DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Busy Moon:Busy Weekend

Busy Moon:Busy Weekend Tak tento víkend. Láska a vše ostatní.

Na celý Valentýn opravdu nejsem. Jasně, miluji lásku, ve skutečnosti miluji lásku. Ale víte, nejen v jeden den v roce. Myslím, že láska si zaslouží víc! A když jste zamilovaní, kdo chce čekat, aby oslavil nebo zkazil někoho výjimečného v konkrétní den? Každý den se hodí!

Takže, ať už jste v milostném rozpoložení nebo se jen těšíte na víkend (který je zde v některých částech Kanady zcela náhodným prodlouženým víkendem), zde je shrnutí astrologie tohoto víkendu.

Měsíc je v dobrodružném Střelci , která vybízí k dobrodružství, objevování a novým zážitkům. Zcela náhodně jsou dny Sag Moon dny, kdy jsme se s přáteli spontánně rozhodli vyrazit na nějaké exotické mezinárodní jídlo nebo se vydat do restaurace, která je vzdálenější, než je obvyklé místní.

Pro Sagittarius Moon může být všechno známé nebo rutina nudné, takže změňte své obvyklé rutiny, kdykoli je to možné.

Měsíc je ve Střelci do 17:30 sobotní noci (východní), což je v Sydney v neděli ráno 9:30. Do té doby je Měsíc velmi zaneprázdněn a potkává 5 různých planet. Mluvte o tom, že jste na cestách, plný fazolí nebo možná jen neklidný kvůli vzrušení.

Jediným aspektem, který vyniká vzhledem k tématu lásky, je to, že Měsíc přejde na druhou stranu Venuše . Sag Moon má rád svou svobodu a nejraději létá v sedu svých kalhot. Venuše v Rybách je nejromantičtější Venuše ze všech a chce mazlení, sounáležitost a jakýkoli zážitek, který se cítí jako v pohádce.

Vzhledem k čtverci je velká šance, že něco musí dát. Mohou být nutné úpravy. Zůstaňte flexibilní a buďte otevření kompromisům. Samostatný nebo oddaný, je to skvělý víkend pro učení, návštěvu nového místa, jednodenní výlet nebo obecně svobodu jít za svými sny. Více o aspektech Venuše kvadrátu Měsíce najdete zde.

Jakmile Měsíc vstoupí do Kozoroha, věci se ztiší, uzemní a zpevní. Měsíc míří do své temné fáze Měsíce a to vyzývá k zamyšlení, ústupu a odpočinku. Příští týden máme New Moon, ale pozdější část víkendu je o uvolnění, uvolnění a obrácení vaší pozornosti dovnitř.

Měsíc sextiluje Neptun, což může pozvat k útěku nebo vás požádat, abyste si dali pauzu. Důležitá může být hudba, meditace nebo čas ve vodě nebo v její blízkosti.

Jak jsem psal v únorové zprávě Astro Insider, polovina února je z hlediska aspektů klidnější. Využijte tuto šanci být přítomen, rozvíjejte povědomí a podporujte ty nebo to, co máte rádi.


Horoskopy
  1. Zatmění krvavého měsíce

  2. Víkendová astrologie:12. – 14. října

  3. Balzámový víkend:Měsíc Vodnáře

  4. Spojení v úplňku

  5. Týden dopředu Astrologie:Zaneprázdněnost, překvapení, změna

  6. Úplněk ve Vahách – Vše, co potřebujeme, je láska

  7. Proč milujeme Měsíc v Raku

  8. Předpověď úplňku na tento víkend