DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Kozoroh

Merkur v Kozorohu:Dopředné plánování

Com Merkur v Kozorohu:Dopředné plánování komunikační planeta Merkur opouští Střelce právě včas na Nový rok a 1. ledna vstupuje do uzemněného Kozoroha.

Merkur putuje Kozorohem až do 19. ledna a nabízí praktickou energii, která vám pomůže začít nový rok organizovaněji než kdy jindy .

1. leden možná není zrovna energeticky nejsladěnější datum, kdy začít něco nového, (zde se podívejte na moje myšlenky na Nový rok), nicméně je to datum, které mnozí oslavují jako příležitost začít znovu. Tento novoroční Merkur se zapojí do vašich předsevzetí, protože vám pomůže soustředit se na dlouhodobý úspěch na začátku roku 2013.

„Řekněte mi, co plánujete co dělat se svým jediným divokým a vzácným životem?“
Mary Oliver

Období mezi 1. a 19. lednem je o plánování dopředu . S Merkurem v Kozorohu budete muset pečlivě zvážit volby a plány, abyste se zavázali pouze k tomu, o čem víte, že je udržitelné a zvládnutelné.

To je docela změna od atmosféry „Více, víc, víc“, která byla Merkur ve Střelci (vypnuto a zapnuto od konce října!).

Můžete získat kontrolu skutečnosti o svých plánech a rozvrhu. Pokud ano, věnujte tomu pozornost.

Kozoroh je znamení, kterému vládne Saturn, a všechny planety tam fungují podle jeho potřeb pro pořádek, produktivitu a dlouhodobý úspěch.

* Nechte dlouhodobé cíle určovat každodenní volby a akce.
* Vynaložte maximální úsilí na to, na čem nejvíce záleží.
* Zbavte se povrchních nebo neautentických věcí.

Merkur v Kozorohu pomáhá vám komunikovat prakticky as ohledem na to, aby byly věci strukturovanější. Kozoroh je soustředěné hlavní znamení, které naznačuje rozhodnější kosmickou energii vpřed. Rtuť ve Střelci , proměnlivé znamení, (první dva týdny v listopadu 2012 plus poslední tři týdny v prosinci 2012) se může nechat rozptýlit možnostmi a nakonec honit za ocasem.

Stejně jako v citaci Mary Oliver výše, Merkur v Kozorohu ztělesňuje princip plánování. Jak píše Oliver, ‚váš jeden divoký a vzácný život‘ je dar, který lze možná nejlépe maximalizovat tím, že si naplánujete alespoň něco z toho, co s ním zamýšlíte udělat.

Zatímco v Kozorohu, Merkur se zarovná s Plutem 6. – 7. ledna, při 9 stupních Kozoroha . To uvolňuje mocnou energii o důvěře a pravdě. Slova pak mají moc, takže buďte jasnou volbou a upřímně o svých záměrech.

Pokud byste chtěli získat astrologický přehled pro své budoucí plánování, mohla by se vám hodit konzultace s astrologickými tabulkami na rok dopředu. Nyní rezervace na leden 2013.

Jak využijete Merkura v Kozorohu, abyste si udělali pořádek na příští rok? Jaké kroky můžete nyní podniknout, abyste podpořili svůj dlouhodobý úspěch?


Kozoroh
  1. Jupiter v Kozorohu

  2. Měsíční horoskop Kozoroha únor 2016

  3. Kozoroh leden 2017

  4. Kozoroh září 2017

  5. Kozoroh duben 2019

  6. Kozoroh únor 2020

  7. Horoskop Kozoroha květen 2022

  8. Merkur a Mars:Power Forward