DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Měsíční hvězdy Střelce březen 2013

Měsíční hvězdy Střelce březen 2013 Střelec (22. listopadu–21. prosince)

Jak měsíc začíná, dole na vaší mapě je spousta planet ve znamení Ryb. Tím se zaměří na váš domov a rodinu, vaši domácí situaci a také minulost . Je to však smíšená taška, a pokud jste uprostřed velkých kutilů, stavebních prací nebo jarního úklidu, můžete očekávat, že vše bude trvat déle, než si myslíte.

Příliš mnoho energie Ryb má tendenci vést vás k veselému tanci as retrográdním Merkurem v Rybách do 17. se to zdá být dvojnásob oklikou. Občas se vám může zdát, že se točíte v kruhu bez jasného konce. Nejlépe uděláte, když si dopřejete dostatek času, ať už jste na návštěvě u příbuzných nebo děláte interiérové ​​práce a buďte obzvláště trpěliví s kýmkoli, kdo se zabývá vaším domovem, plus samozřejmě s rodinou.

Naštěstí Venuše, planeta vztahu je jednou z pěti planet v Rybách, a protože Venuše je povýšena ve znamení soucitu a citlivosti, je to starost a porozumění. Pokud máte pochybnosti, buďte laskaví a snažte se vidět to nejlepší z ostatních a co se děje. Některé věci opravdu nestojí za to zahazovat a měli byste šetřit energii na větší bitvy, nikoli na malé věci.

Novoluní v Rybách 11. je rozhodně užitečné a je to dobrý den k novému začátku, líbání a líčení nebo uspořádání pow-wow s rodinou a blízkými. Merkur, který se 17. v Rybách otáčí přímo, také naznačuje zelenou, ať už uslyšíte zprávy, na které jste čekali, nebo se objeví nové informace. Od 17. roku můžete začít dávat jednu nohu před druhou, místo abyste měli pocit, jako by to byl jeden krok vpřed a dva kroky vzad.

Pokud jde o lásku, nejste až do konce měsíce na pevné zemi. Vaše planeta Jupiter je ve vašem opačném znamení Blíženců, což slibuje hodně pro vztahy. Avšak planeta, která představuje vašeho partnera na nebesích, je Merkur as Merkurem retrográdním až do 17. a navíc ve čtvercovém směru k Jupiteru 10. a 29. se můžete ocitnout v rozporu se svou druhou polovinou. Ve skutečnosti je pravděpodobně nejlepší souhlasit s nesouhlasem, pokud to pomůže . Určitě to naznačuje, že nejste na stejné vlně, a pokud je život doma neklidný, je to ještě další důvod, proč se snažíte být na stejné straně.

Je to velmi odlišný obrázek pro novou lásku a někdo by vám mohl doslova vrazit do života nejvyšší rychlostí . Mars, planeta vášní, vstoupí do Berana a vašeho romantického sektoru 12. dne, následuje jarní rovnodennost a Slunce se přesune do Berana 20. a Venuše, planeta lásky, 22. dne.

Navíc Uran, planeta překvapení, je ve stejném sektoru vašeho grafu a přidává se k tomu, že se věci dějí rychle. Všimněte si toho, co se děje při úplňku nebo kolem něj 27. dne, který zahrnuje Uran. Toto je často emocionální období měsíce a věci vám mohou připadat poněkud divoké a bláznivé. Jste-li typický Střelec, jste v jádru hédonista a všechny noci venku o úplňku nebo kolem něj jsou plnohodnotnou zábavou .

Je to však nestálý obrázek, takže i když můžete být v pokušení investovat do systému rychlého zbohatnutí nebo si popovídat s přítelem, zapojte svůj mozek a promyslete si věci, než se vrhnete do akce. Všechno je v pořádku a dobré žít život naplno, ale činy mají důsledky.

Když už bylo řečeno, že se Jupiter spojí s planetami vztahů, Marsem a Venuší v posledním týdnu měsíce, ať se stane cokoliv, vaše povaha se štěstím ve Střelci vás nakonec uvidí .


Střelec
  1. Beran Měsíční hvězdy říjen 2013

  2. Měsíční hvězdy Střelce leden 2013

  3. Měsíční hvězdy Střelce květen 2013

  4. Měsíční hvězdy Střelce červen 2013

  5. Měsíční hvězdy Ryb červen 2013

  6. Měsíční hvězdy Střelce červenec 2013

  7. Měsíční hvězdy Střelce srpen 2013

  8. Měsíční hvězdy Střelce září 2013