro dobrý pocit, což může zmírnit bolest, zlepšit vaši náladu a dokonce vám pomoci vyhladit vrásky! Slovy superhvězdy Berana Marvina Gaye (nar. 2. dubna 1939):„Pojďme do toho“ .

6. Big Yourself Up

Jak co nejlépe využít jarní rovnodennost Pokud jste viděli skutečného Berana v akci, nebojí se vám říct, jak je dobří svou práci nebo odvinout svůj působivý seznam pověření. Beran má tendenci být brilantní v sebereklamě, i když někdy může přejít v aroganci nebo vychloubání.

Chování jako diva však není vždy špatné, protože si vás alespoň všimnou a je dobré mít se rád. Ve světě, kde je skromnost ctěnou vlastností, není někdy na škodu dát světu vědět, kdo jste. Oslavte svou individualitu a zaměřte se na své osobní přednosti. Buďte více Beran a nechte mluvit své sebevědomé já.

7. Zasít semena

Beran je iniciátorem zvěrokruhu, kde se odehrávají nové začátky a vzniká nový život. Toto je ideální období roku k výsevu semen, ať už to děláte na zahradě nebo ve skleníku nebo v životě obecně. Jaké malé kroky můžete právě teď udělat, abyste někomu zasadili do ucha žalud nebo semínko, které může časem vyrůst v něco většího?

I když nemáte jasnou představu o tom, kam směřujete, to, co začnete, vás může vést na novou životní cestu. Některé projekty vyjdou, některé upadnou stranou, stejně jako semena – některé vyklíčí, jiné nikdy nedosáhnou. Čím více semínek zasejete, tím větší máte šanci na úspěch.

Kde znovu začít?

Zde je rychlý průvodce konkrétními oblastmi, které mohou vyžadovat obnovu nebo nový začátek v závislosti na vašem slunečním znamení. Přečtěte si také své znamení ascendentu, pokud jej znáte:

 • Beran: Váš obrázek, profil, vaše jméno; jak vás vidí svět
 • Býk: Vaše vnitřní já, péče o sebe, ústraní, váš duchovní život
 • Blíženci: Váš společenský život, vaše skupinové vazby; jste na světě
 • Rakovina: Vaše kariéra, vaše životní povolání; váš stav a pověst
 • Leo: Vaše touha po cestování nebo poznání; větší obrázek, vaše přesvědčení
 • Panna: Vaše společné finance a sdílené zdroje; metafyzický svět
 • Váhy: Vaše vztahy, osobní i pracovní; vaši nepřátelé
 • Štír: Vaše práce a rutina; váš životní styl a vaše zdraví
 • Střelec: Vaše láska ke hře, kde nacházíte radost; děti, milostné vztahy, kreativita
 • Kozoroh: Váš domov a rodina; vaše minulost a odkud pocházíte
 • Vodnář: Vaše místní komunita; způsob, jakým komunikujete a jak se dostanete z A do B
 • Ryby: Vaše osobní peníze; čeho si v životě vysoce vážíte

Šťastnou rovnodennost!

Ať vás provází síla jara.

Kéž je to radostná a hravá doba ve stylu skutečného Berana.

Jak co nejlépe využít jarní rovnodennost


Horoskopy
 1. Poslové jara!

 2. Brána podzimní rovnodennosti

 3. Jak shrnout nadcházející týden?!

 4. Jak nás rodiče dělají šťastnými

 5. Co znamená váš solární návrat – a jak jej co nejlépe využít

 6. TATO znamení zvěrokruhu dělají ty nejromantičtější milence

 7. TATO znamení zvěrokruhu dělají nejsamostatnější partnery ve vztahu

 8. 4 důvody, proč jsou ženy Beran nejlepší milenky