DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Štír měsíční horoskop březen 2016

Štír měsíční horoskop březen 2016

Štír (24. října – 21. listopadu)

Akční planeta Mars je tento měsíc v pohybu a co je pro vás důležité, opouští vaše znamení Štíra 6. dne. Mars je ve vašem znamení od začátku roku a toto je silný Mars, poháněný a mocný.

Mars ve Štíru je vášnivý a zaměřuje se na vaše osobní cíle a záměry. Máte spoustu energie, kterou můžete nasměrovat do svých osobních cílů, i když vám to někdy může připadat příliš plné. Ať tak či onak, jakmile Mars opustí vaše znamení, musíte ustoupit a najít si jiné tempo, které vám bude lépe vyhovovat.

Mars se vrátí do Štíra koncem tohoto roku, až se budete moci vrátit k osobnímu projektu nebo cíli s čerstvou energií a vášní. Prozatím vás život volá jiným směrem a vy máte jiné priority, kterým se musíte věnovat.

Mars se 6. dne přestěhuje do Střelce a vašeho peněžního sektoru a finance jsou naléhavé. Možná budete chtít vydělat více, vyřešit svou finanční situaci nebo splatit půjčku či dluh. Zde můžete nasměrovat svou energii a pohon a jít do toho stylově. Mars se ve Střelci 17. dubna změní na retrográdní, takže do té doby vyřešte finanční záležitosti co nejlépe.

Další planetou ve Střelci a vaším peněžním sektorem je Saturn a Saturn je známý jako úkolář nebes. Pokud jde o peníze, Saturn představuje spíše nedostatek než hojnost a v nejlepším případě jde o rozumný přístup k financím, úspory spíše než utrácení a trpělivost, pokud jde o peníze.

Saturn se tento měsíc 25. dne změní na retrográdní, což je pro vás dobrá zpráva, protože to znamená, že energie Saturnu je oslabena. Saturn zůstává pomalý až do poloviny srpna 2016. Kombinace Marsu ve vašem peněžním sektoru a zpomalení Saturnu je další známkou toho, že toto je z hlediska peněz a financí náročný měsíc. Dejte své vlastní potřeby na první místo a bojujte za to, co vám právem náleží.

Váš pracovní život je také v době rovnodennosti, 20. března, pod kosmickým světlem. To je datum, kdy Slunce vstupuje do Berana a začíná svou každoroční cestu kolem zvěrokruhu. To evokuje téma nových začátků, obnovy, dělat věci jinak. Možná jste připraveni zavřít jedny dveře ve svém pracovním životě a otevřít dveře nové.

Pokud je to tento případ, jste v trendu, protože zatmění Měsíce na 23. protíná osu Berana/Vah vašeho grafu. To často naznačuje obrat a pro vás je důležité zvážit svůj životní styl. Když jsou planety v Beranu, vaše práce a zdraví jsou propojeny. Chcete ve svém životě méně stresu a pokud je vaše práce fyzická nebo na vás příliš tlačí, něco vám musí dát.

Uran v Beranu může poukazovat na práci na volné noze, protože Uran je nekonvenční. Je to také spojeno s technologií, takže je vhodný čas zvážit online práci nebo podnikání. Ať už na zatmění nebo kolem něj končí nebo začínáte, zvažte širší obrázek. To, co v životě děláte, musí živit vaši mysl, tělo a duši. Je to holistický celek a pokud je něco v jedné z těchto oblastí, má to dominový efekt ve zbytku. Starejte se o své blaho.

Váš domov a rodina jsou také spojeny s prací a penězi, zejména v prvním týdnu v měsíci. Můžete podnikat s rodinným příslušníkem, někým, kdo vám pomáhá, nebo pomáháte někomu blízkému. Využijte svá blízká pouta ke zlepšení své současné situace. Promluvte si s rodinou a pracujte společně jako tým.

Pokud jde o lásku, je to potenciálně romantický měsíc, protože planety staví ve vašem vodním znamení Ryby. Planeta lásky Venuše vstoupí do Ryb 12. a několik dní předtím, 9. dne, je ve stejném sektoru vašeho grafu silné zatmění Slunce.

Toto je opojná kombinace, zvláště když je do mixu vtažen romantický Neptun. V tom nejlepším je období, kdy se můžete bezhlavě zamilovat a ztratit se v závanu romantiky. Pokud jste však ve vztahu a v těchto klíčových dnech nebo kolem nich potkáte někoho nového, bude to pro vás matoucí.

Neptun vládne iluzi a zatmění se často kryje se zvraty osudu. Pokud jde o lásku, zůstaňte nohama na zemi, zvláště pokud máte na mysli další lidi, partnera, milence, své děti. Tradice říká, že je moudré počkat několik dní po zatmění, než učiníte jakékoli důležité rozhodnutí.

Ryby jsou kreativní znamení a vládnou kreativnímu sektoru vašeho žebříčku. Vrhnout se do uměleckého projektu nebo přijmout spiritualitu jsou oba způsoby, jak co nejlépe využít tuto vodní říši. Postarejte se o jakoukoli činnost, která zavání závislostí nebo pokušením, protože s Rybami vždy existuje nebezpečí, že vás strhne a ztratíte kontakt s každodenní realitou. Vzpomeňte si na obrovskou, nekonečnou povahu moře, kterému vládne planeta Ryb Neptun.

Zemská znamení pomáhají uzemnit vás a vyvolávají zdravý rozum. 16. den je pro vás důležitým datem, kdy se planeta štěstí, Jupiter v Panně, spojí s vaší vládnoucí planetou Pluto v Kozorohu. Společně tito dva vykouzlí magii, jde jim o velkou moc a skryté bohatství.

Ve vašem grafu jsou Jupiter i Pluto v sektorech lidí, takže hledejte přátele nebo kolegy, kteří vám v tomto datu nebo kolem něj mohou pomoci. Komunikujte čestně a otevřeně; buďte hrdí na to, kdo jste, a sdílejte svou zprávu. Mějte oči a uši nastražené pro zprávu nebo proslov, který vás inspiruje.


Štír
  1. Měsíční horoskop Blíženci duben 2016

  2. Měsíční horoskop Blíženci březen 2016

  3. Měsíční horoskop Blíženci leden 2016

  4. Leo měsíční horoskop březen 2016

  5. Měsíční horoskop pro Váhy březen 2016

  6. Měsíční horoskop pro Váhy duben 2016

  7. Měsíční horoskop Štíra únor 2016

  8. Měsíční horoskop Panny březen 2016