DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

O jedné věci není pochyb:Štír a Střelec mají velmi intenzivní vztah. Ale každý astrolog vám také řekne, že jde o vztah typu láska/nenávist.

Tato dvě znamení mají mnoho podobností, ale opět existuje spousta rozdílů, které je odlišují. Co tedy v tomto případě vyhraje?

Jsou Střelec a Štír kompatibilní v lásce, sexu a přátelství? Dokážou najít střední cestu a mít zdravý vztah?

Nikdy to nemůžete vědět, pokud nečtete dál. Ale jedna věc je jistá – s těmito dvěma není nikdy nuda.

Vztah Štíra a Střelce

Začněme romantickým potenciálem tohoto páru. Jsou to spřízněné duše nebo úhlavní nepřátelé? Jaké jsou výhody a nevýhody této unie?

Výhody

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Zde jsou všechny výhody vztahu Štíra a Střelce. Ve skutečnosti existuje více než jeden aspekt jejich osobnosti, který z nich dělá skvělý pár.

Silné osobnosti

První věc, která spojuje tento zvěrokruhový milostný zápas, jsou rozhodně jejich silné postavy. Ano, někdy to může být problém, protože oba jsou dost tvrdohlaví, ale je to také to, co je k sobě přitahuje.

Ani Štír ani Sag nechtějí slabého partnera, kterého mohou snadno mít. Místo toho oba vnímají tento vztah jako výzvu.

Štír se musí pokusit získat srdce Střelce a naopak. Díky této hře na kočku a myš, kterou hrají, je vztah Štíra a Střelce od prvního dne tak zajímavý a zajímavý.

Poctivost a otevřená komunikace

Další výhodou romantického vztahu mezi těmito dvěma znameními horoskopu je jejich ochota bojovat o společnou budoucnost.

Ano, mohou se hodně hádat. Ale alespoň jsou k sobě vždy upřímní. Neexistuje žádná pasivní agrese a žádné tvrdé pocity.

Když jednoho z nich zraní něco, co jejich partner udělá, okamžitě se s tím vypořádají, místo toho, aby v sobě celé roky drželi zášť a nechali problém ještě narůstat.

Tito dva vědí, že otevřená a upřímná komunikace je klíčem ke každému zdravému románku. Nemají problém vzájemně si vyznávat lásku nebo mluvit o svých problémech ve vztahu.

Samozřejmě nebudou mít stejný postoj k mnoha věcem v životě. Postupem času se však naučí souhlasit s nesouhlasem, což z nich dělá tak mocný pár.

Štír vs. Střelec

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Jaké jsou věci, kvůli kterým je kompatibilita Štíra a Střelce téměř nemožná? Co tyto dva odděluje?

Ovládací šílenec vs. nezávislost

Každý astrolog vám řekne totéž:Štíři jsou šílenci v ovládání. Na druhou stranu Střelci zbožňují svou svobodu a jsou docela soběstační.

No a přesně v tom nastává problém. Štír má tendenci být v románcích lhostejný – to je jen součást jejich povahy a něco, co mají obrovský problém ovládat.

Naopak, Sag by jejich nezávislost nevyměnil za nic na světě. I když milují svého partnera až na Měsíc a zpět, vždy si váží vztahu, který mají sami se sebou.

Někdo by si mohl myslet, že problémem je zde Štír. Chtějí svázat své Střelce a dát je do klece, což je všechno, jen ne zdravé.

Přesto je důležité pochopit, že za to nikdo nemůže a v této situaci neexistuje žádné správné nebo špatné.

Problém je v tom, že mají jiný názor na to, jak by měl dokonalý vztah vypadat, to je vše.

Silné emocionální spojení versus touha po změně

Znamení Štíra se často nezamiluje. Když to ale udělají, pokaždé spadnou po hlavě. Citově se k této osobě připoutá a je těžké ji nechat jít.

Střelci jsou zde úplně jiní. Touha po změně je vede životem a nemají tendenci setrvávat na jednom místě příliš dlouho.

Tato dvě znamení horoskopu mají různé styly připoutání, což se často stává překážkou budování vztahu na dálku.

Ale to není nic, co by se nedalo porazit. Pokud se dostatečně milují a pokud vynaloží veškeré své úsilí na to, aby věci fungovaly, mohou tyto rozdíly úspěšně překonat.

Muž Střelec a žena Štír

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Žena Štír a muž Střelec tvoří mimořádně zajímavou kombinaci. Ona je divoká šéfová dáma, zatímco on je věčné dítě.

To nemůže být dobré, musíte si myslet. No, navzdory všemu jsou věci, které je spojují.

Štírova touha dominovat

Každý, kdo patří do znamení zvěrokruhu Štíra, je rozený náčelník. Jejich charisma a vůdčí schopnosti jsou skvělé, pokud jde o obchod a mnoho vztahů.

Lidé milují mít Štíra za svého přítele. Jsou to vždy oni, kdo zbytek skupiny následuje, kdo věci dotáhne do konce a kdo v případě potřeby projde ohněm kvůli ostatním.

Nicméně tato vlastnost také probouzí jejich touhu dominovat, a to je pravděpodobně problém číslo jedna ve vztahu mezi ženou Štír a mužem Sag.

S ním se brzy stane jednou z těch otravných žen, které svému partnerovi neustále říkají, co má dělat. Ano, dělá to všechno pro jeho vlastní dobro, ale Sag to nemůže dlouho snášet.

Odchozí vs. tajemní

Štír je upřímný komunikátor, ale zároveň je také docela tajemný.

Nejde o to, že by před svým partnerem ve Střelci něco záměrně skrývala – jde jen o to, že nikdo, včetně ní, neví, co od této šéfové dámy očekávat.

To, že se otevřela svému příteli, ještě neznamená, že je připravena sundat masku a vzdát se své tajnůstkářské povahy pro zbytek světa.

Muž ve znamení Střelce má otevřenou povahu, rád poznává nové lidi a prozkoumává nová místa, zatímco ona preferuje trávit čas o samotě s ním nebo s malou skupinou přátel.

Dvě beznadějné romantické duše

Ale na konci dne jsou tito dva beznadějní romantické duše, které opravdu věří v pravou lásku. Navzájem se překvapují, váží si své intimity a považují se za spřízněné duše.

I když muž Sag s větší pravděpodobností přeskočí z jednoho vztahu do druhého, hluboko uvnitř, také věří ve šťastně až do smrti. A naděje, že spolu zestárnou, spojuje tento milostný zápas víc než cokoli jiného.

Žena Střelec a muž Štír

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

A co žena Střelec a muž Štír? Má na to, aby ji zkrotil? Dokáže zároveň ustát jeho žárlivou stránku?

Emocionální připoutanost

Tato kombinace s sebou přináší silné emocionální spojení. Ano, jsou k sobě velmi fyzicky přitahováni, ale to není to, co je drží pohromadě.

Je tu něco mnohem hlubšího, co je spojuje:jejich něžná srdce. I když mají spoustu rozdílů, sdílejí silnou chemii, díky níž jsou emocionálně kompatibilní.

Problémy s důvěryhodností

Muž Štír nevěří nikomu – dokonce ani svému romantickému partnerovi. I když se to snaží změnit, vždy zůstává co nejmenší pochybnost, že ten druhý není upřímný.

Nezapomínejme, jak je dívka Sag upřímná a otevřená. Vždy říká svůj názor a očekává, že všichni ostatní udělají totéž.

Zároveň je dost naivní a všem důvěřuje. Není divu, že ji trápí zakořeněné problémy důvěry jejího partnera, které silně ovlivňují každý vztah Štíra a Střelce.

Vlastnictví a citové zanedbávání

Podle astrologů, když je muž Štír zamilovaný, je jedním z nejvíce majetnických znamení zvěrokruhu. Chce mít všechny své blízké blízko sebe a bojí se, že ho opustí.

To platí zejména, pokud jde o jeho romantické vztahy.

Když se to střetne se ženou ze znamení zvěrokruhu Střelec, která chce volně utíkat do kopců, rozpoutá se chaos.

Zatímco ona cítí, že jí nedává žádný osobní prostor, on se cítí emocionálně zanedbáván a dokonce je uražen jejím nedostatkem žárlivosti.

Ve skutečnosti je to jeden z největších problémů kompatibility Střelce a Štíra, který vždy ovlivňuje jejich vztah.

Jsou Štíři a Střelci dobří v posteli?

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Tato dvě astrologická znamení mají podobné sexuální preference. Vyhýbají se rutině a neustále hledají něco nového v ložnici.

Kromě toho nezapomínejme, jak úžasná je jejich chemie. Komunikují prostřednictvím očního kontaktu a pomocí řeči těla.

Ani jeden z nich se příliš nezabývá vzhledem nebo dovednostmi druhé osoby v ložnici. Oba je vzrušuje jejich silné citové pouto, a to je přesně to, co dělá sex tak skvělým.

Ve skutečnosti, i když je to nezdravé, dobrý sex je to, co drží mnoho z těchto párů pohromadě. Mají ve zvyku řešit své problémy v ložnici, kde všechny jejich rozdíly magicky mizí

Přátelství Štíra a Střelce

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Do Sagittarius and Scorpio get along as friends? The answer is:Yes. In fact, they function way better as friends than as romantic partners.

Why is that so? Well, this kind of relationship leaves enough space for both of them to learn from one another’s differences.

They’re both extremely loyal (which is especially important for Scorpio) and share numerous mutual interests.

In this scenario, Sag won’t mind Scorpio’s bossy nature. Instead, they will gladly follow their lead and allow them to “fix” them.

At the same time, Scorpio will be thrilled to have someone more relaxed and easygoing in their life – someone who will teach them to slow down a bit.

Are Scorpio And Sagittarius Best Friends?

Sagittarius and Scorpio can easily become best friends – ironically enough, especially due to their differences. The moment they start hanging out and spending time together is when they both realize this is a life-long connection .

But of course, nothing is ever perfect. Even when they become best friends, Scorpio’s trust issues and secretive nature continue to bother the Sagittarian. At the same time, Scorpio remains annoyed by Sag’s overly relaxed approach to life (even though this is exactly what every Scorpio needs).

General Characteristics

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

If you’re not too into astrology, you probably have no idea what these two zodiac sign’s major personality traits are. Here is a short sneak peek into both Sag’s and Scorpio’s characters and general characteristics.

Scorpio

​This is a sign you should probably be scared of, am I right? Well, let me tell you that there is much more to Scorpio than their vengeful nature.

 • Ruled by: Mars and Pluto
 • Modality: Fixed sign
 • Zodiac element: Water sign
 • Symbol: Scorpion
 • Scorpio personality traits: Mysterious, vengeful, jealous, loyal

Scorpio love compatibility with other zodiac signs

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Compatible with:Pisces, Virgo, Capricorn, Leo, Aries, Cancer, Taurus

Not compatible with:Aquarius, Gemini, Libra

Sagittarius

What about the Sagittarius zodiac sign? What makes them so special, and why do so many people simply adore them?

 • Ruled by:Jupiter
 • Modality:Mutable sign
 • Zodiac element:Fire sign
 • Symbol:Archer
 • Sagittarius personality traits:Empathic, loyal, inconsistent, curious, creative

Sagittarius love compatibility with other sun signs

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

Compatible with: Aries, Leo, Libra, Aquarius, Capricorn, Gemini,

Not compatible with: Pisces, Taurus, Cancer, Virgo, Taurus

Scorpio-Sagittarius Cusp

People belonging to a Scorpio-Sagittarius cusp are born between November 18 and 24 (the days when one sign rises and the other one sets).

This is called the cusp of revolution,and people born in this period have some Scorpio and some Sag traits.

Personality traits:Brave, rebellious, bossy, passionate, independent

Are Scorpio And Sagittarius Compatible?

Kompatibilita Štíra a Střelce v lásce a přátelství

All in all most will say that Scorpio and Sagittarius are not exactly a match made in heaven.

But it’s not impossible for the two of them to work out as romantic partners or even better as friends – if they invest enough energy into their relationship.

Nevertheless, I’m begging you to keep in mind that sometimes, your moon signs are actually more responsible for zodiac compatibility than Sun signs – especially when it comes to love matches.

So if you really want to know if you’re a good match with someone, you have to check both your Sun and Moon sign compatibility to have a complete analysis.

Nevertheless, whatever happens, nobody can argue against one fact: this case of zodiac compatibility is utterly interesting and can bring many surprises.


Štír
 1. Kompatibilita Vah a Ryb v lásce a přátelství

 2. Kompatibilita střelce a Kozoroha v lásce a přátelství

 3. Kompatibilita rakoviny a Štíra v lásce a přátelství

 4. Kompatibilita Býka a Střelce v lásce a přátelství

 5. Kompatibilita Štíra a Kozoroha v lásce a přátelství

 6. Kompatibilita střelce a střelce v lásce a přátelství

 7. Kompatibilita Blíženců a Střelců v lásce a přátelství

 8. Kompatibilita Panny a Vah v lásce a přátelství