DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Střelec červen 2021

Střelec červen 2021

Bylo by překvapivé, kdyby to, co se děje ve vašem životě tento měsíc, nebylo úzce spojeno s vaším partnerem, bývalým nebo někým blízkým.

Je to proto, že hlavní planetární aktivita se odehrává v Blížencích, vašem opačném hvězdném znamení. Blíženci vládnou vašim vztahům, osobním i pracovním. Slunce je zde do 21. a komunikační planeta Merkur je celý měsíc v Blížencích.

Retrográdní rtuť/zatmění Slunce

Přesto je Merkur ve své podvodné fázi a retrográdní až do 22. Vy a někdo blízký můžete neustále mluvit a snažit se vyřešit problém nebo problém.

Nebo je to možná úplný opak a ten, koho miluješ, se ztratil. Ať tak či onak, toto je zřídka čas, kdy je vztah na dobré cestě a není čas na zásadní rozhodnutí.

Všimněte si, co se děje na nebo kolem zatmění Slunce v Blížencích 10. Toto datum by mohlo být významné a přinést s sebou nové poznatky, odhalení nebo probuzení. Zatmění Slunce je novoluní s extra výkonem. Je to dynamické a z jiného světa.

To je, když můžete potkat někoho nového nebo otočit svůj život a následovat někoho jiného. Je to dramatická planetární energie, ale také vzrušující.

11. den je potenciálně dnem zjevení, kdy dojde k retrográdní konjunkci Slunce/Merkur. To souvisí s událostmi ve vaší minulosti nebo minulosti vašeho partnera.

Neptunovo volání

Romantický Neptun je aktivní tento měsíc, konkrétně 5., 13. a 25. Může to být skvělý měsíc na to, abyste se zamilovali a šli tam, kam vás vaše srdce zavede. Láska je jedním ze způsobů, jak zažít blaženost a transcendenci, protože vás odvede od nudy a vaší rutiny.

To je v pořádku, pokud neuděláte žádná velká rozhodnutí, pokud jde o lásku, alespoň ne do 22., kdy se Merkur stane přímým.

Do té doby můžete zjistit, že chování ostatních lidí je matoucí nebo záhadné. Pokud vůbec, je moudré nečíst příliš mnoho o činech druhé osoby a nevěřit všemu, co slyšíte nebo čtete.

Další možností v tomto měsíci je, že možná budete muset věnovat hodně svého času a energie jiné osobě, možná někomu blízkému nebo obchodnímu partnerství.

Peníze a rodina

Peněžní záležitosti se tento měsíc dostanou do centra pozornosti. Planeta vztahů, Venuše, je v Raku a ve vašem společném finančním sektoru od 2. do 27. A v den slunovratu, 21., se Slunce přesune do Raka, což zvýrazní sdílené zdroje.

Navíc se vaše vládnoucí rostlina Jupiter propojí s těmito klíčovými planetami a Jupiterovými planetami v Rybách a vaším domovem a rodinným sektorem. Dejte to všechno dohromady a můžete získat dědictví nebo si brát úvěr či hypotéku.

Někteří z vás mohou tento měsíc vyhrát velké sumy peněz prostřednictvím vašich rukou. Nejšťastnější data jsou 1. a 3., 23. a 28. Jupiter se 20. změní na retrográdní, což naznačuje, že období kolem slunovratu by pro vás mohlo být pozitivní.

Jedno datum, kterému je třeba se vyhnout u finančních transakcí, je 5. den, kdy by bylo snadné dostat se do hádky nebo mocenské hry o peníze.

Peníze jsou tématem úplňku 24. protínajícího finanční osu vašeho horoskopu. Toto je silný čas udělat důležité rozhodnutí, které spojí váš domov a rodinu, vaše finance, majetek a majetek. Merkur je přímý v době, kdy je úplněk na svém vrcholu.

Leo Adventure

Konečně můžete mít zrak na vzdálených obzorech od 11. Toto je datum, kdy akční planeta Mars skočí do ohnivého znamení Lva a přináší vám dobrodružství a vzrušení. Mars zde zůstane do konce července.

Možná budete chtít vidět svět nebo zachránit svět pomocí této planetární kombinace. Možná plánujete nové dobrodružství nebo přemýšlíte o tom, že byste si vzali volno, abyste studovali a naučili se něco nového.

Může to být doba hledání duše, protože potřebujete něčemu věřit, když jsou klíčové planety v tomto sektoru vašeho horoskopu.

Planeta vztahů, Venuše, se připojí k Marsu ve Lvu 27. Láska může být dalším důvodem, proč jste připraveni rozšířit svůj svět.

Týdenní horoskopy

Pokud byste chtěli dostávat týdenní horoskopy, abyste věděli, co očekávat, a měli aktuální informace o nejnovější astrologii, můžete se připojit k mé předplatné službě zde:Týdenní horoskopy. Buďte v proudu, abyste mohli plánovat dopředu.


Střelec
  1. Střelec červen 2017

  2. Střelec březen 2018

  3. Střelec duben 2018

  4. Střelec červen 2019

  5. Střelec červen 2020

  6. Střelec říjen 2020

  7. Střelec leden 2021

  8. Střelec květen 2021