DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Štírové horoskopy říjen 2021

Štírové horoskopy říjen 2021

Vnitřní práce

Vše se tento měsíc odehrává v nejskrytějším sektoru vašeho horoskopu, protože klíčové planety jsou ve Vahách, hvězdném znamení před Štírem ve zvěrokruhu. Zde je to, co se děje ve Vahách:

 • Merkur (komunikace) – celý měsíc, retrográdní do 18.
 • Mars (vaše vládnoucí planeta) – do 30.
 • Slunce (esence/ego) – do 23.

Když jsou planety ve Vahách, je to často období přípravy, kdy se připravujete na přesun Slunce do vašeho hvězdného znamení. Je vhodný čas obrátit svou pozornost dovnitř, ať už se zabýváte duchovní prací nebo chcete ve svém životě více klidu a samoty.

Navíc, s planetou komunikace Merkur retrográdní až do 18., můžete být zapojeni do výzkumného projektu nebo se učit na zkoušku. Z toho či onoho důvodu potřebujete více času pro sebe, ať už na odpočinek a ústup, nebo proto, že žonglujete se spoustou různých míčů a potřebujete mezi tím nějaké prostoje.

Období kolem novu 6. vypadá obzvlášť živě, když je do toho vtažena vaše planeta Mars. Novoluní je symbolem nových začátků a Mars je aktivní 8. a 9. Tato kombinace může být argumentační nebo konkurenční. Případně jste na misi a jste rozhodnuti něco udělat. To může být spojeno se vztahem nebo partnerstvím ve vašem životě.

Byl by to skvělý měsíc na ústup a vypnutí sociálních sítí, alespoň do 18. Možná se staráte o někoho blízkého, možná o člena rodiny, nebo upřednostňujete péči o sebe.

Úplněk by v tomto ohledu mohl být stěžejní 20. K tomuto datu nebo kolem něj může nastat pocit dokončení, ať už dokončíte svůj projekt psaní, nebo jste připraveni zavřít dveře minulosti a chcete být zpátky ve světě.

Domov a rodina

Může to být významný měsíc pro vývoj kolem vašeho domova nebo rodiny. Dvě planety se v říjnu ve Vodnáři otočí přímo a toto je hvězdné znamení na základně vašeho horoskopu. Saturn zrychluje tempo 11., následovaný Jupiterem 18.

To se může ukázat jako důležité – Saturn je o závazku nebo o jedné situaci, která se blíží ke konci. Jupiter představuje svobodu a nové příležitosti – možná zklamání následované průlomem.

Všimněte si data, kdy se Jupiter vrátí na rychlost – 18. den, ve stejný den, kdy se Merkur otočí přímo. Toto je zelené datum, takže očekávejte, že se objeví novinky nebo informace, které vám mohou pomoci kupředu. Možná zapouštíte kořeny nebo rozšiřujete svou rodinu.

 • Šťastná data pro domov a rodinu:4., 15., 18. a 28.

Zaměřujeme se na vás

Velkou část října se soustředíme na vás. Je to kvůli tomu, co se děje ve vašem hvězdném znamení Štíra:

 • Venuše (láska/peníze) – do 7.
 • Slunce (esence/ego) – od 23.
 • Mars (ambice/vášeň) – od 30.

Venuše, planeta lásky a vztahů, je ve Štíru až do 7. To je skvělé pro od srdce k srdcím, vhled a hluboká spojení. Můžete vstoupit do role poradce, kouče nebo dobrého přítele více než obvykle. Zdokonalte své psychické schopnosti a hrajte na své silné stránky.

Vaše hvězdné znamení představuje hluboké emoce a často jste schopni vidět věci, které jiní lidé nevidí. Přidejte k této odvaze vydat se na neznámé území a je nejvyšší čas na nová průzkumy a odvážné podniky.

Jakmile bude Slunce ve vašem hvězdném znamení Štíra od 23., možná zjistíte, že máte více energie a vitality a jste připraveni se více soustředit na svůj život ve světě. Možná si s sebou vezmete to, co jste se naučili na začátku měsíce. Jakmile je Slunce ve Štíru, je čas zazářit – dejte sebe a své potřeby na první místo.

Pluto – Time Manager

Pluto je spoluvládcem Štíra a energie Pluta je intenzivní, silná, soustředěná. Pluto je tento měsíc dominantní, protože se 6. dne otočí přímo. To může být užitečné při studiu, výzkumné práci, analýze a vytváření strategií a podporuje retrográdní téma Merkuru.

Laserové zaměření Pluta ve vašem komunikačním sektoru vám může pomoci zůstat na stopě toho, čeho chcete dosáhnout. Další důvod, proč potřebujete více času pro sebe, abyste mohli studovat, učit se nebo učit.

Je však důležité, abyste nedovolili, aby vás negativní emoce nebo kritika rozrušily. Pečlivě zvažte, co budete číst nebo poslouchat v následujícím měsíci. Pokud vás zprávy deprimují, vypněte je. Pokud je ve vašem životě někdo, kdo neustále sténá, stanovte si hranice a udržujte si odstup.

Přemýšlejte také o tom, jak trávíte čas. Právě zde pro vás mohou být cenné váhy Vah, když vezmete v úvahu, jak vyvažujete hodiny ve vašem dni. Pokud například trávíte příliš mnoho času na sociálních sítích, buďte k sobě pevnější a vytvořte si nové plány a strategie, které pomohou vaší produktivitě a pohodě.

Pokud jste na dlouhém dojíždění nebo každodenním výletu, zvažte, jak byste mohli svůj čas dobře využít. Poslouchejte například podcasty nebo zvukové knihy. Tento měsíc je důležitý k tomu, abyste přemýšleli o informacích, které dostáváte, a abyste svůj čas využívali moudře.

 • Střety Pluta:1., 17. a 22. – udělejte krok zpět

Co dělat a co nedělat retrográdní rtuť

Vzpomeňte si na Merkurovu retrográdní mantru – odložte velká rozhodnutí a velké investice, dokud se komunikační planeta 18. října nevrátí do tempa . Zde je několik dalších tipů:

 • buďte flexibilní, mějte v rukávu plány B, C a D
 • udělejte krok zpět, nedělejte méně, ne více
 • zkontrolujte vše, přečtěte si malé písmo
 • najděte staré kontakty, vraťte se do minulosti
 • použijte všechna přeformulovaná slova – revidujte, přepracujte, zkontrolujte, přehodnoťte
 • odpočiňte si a ustupte, když můžete
 • proveďte svůj výzkum připravený k akci, když se Merkur obrátí přímo na místo

Týdenní zpravodaj

Pokud byste chtěli dostávat týdenní horoskopy, abyste věděli, co očekávat, a měli aktuální informace o nejnovější astrologii, můžete se připojit k mé předplatné službě zde:Týdenní horoskopy. Budete mít všechny informace, které potřebujete, abyste mohli pracovat s kosmickým časováním.


Štír
 1. Štír říjen 2020

 2. Štír březen 2021

 3. Štír červen 2021

 4. Štír červenec 2021

 5. Horoskopy Panny září 2021

 6. Štírové horoskopy září 2021

 7. Horoskopy Střelce září 2021

 8. Horoskopy Střelce říjen 2021