DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Váš týdenní horoskop na 18. července 2021

Váš týdenní horoskop na 18. července 2021

Pokud toužíte po změně tónu a energie, pak je tento týden právě pro vás, díky přechodu Venuše do nového znamení, začátku sezóny Lva a úplňku ve Vodnáři myslícím na budoucnost.

Ve středu 21. července planeta lásky opouští gogeter Lva pro racionální, perfekcionistickou Pannu, která až do neděle 15. srpna přináší atmosféru více orientovanou na služby do vztahů, umění a vydělávání peněz. (Více zde:Kompletní průvodce Zodiac Znaky a jejich význam)

Příští den, ve čtvrtek 22. července, přepneme přepínač na intenzivní zaměření sezóny Raka na rodinu, domov, zvýšenou emocionalitu a někdy i plačtivost a proměníme se v upřednostnění sezóny Lva, jako je já, romantika, kreativita, spontánnost a dosažení toho, co ty chceš. Je to první krok do třetího dějství hot vax summer a potrvá do neděle 22. srpna.

Hned v patách tohoto ohnivého pohybu přichází úplněk ve Vodnáři v pátek 23. července, ke kterému dochází blízko úkolu Saturn, míří do opozice se sebevědomým sluncem a dává tomuto okamžiku osamělou, frustrovanou atmosféru. Bude čas lépe porozumět všem pocitům, které máte, že se vaše tvrdá práce nevyplácí tak, jak jste doufali. (Související:Co vaše měsíční znamení znamená o vaší osobnosti a životní cestě)

Týden končí v sobotu 24. července sladkým trigonem mezi poslem Merkurem, stále v sentimentálním Raku, a zasněným Neptunem v empatických Rybách, což připravuje půdu pro nápadité rozhovory a přemýšlení.

Chcete se dozvědět více o tom, jak můžete osobně využít astrologické zajímavosti tohoto týdne? Přečtěte si týdenní horoskop vašeho znamení. (Tip pro profesionály:Nezapomeňte si přečíst své stoupající znamení/ascendent, neboli vaši sociální osobnost, pokud to také víte. Pokud ne, zvažte, zda si nechat přečíst porodní tabulku, abyste to zjistili.)

Čtěte také:Váš horoskop na červenec 2021

Beran (21. března – 19. dubna)

Váš týdenní výběr: Wellness 🍏 a Láska ❤️

Zatímco je společenská Venuše od středy 21. července do neděle 15. srpna ve vašem šestém domě wellness, budete moci zapojit čas s přáteli a blízkými do své fitness rutiny. Místo toho, abyste šli na šťastnou hodinu se svým nejlepším přítelem, můžete se rozhodnout vyzkoušet nové studio hot jógy ve městě a možná budete chtít pozvat svého miláčka, aby vás doprovázel na tomto intenzivním víkendovém dlouhém běhu. Posílení vašich konexí při práci na vlastní hodnotě potu se zdá jako zřejmá výhra. A od čtvrtka, 22. července do neděle, 22. srpna, sebevědomá cesta slunce vaším pátým domem romantiky a sebevyjádření posílí vaši sebejistotu, jít za tím, co v lásce chcete. Ať už chcete udělat první krok s novým zápasem nebo si naplánovat sexy útěk se svým S.O., toto pro vás může být super sladké a uspokojivé období.

Býk (20. dubna – 20. května)

Váš týdenní výběr: Láska ❤️ a kariéra 💼

Vaše vládkyně, sladká Venuše, přepne ze středy 21. července na neděli 15. srpna svou atmosféru a přesune se z vašeho čtvrtého domu rodinného života – kde vám to možná způsobovalo třenice s milovanými, TBH – do vašeho pátého domu romantiky a sebevyjádření, které připravuje půdu pro mnohem veselejší, zábavnější, kreativnější a sexy okamžiky. Udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste opustili konkrétní plán a šli s proudem – bude to klíčové k tomu, abyste z těchto několika týdnů vytěžili maximum. Kolem pátku 23. července se úplněk ve vašem desátém domě kariéry setkává s vedoucím úlohy Saturnem, takže máte pocit, že jste uvízli na své profesní dráze a postrádáte uznání, které si zasloužíte. Dodat si odvahy; může to trvat trochu déle, než uvidíte plody své práce.

Blíženci (21. května–20. června)

Váš týdenní výběr: Osobní růst 💡 a peníze 🤑

Kolem neděle 23. července padá do vašeho devátého domu dobrodružství úplněk – a přestože vás svědí víc než kdy jindy vystoupit ze své komfortní zóny tím, že uvidíte více světa, můžete mít pocit, že čelíte odporu. na každém kroku. Namísto toho, abyste se ještě více tlačili, by to mohl být skvělý okamžik k procvičování všímavosti a klidu, jak nejlépe umíte, a začátkem příštího měsíce zjistíte, že je snazší pohnout se vpřed. V sobotu 24. července tvoří posel Merkur, váš vládce, ve vašem druhém domě příjmů harmonizující trigon k vysněnému Neptunovi ve vašem desátém domě kariéry, posiluje vynalézavost kolem vydělávání peněz a profesionálních projektů. Není to zrovna nejlepší čas na racionální uvažování nebo vymýšlení superlogických herních plánů krok za krokem, ale budete poslušnější, když popustíte uzdu své fantazii, což vás může inspirovat k zajímavému kroku.

Rakovina (21. června – 22. července)

Váš týdenní výběr: Peníze 🤑 a Láska ❤️

Od 21. června je ve vašem znamení sebevědomé slunce, které posiluje vaši osobní značku. Nyní, když se od čtvrtka 22. července do neděle 22. srpna pohybuje vaším druhým příjmovým domem, můžete se pustit do všech svých nápadů, které jste poslední měsíc plácali – a podniknout kroky k dosažení návratnosti investice času a energie. Udělejte vše pro to, abyste zajistili, že projekty, kterým řeknete ano, budou v souladu s vašimi základními hodnotami. Pak, v pátek 23. července, úplněk ve vašem osmém domě citových pout a sexuální intimity by mohl vyjít na povrch staré rány nebo jiné nepříjemné, hluboce zakořeněné pocity ve vašem nejbližším vztahu. Využitím tohoto okamžiku k tomu, abyste se zapojili do terapie nebo si to promluvili, získáte klidnější vody.

Leo (23. července – 22. srpna)

Váš týdenní výběr: Peníze 🤑 a osobní růst 💡

Své extra silné kouzlo a kreativitu můžete využít k tomu, abyste posunuli míč kupředu ve financích, zatímco umělecká Venuše se bude pohybovat vaším druhým domem příjmů od středy 21. července do neděle 15. srpna. Rozhovory o rozsáhlých projektech s přáteli nebo kolegy lze nastavit vzrušující spolupráce a případné vítězství. Pak ve čtvrtek 22. července začíná vaše sezóna, Leo! Zatímco sebevědomé slunce, váš vládce, se bude pohybovat vaším znamením až do neděle 23. srpna, vy budete zářit zevnitř ven, napumpovaní veškerou pozorností, které se vám dostává, inspirováni příležitostmi, které se nyní zdají být ještě více na dosah, a obecně vzplanul, aby sledoval svou dlouhodobou vizi. Předložte tento ambiciózní návrh nebo svolejte schůzku s nadřízenými, abyste prodiskutovali svou současnou trajektorii. Máte na své straně vznášející se slunce – a reflektory.

Panna (23. srpna – 22. září)

Váš týdenní výběr: Vztahy 💕 a osobní růst 💡

Vaše roční období může být daleko, ale sladká Venuše je první planetou, která se letos ve středu 21. července přesune do vašeho znamení. Až do neděle 15. srpna budete mít spoustu příležitostí, jak naplnit svůj každodenní život. den s větším potěšením a společenským časem. A protože Venuše dohlíží na krásu, mohla by to být vaše nejlepší sázka po celý rok, vybrat si nový šatník, vyzkoušet úpravu vlasů nebo experimentovat se svým vzhledem jakýmkoli způsobem, který vám dodá sebevědomí a blaženost. Od čtvrtka 22. července do neděle 22. srpna vám může sebevědomé slunce ve vašem dvanáctém domě spirituality vyvolat pocit, že pracujete „pod zemí“ na velkých cílech. I vaše sny by mohly být intenzivnější, tak si zapište, co si pamatujete. Naladění na svou intuici nyní může podpořit vzrušující pohyby příští měsíc.

Váhy (23. září – 22. října)

Váš týdenní výběr: Vztahy 💕 a Láska ❤️

Možná se cítíte v otázkách srdce poněkud rezervovanější než obvykle, zatímco vaše vládkyně, romantická Venuše, prochází vaším dvanáctým domem spirituality od středy 21. července do neděle 15. srpna. Přestože jste obecně super společenský a milujete spojte se s přáteli a rodinou po celé léto a trávte více tichých a nenápadných prostojů se svým S.O. nebo nejdražší přátelé by se teď mohli cítit jako ta nejvíce obnovující věc. (Určitě nejsi jediný, kdo se po odchodu z karantény cítí společensky úzkostný.) A kolem pátku 23. července, kdy úplněk osvětlí váš pátý dům romantiky a sebevyjádření po boku úkoláře Saturna, to může být těžší než vy rád bych se podělil o to, co máš na srdci. I když nechcete tlačit tak tvrdě, abyste jen přidali na své frustraci, udělejte si čas na prozkoumání toho, co stojí v cestě (možná prostřednictvím této metody zápisu do deníku). Nový pohled by mohl vést k uspokojivému přístupu.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Váš týdenní výběr: Vztahy 💕 a sex 🔥

Můžete snadněji spojit síly s kolegy nebo přáteli a pustit se do téměř jakéhokoli ambiciózního projektu, zatímco sociální Venuše projde vaším jedenáctým domem networkingu od středy 21. července do neděle 15. srpna. Máte pocit, že jste součástí skupinového úsilí a uvědomujete si jak moc na vašich příspěvcích záleží, vám zaslouženě posílí morálku. A v sobotu 24. července vytvoří posel Merkur ve vašem devátém domě dobrodružství sladký trigon se snovým Neptunem ve vašem pátém domě romantiky, čímž zvýší hlasitost vaší touhy uniknout normě se svým S.O. nebo nový zápas. Rozbalená rande (vyzkoušejte tyto nejlepší nápady na první rande, podle vašeho znamení) nebo víkendový výlet mohou být perfektním předchůdcem k vyjádření toho, co máte na srdci, kreativním – a pravděpodobně i zapařeným, fyzickým – způsobem. (Související:Jak dekódovat kompatibilitu znamení zvěrokruhu)

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Váš týdenní výběr: Kariéra 💼 a kreativita 🎨

Díky sociální Venuši, která prochází vaším desátým domem kariéry od středy 21. července do neděle 15. srpna, budete moci vstoupit do centra pozornosti v práci snadněji – a nasát spoustu slávy za svou tvrdou práci. Pokud jste koketovali s myšlenkou hodit klobouk do ringu pro vyšší pozici na vyšší úrovni nebo namlouvat si vzrušujícího klienta, mohlo by to být šťastné období, kdy můžete něco udělat – zvláště pokud jde o networking. A od čtvrtka 22. července do neděle 22. srpna vám sebevědomé slunce ve vašem devátém domě dobrodružství rozproudí vaši toulku. (Ano, je možné, že bude ještě silnější než obvykle!) Pokud v tuto chvíli nemůžete naskočit letadlem do Paříže, najít způsoby, jak se osvobodit od všednosti a vidět nové památky – třeba i prozkoumáním jiné turistická stezka nebo nedaleký B&B – může dopřát vaší touze.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš týdenní výběr: Láska ❤️ a peníze 🤑

Tento měsíc možná nebudete bzučet z jedné akce, kterou budete vidět a být viděn, za druhou, ale stále budete mít spoustu příležitostí, jak se smysluplně spojit se svou drahou polovičkou, nebo si dát nový partner, zatímco bude procházet sebevědomé slunce. váš osmý dům emocionálních vazeb a sexuální intimity od čtvrtka 22. července do neděle 22. srpna. Práce na své zranitelnosti a mluvení přes hluboce zakořeněné emocionální rány by vaše pouto mohlo posunout na další úroveň rychleji, než jste očekávali, a následný efekt může být skutečně naplňující. A kolem pátku 23. července, kdy je úplněk ve vašem druhém domě příjmů a spárujete se s vaším vládcem, vážným Saturnem, můžete být podrážděni, že v konkrétním profesionálním vztahu dáváte víc, než dostáváte. Zkuste se zamyslet nad tím, jak můžete dosáhnout větší rovnováhy a starat se o své potřeby – obojí je stejně (ne-li více) důležité jako váš konečný výsledek.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Váš týdenní výběr: Sex 🔥 a Wellness 🍏

Když byla Venuše ve Lvu, soustředila jste se na partnerství s dáváním a přijímáním a byla jste proti vašemu znamení. Ale od středy 21. července do neděle 15. srpna prochází romantická Venuše vaším osmým domem sexuální intimity a obrací vaši pozornost k činnostem, které jsou nyní duchovně i fyzicky uspokojující. Otevření svého srdce někomu novému nebo dlouholeté lásce může být obzvláště emocionálně omlazující a napálit vás k tomu, abyste své pocity vyjádřili přemýšlivým, sexuálním způsobem. A kolem pátku 23. července spadá úplněk do vašeho znamení. Protože se to děje ne tak daleko od vážného Saturnu, můžete cítit omezení a osamělost. Opírání se o své blízké, oblíbené meditační praktiky a ohlédnutí za minulými úspěchy může posílit vaši soustředěnost a dát vám naději, že i toto přejde.

Ryby (19. února–20. března)

Váš týdenní výběr: Láska ❤️ a wellness 🍏

Budete chtít upřednostnit čas se svou drahou polovičkou nebo kamarády, zatímco romantická Venuše projde vaším sedmým domem partnerství od středy 21. července do neděle 15. srpna. Dohánění a řešení společných cílů jeden na jednoho je pro vaše citlivé povahy zvlášť uklidňující. srdce. Je to krásná připomínka toho, že nejen vy máte záda svých blízkých, ale oni také vaše. A od čtvrtka 22. července do neděle 22. srpna se sebevědomé slunce pohybuje vaším šestým domem wellness a každodenní rutiny a podporuje vaše úsilí o posílení vaší fitness hry. Soustředění se na malé, zvládnutelné krůčky (přemýšlejte:jít na večerní procházky, dopřát si novou láhev s vodou na podporu hydratace nebo upřednostnit aktivní regeneraci) může vést ke znatelnému posílení vitality.

Maressa Brown  je spisovatel a astrolog s více než 15letými zkušenostmi. Kromě toho, že je Rezidentní astroložka Shape, přispívá do InStyle, Parents, Astrology.coma další. Sledujte ji  Instagram  a  Twitter  na @MaressaSylvie.


Horoskopy
  1. Váš týdenní horoskop na 23. května 2021

  2. Váš týdenní horoskop na 28. března 2021

  3. Váš týdenní horoskop na 25. července 2021

  4. Váš týdenní horoskop na 11. července 2021

  5. Váš týdenní horoskop na 4. července 2021

  6. Váš týdenní horoskop na 6. června 2021

  7. Váš týdenní horoskop na 19. září 2021

  8. Váš týdenní horoskop na 22. srpna 2021