DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Střelec

Kompatibilita vztahu Střelec s Rybami


Kompatibilita vztahu Střelec s Rybami
Ryby, vizionář, a Střelec, dobrodruh, jsou metafyzická znamení. Jsou to inteligentní lidé, kteří se rádi učí nové věci. Jejich názory mohou být zcela odlišné, ale umožní jim to vést zajímavé diskuse.
Střelec je vášnivý, aktivní a odchozí, protože má živel ohně. Znamení zvěrokruhu Ryby a Střelec jsou na opačných koncích zvěrokruhu a mají zcela odlišné povahy. Když se však sjednotí, složí pevný slib a vytvoří hluboké pouto. Tito dva zvěrokruhové jsou empatičtí, vášniví a věří ve vzájemná extravagantní gesta, když se milují. Ryby jsou trpělivé a mírumilovné, zatímco Střelec je neustále zaneprázdněn a zaměstnán příliš mnoha tématy.
Přestože mají protichůdné principy a myšlenky, obvykle najdou společný základ a mají silné pouto. Střelec a Ryby si navzájem váží a oceňují své charakteristické vlastnosti. Střelec bude mít rád sílu Ryb, zatímco Ryby budou obdivovat Střelcovu moudrost. Mají spolu opravdu vášnivé spojení. Udělají maximum, aby zaručili, že se budou setkávat nebo navštěvovat jeden druhého často, ne-li každý den. Obě tato znamení se k sobě okamžitě přitahují a od okamžiku, kdy se setkají, je mezi nimi evidentní jiskra.
Vztah mezi Rybami a Střelcem je vzrušující a fascinující a navzájem se považují za neuvěřitelně přitažlivé. Chovají se k sobě s nejvyšší pozorností a náklonností, překonávají každé protivenství, aby se navzájem objevili. Střelec je bezstarostné ohnivé znamení, zatímco Ryby jsou dostupným a empatickým univerzálním symbolem. Výsledkem je, že mají problém důvěřovat ostatním.
Střelci pohrdají tím, že jsou omezováni nebo vyslýcháni, zatímco Ryby nemají rády někoho, kdo je neustále v pohybu a nikdy nehledá bezpečí. Pro Střelce a Ryby bude náročné vzájemně si důvěřovat, ale s největší pravděpodobností to přijmou jako běžný jev. V tom spočívá brilantnost vlády Pluta:vše v jejich spojení má svůj důvod. Pokud jde o romantiku, váš manžel Střelec je příliš nadšený a dává přednost mnoha alternativám. Málokdy zůstávají spolu s někým, kdo se pevně nerozhodl, jak si je vydělat.
Na druhé straně Ryby budou přecitlivělé ve snaze demonstrovat svou fiktivní sílu. Pro obě strany bude jejich spojení neskutečným zážitkem, který však nebude mít dlouhého trvání. Zažehnou pocity prostřednictvím očekávání a nepředvídaného ve spojení, které navážou rozhovorem a poznáním života toho druhého. Dokud jsou v počátečních fázích svého vztahu, budou se smát s péčí a soucitem a užívat si krásných pocitů. Jakmile dojde k potížím, oba zažijí ztrátu vášně, jako by spojení bylo pouze povrchové.

Střelec
  1. Vztahová kompatibilita Býka se sourozenci

  2. Kompatibilita Vodnáře se Střelcem

  3. Kompatibilita vztahu Vodnáře se sourozenci

  4. Kompatibilita vztahu Střelec s Vodnářem

  5. Kompatibilita vztahu Střelec s Kozorohem

  6. Kompatibilita vztahu Střelec se Střelcem

  7. Kompatibilita vztahu Střelec se Štírem

  8. Kompatibilita vztahu Střelec s Váhami