DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Měsíc a Merkur dnes

Měsíc a Merkur dnes

Krásnou středu všem. Zde je vaše denní planetární počasí!

* Sledujte, zda se dnes ráno něco nereviduje, upraví, přepracuje, když Měsíc vyrovná retrográdní Merkur.
* Po zjištění úniku na lodi dnes realizujeme plán na opravu nebo odstranění úniku.
* Dělat něco napůl zadkem vede ke zpožděním nebo zdržení (Měsíc kvadrát Saturn se přesouvá do kvadrátu Merkuru retrográdní).
* Při příliš velkém uvažování nám uniká důležitý detail (Měsíc kvadrát Merkur retrográdní a obě planety v Jupiterově domicilu).
* Snažíme se toho nabrat příliš mnoho nebo musíme upravit svá očekávání a udělat věci lépe zvládnutelnými (kvadrát Měsíce Merkur retrográdní).
* Přijetí důležité zprávy dnes, možná týkající se někoho nebo něčeho z minulosti (Měsíční kvadrát Merkur retrográdní).
* Cítíte se jako vesmírný případ, je pro vás těžké organizovat myšlenky/pocity a je pro vás obtížné něco sdělit nebo jasně vyjádřit (Měsíc v Rybách kvadrát Merkura ve Střelci).
* Na vaše charisma jsou kladeny požadavky...více struktury, více organizace, více zralosti, soustředění, disciplíny (Merkur retrograduje do Střelce a nyní se Saturnem ve Střelci).
* Blíží se důležitý okamžik jasnosti, kdy rozpoznáváme zdroj problému nebo problému, nebo získáváme hluboký vhled do vzorce, který je již dlouhou dobu znepokojivý (blíží se slunce konjunkce s Plutem).
* Představa splácení dluhu nebo rozpoznání, kde jsme zaostali nebo zklamali někoho (dokonce i sami sebe), a pak uděláme vše, co je potřeba, abychom situaci napravili správně, nebo abychom se transformovali/očistili/očistili (Slunce/Pluto).
* Čeká nás blížící se revoluční vhled/aha moment, průlom nebo příležitost (Slunce/Pluto se pohybuje směrem k t-kvadrátu s Jupiterem/Uranem).

Modlitba:Pomozte nám zpomalit a vidět poselství v každém omezení, posla procházejícího každým únikem nebo nedostatkem, a pomozte nám nebýt defenzivní, ale spíše nadšeni z toho, že je vedení vůbec nabízeny. Pomozte nám zkontrolovat naše ego a řekněte „děkuji za to.“

Horoskopy
  1. Měsíc a Mars a Piráti!

  2. Měsíc s Venuší a Jupiterem dnes

  3. Zjevení a revoluce úplňku

  4. Nový měsíc dnes!

  5. Měsíční čtverec Merkur a Saturn dnes

  6. Obrazy Měsíce a Merkuru

  7. Měsíc naproti Neptunu a Venuši dnes

  8. Měsíc/Jupiter dnes!