DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Saturn Direct ve Štíru:Znovu nastavte základy

Saturn Direct ve Štíru:Znovu nastavte základy Skoro jsem nazval tento příspěvek „jak se jedny dveře zavřou, další se otevřou“ , protože věci jsou v tuto chvíli jistě v přechodu.

Stanice Saturn přímo v sobotu 1. srpna ve 28. Štíra. Vzorec držení Saturna ve Štíru je téměř u konce (Saturn vstupuje do Střelce 18. září 2015).

Saturn ve Štíru je impozantní. Vyžaduje – ne, vyžaduje – trvalou, trvalou a hlubokou změnu. Je to energie měnící tvar, která vám nedovolí nechat kámen na kameni, když se pokoušíte dolovat minulost a připravovat se na budoucnost.

Nemůžete se vrátit a změnit, co se stalo, ale můžete se rozhodnout začít ode dneška s větší poctivostí, integritou a stabilitou . Stanovte si jasné limity a pevně se jich držte. Znát náklady. Hazardní slogan „poznejte svůj limit a hrajte v jeho rámci“ mě napadá, zvláště pokud jde o peníze.

Umístění Saturnu ve Štíru je jako drcení energie, kde se drsné hrany opotřebovávají, ale proces zjemňování může být občas nepříjemný nebo dokonce bolestivý. Neboť zde v nejhlubším znamení, Štíra, Saturn uplatňuje extrémní zaměření a tlak.

Zajímá vás, jaké jsou vaše planety, cykly a jaká je vaše budoucnost?
Pomůže vám 60minutová astrologická konzultace s předstihem!

Vy – nebo jedna část vašeho života – se nyní předělají. Jako hrubý kámen vyleštěný oceánem je možné prolomit zažité zvyky a vzory.

Vzhledem k tomu, že Štír je vodní znamení, budete se muset po cestě věnovat emocím, svým i ostatním.

Jedna kapitola se uzavírá, když se Saturn připravuje na svých posledních 6 týdnů ve Štíru. Bude to dalších 30 let, než se Saturn vrátí do tohoto hlubokého a temného znamení, a pak budeme všichni velmi jiní lidé.

Udělejte to příštích 6 týdnů, než Saturn vstoupí do Střelce, a obnovte své základy. Vyčistěte všechna přetrvávající zavazadla – emocionální, finanční nebo jiné – z minulosti. Ulehčete si tím, že převezmete odpovědnost a budete se držet svého slova.

Saturn ve Štíru bude spouštěn Jupiterem a Venuší ve Lvu během prvního srpnového týdne ukazuje, že v nadcházejících dnech je velký pokrok, interakce a možnosti.

Saturn vždy zdůrazňuje čas ‚odměn a následků‘ . Následujících 6 týdnů se vám může vyplatit za vaše úsilí za poslední 3 roky, nebo může přinést důsledek něčeho, co jste ignorovali nebo zanedbávali. Pokud ve vašem srdci něco chybí nebo je neúplné, uznejte to a jednejte podle toho.

Na základě vašeho znamení (přečtěte si svůj vzestup nebo ascendent, pokud to víte!), zde je několik témat, která pro vás Saturn ve Štíru dodává energii:

Beran –  8. dům:peníze, zejména dluhy, daně, půjčky a párové či rodinné finance
Býk – 7. dům:partnerské a vztahové smlouvy, závazky a závazky
Blíženci – 6. dům:zdraví, wellness a pracovní rutina , zaměstnanci
Rak – 5. dům:romantika, láska, děti a užívání si života
Lev – 4. dům:vše, co se týká vaší životní situace, zejména o dlouhodobých plánech + rodinných vztazích
Panna – 3. dům:komunikace, sebevyjádření, psaní, výuka, studium, sourozenci
Váhy – 2. dům:peníze, zejména příjmy, cash flow, investice, utrácení/nákupy, úspory
Štír – 1. dům:osobní růst a vývoj, zdraví + vzhled (image), projekty pro domácí mazlíčky
Střelec – 12. dům:oddechový čas, odpočinek, ústup a obecně být pryč nebo méně společenský. Čas klidu. Ukončení delšího 30letého životního cyklu.
Kozoroh – 11. dům:vytváření sítí, socializace a rozšiřování vašich profesních a osobních kruhů všemi možnými způsoby.
Vodnář – 10. dům:kariéra a profese, veřejné role, tituly a odpovědnosti. Přechod a změna týkající se práce a pohybu vpřed v životě.
Ryby – 9. dům:studium, zejména moudrosti a vědění. Publikování, výuka, psaní a studium + vše, co souvisí s globálními nebo mezinárodními vztahy.


Štír
  1. Zlomové body:Mars Direct, New Moon Scorpio

  2. Měsíční hvězdy Štíra září 2013

  3. Saturn ve Štíru:Umění konců

  4. Saturn ve Štíru:Jak vypadá tranzit Saturnu

  5. Saturn ve Štíru:Dokud nás smrt nerozdělí

  6. Co jste se naučili od Saturnu ve Štíru?

  7. Saturn se obrací přímo:Přestavba

  8. Web TV:Rozhovor Saturn ve Štíru