DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Horoskopy

Zde je několik tipů na randění pro každé znamení zvěrokruhu pro rok 2021 od expertky na astrologii Tamanna C

Hvězdy roku 2021 vypadají mnohem optimističtěji, pokud jde o lásku! Po bouřlivém roce 2020 se nový rok jeví jako maják světla pro miliardy na celém světě, nový nový začátek. Jedním ze způsobů, jak prolomit ledy s rande, je porovnat hvězdná znamení!

Seznamování v roce 2021 přinese překvapení a vzrušení, protože lidé budou přemýšlet po vybalení z krabice a doufat otestovat svůj tvůrčí nádech. I když je čas na něco nového, je přirozené, že se vracíme zpět do svých vlastních vzorců chování, které si musíme být vědomi, abychom mohli přijmout to nové.

Zde je několik tipů na randění pro každé znamení zvěrokruhu pro rok 2021 od expertky na astrologii Tamanna C

Podívejte se na tyto nejlepší tipy na randění pro rok 2021 pro každé hvězdné znamení.

Beran

Odložte svůj kontrolní seznam stranou a zjistěte, o koho se ve skutečnosti jedná jsou a jak je jejich zkušenosti formovaly.

Býk

Ukažte svou zábavnou stránku. Pusť si vlasy dolů. Umožněte lidem, aby vás překvapili, a nechte je, aby vám ukázali své intelektuální schopnosti, abyste na ně udělali dojem.

Blíženci

Je čas věnovat větší pozornost emocionálním potřebám vašeho rande. Použijte své komunikační schopnosti, abyste odhalili své skryté emoce. Můžete začít tím, že uděláte první pohyb svým obvyklým cvrkotavým způsobem, aby byl lehký a snadný.

Rakovina

Dejte svému datu čas. Nespěchejte příliš rychle, buďte klidní a trpěliví. Věnujte pozornost tomu, co se vám líbí a nelíbí, koníčkům a jejich životní cestě. Naučte se jít s proudem.

Leo

Nemusíte být vždy plánovač. Nechte své rande, abyste se cítili výjimečně. Nejde o to, jak nadživotní plán bude. Dovolte si nasát podrobnosti o tom, co pro vás vaše rande může mít na mysli.

Zde je několik tipů na randění pro každé znamení zvěrokruhu pro rok 2021 od expertky na astrologii Tamanna C

Virgo

Víte, že jste romantička, tak to nechte své rande vidět také. Nechte prozářit svou dětskou povahu a touhy, abyste pocítili kouzlo svého rande.

Váhy

Je v pořádku věřit si. Nenechte se pohltit svými minulými chybami při zvažování randění s někým novým. Začněte znovu a důvěřujte svému instinktu. Ne každý, koho potkáte, je stejný.

Štír

Přestaňte příliš plánovat svou budoucnost. Zaměřte se na přítomnost. Udělejte s rande dětské kroky v přítomnosti, abyste projevili budoucnost, po které toužíte.

Zde je několik tipů na randění pro každé znamení zvěrokruhu pro rok 2021 od expertky na astrologii Tamanna C

Střelec

Zatímco jste nadšenci a vždy máte své plány rukáv, bude hezké věci zpomalit. Buďte svým obvyklým dobrodružným a zábavným já, ale také věnujte pozornost omezením, která může mít vaše rande. Upřímné rozhovory o vašich cílech a záměrech vám pomohou v roce 2021.

Kozoroh

Jakmile vstoupíte do roku 2021, převezměte kontrolu a vyjděte ze své komfortní zóny naplánovat, zapůsobit a zajistit, aby vaše rande bylo výjimečné. Buďte odvážní a jednejte podle svých přání. Nebojte se toho, co si vaše schůzka může myslet. Pokud víte, mohou se zamilovat do nového vás.

Zde je několik tipů na randění pro každé znamení zvěrokruhu pro rok 2021 od expertky na astrologii Tamanna C

Vodnář

I když je pro vás důležitá mentální kompatibilita, v tomto roce je také důležité zapojit se do emocionálních spojení. Za tou statečnou frontou, kterou jste postavili, je citlivá osoba, takže nechte lidi dovnitř. Nehrajte si na to, abyste se dostali.

Ryby

Žijte přítomností. Vyhněte se konverzacím o vaší minulosti nebo minulosti vašeho rande. Dejte jim čas se otevřít. Jen proto, že si dají svůj sladký čas na to, aby se otevřeli, neznamená, že něco skrývají. Buď jim důvěřivý. Pomůže jim to vydat pro vás to nejlepší.

O autorovi:Tamanna C je expert na astrologii ve společnosti Bumble.

Čtěte také:5 znamení zvěrokruhu, která milují a užívají si svátečního ducha


Horoskopy
  1. Astrologie 2020:TOTO jsou vaše škodlivé emocionální návyky podle vašeho znamení zvěrokruhu

  2. Zde je návod, jak se lidé každého znamení zvěrokruhu omlouvají, když se mýlí

  3. 5 párů znamení zvěrokruhu, které jsou pro sebe jako stvořené

  4. Toto jsou nejvíce PODCEŇOVANÉ vlastnosti každého znamení zvěrokruhu

  5. NEJLEPŠÍ nápady na rande pro rok 2021 podle vašeho znamení zvěrokruhu sdílené astrologickou expertkou Tamannou C

  6. Výhody a nevýhody seznamování s každým znamením zvěrokruhu

  7. Nikdy nerandit pro každé znamení zvěrokruhu

  8. Každé znamení zvěrokruhu udělá jednu chybu při seznamování – co to je?