DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Měsíční horoskop Střelce leden 2016

Měsíční horoskop Střelce leden 2016 Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Bylo by hezké jít do nového roku s pocitem, že jste na správné cestě a myslet si, že se můžete v životě rychle posunout vpřed a rychle pokročit ve svých plánech a cílech.

Tento měsíc je naplánován tak, aby byl měsícem vrcholů, ale i minim a život vás zavede na oklikou.

Začněme výškami. Vždy je nádherné mít Venuši, planetu lásky, ve svém vlastním znamení a až do 23. dne je Venuše ve Střelci.

Venuše také vládne penězům a kráse a dobré věci mají tendenci přijít k vám, když je Venuše ve vašem znamení. Jste oblíbenější, přitahujete do svého života štěstí a lásku, získáváte komplimenty a život vám dává drobné dárky a různé radosti.

Využijte atmosféru Venuše na maximum a zaměřte se na to, co je na vašem životě krásné a za co jste vděční. Vládne optimistický Jupiter, máte talent najít stříbro v jakémkoli mraku a vaše pozitivní povaha pro vás může být absolutním přínosem. Věřte, že k vám přijde štěstí a je pravděpodobnější, že se zhmotní.

Další planetou, která je v současné době ve vašem znamení Střelce, je Saturn, úkolář nebes. Takže zatímco Venuše se může cítit lehkomyslně a lehce, Saturn dodává těžší dotek, závažný vliv. To může znamenat, že musíte udělat nějaká velká životní a milostná rozhodnutí. Všimněte si zejména toho, co se stane kolem 9., kdy se Venuše a Saturn spojí na nebesích.

Pro některé se to může shodovat s velkým závazkem, rozhodnutím usadit se, říct ano tomu, koho milujete. Pro jiné to může znamenat konec, rozchod nebo uvědomění, že váš čas vypršel a jste připraveni jít v nějaké podobě nebo formě dál. Saturn vždy přináší vážnou výhodu v řízení.

Pokud hledáte lásku, tento měsíc nastanou chvíle, kdy můžete potkat někoho, kdo rozzáří váš život a upoutá vaši pozornost. 13. je živá, když Venuše a spontánní Uran tančí na nebi a úplněk na 24. svítí na sociální sektory vašeho žebříčku.

Ve skutečnosti, jakmile Slunce 20. dne vstoupí do společenského Vodnáře, je nejvyšší čas, abyste se dostali do velkého širého světa, abyste získali nové přátele a užili si zábavu a dobré časy. Čím lehčí budete, tím snazší budete kolem a tím více s vámi budou chtít být ostatní lidé. Nechte projevit svůj smysl pro humor ve Střelci a vrhněte se do života.

Tento měsíc však existuje i trochu složitější astrologie a zvláště pokud jde o vaši práci a peníze, musíte postupovat opatrně. Merkur, komunikační planeta, je retrográdní od 5. do 25. a po většinu tohoto období se Merkur obrací přes Kozoroha a váš peněžní sektor.

To může znamenat komunikační chaos a není to nejlepší čas na podepsání a uzavření obchodu nebo pokus o dokončení finanční transakce. Nebudete úplně vědět, do čeho jdete, protože retrográdní Merkur má tendenci překrucovat pravdu.

Vyhněte se velkým nákupům, zatímco Mercury's běží pomalu a buďte připraveni na větší narušení než obvykle v oblasti peněz. To může znamenat, že budete bedlivě sledovat své online účty, být pozorní ke svým penězům, když jste venku, a obecně dvakrát kontrolovat vše, co se děje.

Pro některé je to měsíc, kdy budete hledat, kde a jak můžete udělat nějaké finanční škrty, ať už se rozhodnete zahodit členství v posilovně nebo přestat vyplácet pravidelné peníze na koníčky, luxus nebo jiné osobní zájmy.

Hodně záleží na vaší aktuální finanční situaci, ale s neklidným územím pod nohama na astrologické frontě je moudré postupovat opatrně. Pokud zdůrazníte odliv vašich financí, podívejte se, jak tuto mezeru zacelit.

V měsíci se konají nějaké peníze a 10. Nový měsíc v Kozorohu je zcela jistě jedním z nich. Je to skvělý symbol pro nové začátky a šanci zasít semena, která mohou růst a vzkvétat.

Podívejte se na příležitost k vydělávání peněz, která se vám v tento den nebo kolem něj naskytne, nebo přemýšlejte o tom, jak můžete dělat věci jinak, abyste prospěli své vlastní finanční situaci. Dokud se budete snažit oddálit jakékoli konečné rozhodnutí, dokud se Mercury 25. dne nevrátí na rychlost, není na škodu pokračovat ve svých možnostech.

Dalším důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, je vaše vládnoucí planeta Jupiter. Dne 8. se Jupiter změní na retrográdní a bude méně výkonný až do poloviny května. Jupiter je momentálně v Panně a ve vašem sektoru kariéry a povolání. Pro různé lidi to bude znamenat různé věci, ale naznačuje to, že jste připraveni zpomalit svůj pokrok z jakéhokoli důvodu.

Možná se cítíte méně ambiciózní než v poslední době nebo si uvědomujete, že chcete dělat méně a ne více. Udělejte si tento měsíc čas, pokud jde o vaši práci a kariérní cíle, a zvláště s retrográdním Merkurem to berte jako příležitost zhodnotit svou současnou situaci. Teď nemůžete do ničeho spěchat a ani s těmi nejlepšími plány na světě nemůžete jít přímo z bodu A do bodu B.

Místo toho si nechte čas a prostor na to, abyste zvážili, co dál, a zaměřte se na svou větší vizi budoucnosti. To je v souladu s pohybem Marsu v lednu, kdy akční planeta vstupuje do Štíra a do nejskrytějšího sektoru vaší mapy 3. Mars zde zůstane až do začátku března, kdy vstoupí do vašeho znamení Střelce.

Stejně jako retrográdní Jupiter to naznačuje spíše období příprav než totální akce. Upevněte si svou současnou pozici a pokud má s vámi život jiné plány, jděte alespoň prozatím tam, kam život vede. Podívejte se na to jako na období zkoumání a vytvořte si ve svém životě čas, abyste se rozhodli, na čem vám skutečně záleží, než abyste pokračovali bez ohledu na to. Jakmile rozpoznáte svůj skutečný smysl života, můžete znovu nastartovat svou touhu a ambice.


Střelec
  1. Měsíční horoskop pro rakovinu leden 2016

  2. Měsíční horoskop Kozoroha červen 2016

  3. Měsíční horoskop Kozoroha květen 2016

  4. Měsíční horoskop Kozoroha březen 2016

  5. Měsíční horoskop Kozoroha únor 2016

  6. Měsíční horoskop Blíženci březen 2016

  7. Leo měsíční horoskop duben 2016

  8. Měsíční horoskop Panna leden 2016