DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Býk

Měsíční horoskop Býk květen 2016

Měsíční horoskop Býk květen 2016 Býk (20. dubna – 20. května)

Tento měsíc není třeba spěchat a doporučujeme vám zvolnit tempo a maximálně si užít každodenní zábavu.

To může být frustrující čas, pokud čekáte na zprávy nebo práce je pomalá, ale ve vašem světě se toho hodně daří, pokud se soustředíte na to, co je opravdu důležité.

Toto je koneckonců váš narozeninový měsíc, a pokud byl někdy čas si odpočinout a užít si, je to právě teď. Vašemu znamení vládne smyslná Venuše, takže vás oslovují dobré věci v životě a požitkářství je přirozené.

Když si pamatujete, že máte být vděční za vše, co máte, a ne se starat o to, co nemáte, zjednodušíte si život a můžete dělat více toho, co vás činí šťastnými.

Na začátku měsíce jsou Slunce i vaše vládnoucí planeta Venuše ve vašem znamení Býka, kde zůstávají až do 20. a 24. května. Mít Venuši ve svém znamení je obzvláště krásné, protože Venuše vládne lásce a penězům a pomáhá vám to využít vaši smyslnou povahu.

Venuše je planeta krásy, takže je ten správný čas zamyslet se nad svou podobou nebo profilem a nad tím, jak přicházíte s ostatními lidmi. Jděte na focení, dopřejte si osobní proměnu, kupte si nový outfit, změňte svůj vzhled. Když vypadáte dobře, cítíte se dobře a toto je skvělý měsíc, kdy můžete využít svůj vlastní jedinečný styl.

Venuše ve vašem znamení přináší popularitu, takže nyní dobře využijte své kontakty k zakoupení vstupenek na speciální akci, abyste skončili na seznamu VIP, abyste se objevili v televizi; ať už je to cokoliv, co vás zaujme, zajistěte, aby vaše tvář byla známá a lidé vás ocenili pro váš talent a vaše USP.

Tento měsíc je novoluní ve vašem znamení Býka 6., což je ideální den pro stanovení vašich záměrů na měsíc dopředu, ale také na nadcházející rok. Toto je váš planetární ekvivalent Nového roku, takže si dejte nějaká předsevzetí a zaměřte se na své osobní cíle, na čem vám záleží.

Pokud jste umělec nebo pracujete v kreativním průmyslu, je čas předvést, co děláte, a získat pozornost. Býk vládne zahradničení, vaření, masážím, sochařství, karoserii, jídlu, penězům, umění; některá nebo všechny tyto oblasti jsou zralé pro růst, jsou úrodné a produktivní.

Navíc tento měsíc je na nebesích Velký zemský trigon, který vrcholí během novoluní a následující týden, který je pro vás mimořádně silný. Dalšími dvěma planetami jsou Jupiter v Panně, planeta růstu a expanze, a Pluto v Kozorohu, planeta transformace.

Tyto dvě pomaleji se pohybující planety se zarovnají se Sluncem a Venuší v Býku od 3. do 14. Toto je čas být věrný tomu, kdo jste, a soustředit se na potěšení, hru a požitek. Mezi oblasti vašeho žebříčku, které jsou tento měsíc zvýrazněny, patří romantika, děti a těhotenství, kreativní projekty, zábava, cestování, učení, objevování.

Pokud pracujete, abyste žili, spíše než žijete, abyste pracovali, pravděpodobně to pro vás bude nádherný čas. Chápete důležitost jednoduchých potěšení, relaxace, nakopnutí a nebrat život příliš vážně. Když se zaměříte na věci a lidi, které máte ve svém životě rádi, přitáhnete k sobě více dobrých věcí.

Planeta štěstí a příležitostí, Jupiter, se otočí přímo 9. května, což je další klíčové datum pro váš deník, ať už jste připraveni se zamilovat, otěhotnět nebo přilákat do svého života více hojnosti a radosti. Na začátku května je za co být vděční a doufejme, že je to i vaše zkušenost ve vašem vlastním životě.

Existují určité otazníky, některé oblasti, které vyžadují větší pozornost v květnu, a jednou z nich je komunikace. Merkur, komunikační planeta, je retrográdní nebo pomalu až do 22. května. Takže teď není čas dělat velká rozhodnutí nebo investovat do velkého nákupu.

Retrográdní Merkur může symbolizovat komunikační chaos, nedorozumění, zpoždění, věci, které nefungují. Nejlepší způsob, jak se vypořádat s tímto složitým obdobím, je být trpělivý, jít s proudem a následovat, kam život vede.

Zapojte svůj zemitý smysl pro humor, pokud věci nejdou vždy tak, jak byste chtěli. Nedávno jsem četl krásný citát od dalajlámy, který říká:„Pamatuj, že někdy nedostat to, co chceš, je úžasné štěstí“. Nádherná rada pro tuto současnou retrográdní fázi Merkuru.

Takže se možná přistihnete, že teď hrajete vyčkávací hru s Merkurem, jděte pomalu ve vašem znamení. To je ideální pro zhodnocení vaší současné situace, přemýšlení, přemítání, rozjímání. Pozorně naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a dejte si čas na to, abyste se posunuli vpřed. Není kam spěchat a teď není čas být impulzivní.

Peníze také zůstávají stinnou oblastí částečně kvůli skutečnosti, že akční planeta Mars je v současné době ve Střelci a vašem společném finančním sektoru pomalý. V souvislosti s penězi může docházet k frustraci a i zde je moudré nechat věci odbíjet pomalu, než se snažit problém vynutit.

Přes osu Gemini/Sagittarius vašeho grafu se 21. května objeví silný úplněk, což zdůrazňuje peněžní záležitosti. Přesto je do toho zapojen i Mars, což naznačuje, že byste mohli mít boj o peníze.

Pokud tomu tak je, stůjte si na svém a odmítněte se nechat šikanovat. Jakmile energie úplňku začne ubývat, budete zpět ve vedení, ale vzhledem k tomu, že Saturn sídlí ve Střelci a váš společný finanční sektor, je to o budování budoucnosti a přijímání rozumných dlouhodobých rozhodnutí, spíše než o očekávání čehokoli jiného.

I láska vstupuje do náročné fáze, když se Venuše 25. května postaví proti Marsu a o dva dny později se retrográdní Mars stáhne zpět do Štíra a vašeho partnerského sektoru. Vaše milostné hvězdy vypadají v první polovině května nádherně, ale na konci měsíce jsou náročnější. Vyhýbejte se konfliktním situacím, jak nejlépe umíte, a pokud potřebujete oddechový čas, vezměte si ho.

Záležitosti lásky i peněz začnou nabírat na síle, jakmile se Mars na konci června otočí přímo. Do té doby počkejte a vězte, že zanedlouho se objeví druhá šance.


Býk
  1. Měsíční horoskop Kozoroha květen 2016

  2. Měsíční horoskop Kozoroha březen 2016

  3. Měsíční horoskop Blíženci květen 2016

  4. Leo měsíční horoskop březen 2016

  5. Leo měsíční horoskop únor 2016

  6. Měsíční horoskop pro Váhy květen 2016

  7. Měsíční hvězdy Býka květen 2013

  8. Měsíční hvězdy Býka květen 2014