DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Střelec prosinec 2020

Střelec prosinec 2020

Sluneční střelec

Prosinec je měsíc vašich narozenin a Slunce zůstává ve Střelci až do 21. dne slunovratu. Pokud jste typický Střelec, jste v jádru hédonista a je vhodné, abyste své narozeniny oslavili během jednoho z nejslavnostnějších měsíců v roce.

Pro mnoho jedinců Střelce je předvánoční období dokonalou záminkou k oslavě a užívání si. Tento rok možná najdete nové způsoby, jak zůstat ve spojení a oslavit své narozeniny.

Planeta Talk, Merkur, je také ve Střelci od 1. do 20. Zaměřte se proto pevně na vás a vaše osobní cíle a záměry.

Týká se to vaší image a profilu a toho, jak se setkáváte s ostatními lidmi a jak vás vidí svět. Najděte svůj hlas a ujistěte se, že vás slyší. Toto je dobrý měsíc na to, abyste se znovu objevili a zvážili, co chcete dělat jinak, kupředu.

Sezóna Eclipse

Navíc to bude vždy důležitý měsíc, kdy dojde k zatmění ve vašem hvězdném znamení. Datum zatmění je 14. den, kdy ve Střelci nastává novoluní zatmění Slunce. Toto zatmění je součástí většího cyklu zatmění, který začal v červnu 2020 a skončí v prosinci 2021.

Tento cyklus zatmění protíná sektor vašeho horoskopu, který představuje vás na jedné straně, vaši identitu, vaši image a profil, vaše osobní cíle a záměry.

Druhá osa zvěrokruhu představuje vaše 1-to-1, vaše blízké vztahy, osobní i profesionální. Úplňkové zatmění Měsíce v Blížencích 30. listopadu pro vás mohlo být významným obdobím v jedné nebo obou těchto oblastech.

Protože zatmění přinášejí změny, je nepravděpodobné, že vaše vztahy budou na začátku tohoto cyklu zatmění stejné jako na konci. Navíc je nepravděpodobné, že budete stejná osoba, zvláště pokud jste vyzváni, abyste znovu zvážili, co je pro vás důležité.

Věnujte se těmto klíčovým oblastem svého života – identitě a vztahům – a podívejte se, kde je potřeba změna nebo kde může ke změně dojít. Ztratili jste ze zřetele, kdo jste, nebo hrajete roli, která vám již nevyhovuje ve výrazném 1:1?

Všimněte si také, kdo vstoupí do vašeho života během zatmění, protože zatmění jsou často zlomové okamžiky, okamžiky osudu, spojené s konci a novými začátky.

Zatmění Střelce by pro vás mohlo být super turbodmychadlem a mohlo by vás přivést do světla reflektorů. Vzhledem k tomu, že ve stejný den jako toto zatmění je krásné spojení Venuše-Jupiter, může to souviset s vyhlídkami na peníze, darem nebo povýšením.

Jupiter-Saturn Vodnář

Velkou zprávou tohoto měsíce je skutečnost, že vaše vládnoucí planeta, planeta štěstí a příležitostí, Jupiter, je v pohybu. A letos není Jupiter sám.

Jak Jupiter, tak Saturn, vůdci planetárního panteonu mění hvězdné znamení 17. a 19. Poté, 21. dne, učiní svou Velkou konjunkci ve Vodnáři, hvězdném znamení vládnoucím kolektivu a obrací vaši pozornost k budoucnosti.

Toto je důležitý posun na nebesích. Jupiter byl v Kozorohu a vašem osobním peněžním sektoru po celý rok 2020. Přesto byl Jupiter vedle Saturnu a Pluta.

Z finančního hlediska to tedy nebylo nutně jednoduché období, ať už jste museli přepracovat způsob, jakým vyděláváte peníze, vypořádat se s dluhy či situací o dovolené.

I když Jupiter a Saturn opouštějí Kozoroha, Slunce vstupuje do Kozoroha 21., v den Slunovratu. Navíc planeta Merkur je od 20. roku v Kozorohu.

Semena, která byla zaseta v průběhu roku 2020, by se mohla na konci roku uskutečnit, což posílí vaše finance. Pokud hledáte práci nebo práci, můžete se o nové příležitosti dozvědět 25. nebo 28.

Úplněk 30. dne by byl také dobrým datem k podpisu nebo zpečetění finanční dohody a důvěře své intuici ohledně peněz.

Přesun Jupitera a Saturnu do Vodnáře rozzáří váš komunikační sektor. To je ideální pro všechny formy komunikace, debaty, shromažďování a sdílení nápadů a informací, navazování nových přátel a učení se novým dovednostem.

Nová role voice-over umělce, nová práce novináře, nová role blogera? Když opustíte rok 2020 a přejdete do roku 2021, použijte svůj hlas, jak nejlépe umíte.

Rozhodněte se, kde a jak chcete aktivně využívat Jupiter a Saturn ve svém sektoru komunikace, učení a nápadů. Můžete se stát učitelem nebo začít kurz učení, který vás provede až do roku 2023. Vodnář vládne vašim sourozencům a sousedům, takže i zde pozor na pohyby.

21. den, den konjunkce Jupiter-Saturn, by bylo ideálním datem pro společný podnik. Nebo vytvoření online webu nebo iniciativy, která pomáhá sbližovat lidi. Vaše láska k sociální spravedlnosti by mohla být aktivována během této nové éry, této nové vlny.


Střelec
  1. Střelec prosinec 2019

  2. Střelec březen 2020

  3. Střelec květen 2020

  4. Střelec červen 2020

  5. Střelec červenec 2020

  6. Střelec srpen 2020

  7. Střelec září 2020

  8. Střelec říjen 2020