DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Dubnový růžový úplněk ve Štíru bude obzvlášť intenzivní

Dubnový růžový úplněk ve Štíru bude obzvlášť intenzivní

Dubnový úplněk růžového měsíce k nám dorazí v úterý 27. dubna – jeho vrchol bude ve 13:31. Skvělý pohled na něj budeme mít jak večer 26. dubna, tak 27. dubna. Ujistěte se však, že máte oči upřené na oblohu, zejména 27. dubna, protože dubnový růžový měsíc je superměsíc. Superměsíc nastává, když je Měsíc obzvláště blízko Zemi, a proto se zdá větší než běžný úplněk.

Tento Měsíc, pojmenovaný podle indiánského folklóru jako Růžový měsíc, znamená rozkvět květin na severní polokouli na jaře. Tento rok spadá Růžový měsíc do znamení Štíra a bude to pro nás všechny emotivní. Měsíc je známý tím, že v nás působí náladově a emocionálně, a když je umístěn tak blízko k Zemi, jeho přitažlivost bude silnější než obvykle.

Úplňky, vrchol lunace, přinášejí témata aktuálního měsíčního cyklu k vyvrcholení. Semena záměru, která jste zasadili při novoluní, jsou připravena ke sklizni. To je dobré i špatné. Pokud jste se nastavili na úspěch a šli do cyklu nového Měsíce pozitivně, můžete očekávat, že budete na šťastném (i když mírně emocionálním) místě, až přijde úplněk. Pokud však aktuální Měsíc ovládl stres, letargie, hněv nebo úzkost, očekávejte, že tyto pocity zesílí, když Měsíc bude plnější. Pro tento Měsíc o to víc, protože je to Super Měsíc. Úplňky mají také způsob, jak nás osvětlit na skryté vlivy, které působí. Očekávejte náhlé uvědomění a nejistoty kolem vás se vyjasní.

K této intenzitě se přidává vodní znamení Štíra, jehož energie je pro některé již intenzivní. Štír, nejinteligentnější a nejsexuálnější znamení zvěrokruhu, je zuřivě loajální, často pomstychtivý a může být ctižádostivý, pokud jde o chybu – to vše budete vědět, pokud jste někdy chodili se Štírem. Z tohoto úplňku pocítíme horkokrevnou, romanticky vášnivou a všestrannou chaotickou energii. Očekávejte intelektuální, hraniční existenciální konverzaci od svých přátel, trochu nadrženosti od svého partnera a některé skutečně zmijozelské nálady od všech ostatních.

Pak tu máme Uran, který sedí v nejsilnější opozici k našemu úplňku. To přidává napětí do mixu, protože Uran je známý tím, že přináší některá obvykle ne tak zábavná překvapení. Zde je nejlepší očekávat to nejlepší, ale připravit se na nejhorší. Je to mírně vyváženo čtyřmi planetami - Sluncem, Merkurem, Venuší a Uranem také - sedícími v Býku. To nám nabízí některé zemité základy, kterých se můžeme pokusit držet během nadcházející emocionální horské dráhy.

Znamení nejvíce ovlivněná touto nebeskou událostí jsou Lev, Střelec a Štír. Povaha lva se normálně nesnáší s žárlivou stránkou Štíra, a proto se můžete cítit extra emocionálně a téměř omezeně. Budete se také muset připravit na nějaké velké učení. Střelec se bude cítit vyčerpaný intenzitou tohoto Super Měsíce. Spontánní a optimistický Sag se bude cítit zatížen náladovostí a emocionálním kyvadlem energie a lidí kolem toho. Hlavu vzhůru a věz, že to taky přejde. Obzvláště postiženi budou i Štíři. Energie kolem nás se vám bude mnohem snadněji gelovat, protože je to prodloužení vás samých. A i když to má výhodu v posílení vašich pozitivních vlastností, může to také zlepšit vaše negativní. Pamatujte na to a nezapomeňte předpokládat dobrý úmysl.


Štír
  1. Úplněk Štír:Super růžový měsíc

  2. Ryby duben 2017

  3. Štír duben 2021

  4. Štír srpen 2021

  5. Úplněk a úplné zatmění Měsíce ve Štíru – Vykoupení

  6. Full Moon In Scorpio – Walk The Talk

  7. Astrologie října – Jupiter se přestěhuje do Štíra a INTENZIVNÍ Úplněk v Beranu

  8. Úplněk ve Štíru – teď nebo nikdy