DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Štír

Štír Slunce Měsíc Vodnář – Osobnost a kompatibilita

Lidé s touto kombinací slunečního a měsíčního znamení jsou obvykle navenek velmi rezervovaní a stoičtí, ale uvnitř překypují nápady a jsou docela rozrušení.

Raději tráví čas o samotě se svými myšlenkami než s lidmi. Mají jedinečnou kombinaci s emoční inteligencí Štíra a inovativní myslí Vodnáře.

Osobnostní rysy

Zde je několik osobnostních rysů, které lidé tohoto znamení obsahují-

 • Dívat se přímo skrz někoho, kdo má špatné úmysly, je vlastnost, se kterou se rodí Štír Slunce Vodnář Měsíc. Jsou velmi dobří soudci charakteru a často vědí, co ten druhý udělá, než to udělá.
 • Rádi si udržují svůj nesouhlasný vnitřní monolog, právě takový, vnitřní. Jsou to drsní šéfové, kteří nasazují laťku vysoko pro lidi, kteří pro ně pracují, ale pokud dojde k případu, kdy podřízený udělá chybu nebo udělá něco nepřijatelným způsobem, budou lidé této kombinace znamení velmi zdvořilí. říkat jim, kde udělali chybu, v naději, že příště budou lepší.

Ačkoli by mohli být podráždění, nedají to najevo otevřeně, a zvláště ne, když jsou kolem něj další lidé, protože nemají v úmyslu dotyčného zahanbit, ale jednoduše mu vysvětlit, jak mají věci dělat.

 • Nemají rádi prázdné komplimenty a nikdy je nepřijmou. Mají rádi, když jsou oceňováni a obdivováni za svou práci a vše, co dělají, ale tyto komplimenty přijímají pouze tehdy, když si myslí, že si je zaslouží. V opačném případě tyto obdivné komentáře nepřijmou dobře a neudělají jim radost.
 • Sledovatele získávají velmi snadno a aniž by pro získání těchto následovníků dělali něco zvláštního. Tito lidé, kteří následují domorodce Štíra Slunce Vodnáře Měsíce, jim obvykle naslouchají, protože tito domorodci jsou velmi vlivní ve způsobu, jakým jednají a pracují. Jejich práce je na prvním místě a vše ostatní přijde později. Ale tito domorodci nebudou respektovat nikoho, kdo je slepě následuje.

Ve skutečnosti je mnohem pravděpodobnější, že si o vás budou myslet vysoce, pokud s nimi budete při debatách stát na svém. I když nebudou souhlasit s vašimi názory, budou vás respektovat pro prostý fakt, že jste jen slepě nesouhlasili s tím, co říkali, a místo toho jste si stáli za svým přesvědčením a ideály.

 • Nepožadují povrchnost a neuvidíte, že by vynakládali příliš mnoho úsilí na vnější vzhled, aby potěšili ostatní. Mohou se chtít dobře oblékat nebo vypadat co nejlépe, aby se líbili sami sobě, a protože se jim líbí, jak se cítí, když vypadají dobře, ale neudělají to pro ostatní a neocení, když jsou ostatní lidé povrchní.
Štír Slunce Měsíc Vodnář – Osobnost a kompatibilita
 • Jsou to velmi kreativní jedinci, kteří jsou velmi otevření novým nápadům, myšlenkám a přesvědčením. I když budou bojovat o své vlastní přesvědčení, pokud si nemyslí, že ten druhý dává lepší argument. Jsou také intelektuálně a umělecky nadaní a dobře se jim bude dařit v akademickém nebo tvůrčím prostředí. Jsou také odhodlaní a ambiciózní díky svému Slunci Štíra a neustoupí, dokud nedosáhnou všech cílů, které se snažili dokončit.
 • Pravděpodobně se stanou příliš sebevědomými, protože mají tak silnou přízeň lidí, kteří s nimi souhlasí. Bude v jejich nejlepším zájmu, aby vždy zůstali pokorní a čas od času zpochybnili svá vlastní přesvědčení a názory, aby se ujistili, že neupadnou do stejné pasti domýšlivosti, kterou tak nenávidí u ostatních.
 • Jsou to výstřední lidé, kteří rádi dělají věci po svém a nedbají na to, co říká někdo jiný. Jdou svou vlastní cestou a vyřezávají si ji za pochodu. Jejich výstřednost by se neměla srovnávat s hloupostí nebo naivitou, protože jsou velmi pozorní a analytickí a jsou také extrémně vzpurní, protože jsou nejvzpurnější ze všech Štírů ve zvěrokruhu. Vzhledem k tomu, že jde o tak výstřední postavy, které jsou zároveň hluboce emotivní, většina lidí jim nebude správně rozumět, což může vést k tomu, že budou docela osamělí.
 • Jejich kreativita je jejich odbytištěm a jejich vzpurný Štír se naplno projeví, když se cítí duseni nebo utlačováni.
 • Ačkoli by se mohlo zdát, že nebudou spolupracovat nebo se jim nebude dařit ve skupinách, ve skutečnosti se jim daří ve skupinovém prostředí, kde jsou téměř vždy vůdci skupiny, a nikoli tím, který je autoritativní, ačkoli mají velká očekávání. od svých spoluhráčů.
 • Vzhledem k tomu, že mají dominantní štír, dobře se přizpůsobí jakémukoli prostředí a bez ohledu na to, kde se nacházejí, mohou prosperovat s minimální námahou. Jejich stránka Štíra je také vede k tomu, že jsou velmi vážní, introspektivní a odhodlaní. Nezakolísají od svého cíle, ať se děje cokoliv, a budou plánovat dopředu, cokoli, co musí udělat.
 • Jak již bylo zmíněno, jsou to intelektově nadaní lidé a dobře se jim bude dařit v akademickém prostředí. Mají zájem objevovat nové filozofie a aplikovat tyto filozofie na své okolí.
 • Jejich kouzlo a výstřednost smíchané s jejich tajemnou stránkou Štíra z nich vede k velmi atraktivním jedincům. Jsou také otevřenější a společenštější než průměrný Štír, i když to neznamená, že nevyžadují čas o samotě. Potřebují čas o samotě, aby se dobili a byli sami se sebou a svými myšlenkami, a budou-li o to připraveni, budou docela rozrušení.

Související příspěvek:Panna Slunce Štír Měsíc – Osobnost a kompatibilita

Scorpio Sun Vodnář Moon Man

Muž Štíra Slunce Vodnáře a Měsíce je docela neobvyklý od ostatních. I když možná nepohrdne tím, že je ve skupině a zapojuje se do skupinových aktivit, ani z toho nebude nadšený. Mohou to být samotáři, kteří rádi pracují sami a jejich aura tajemna jim může přilákat mnoho následovníků. Neustále se posouvá a mění a nikdy se nedokáže usadit v rutině. Ve skutečnosti se pro ně rutiny někdy podobají mučení. To je také důvod, proč s nimi nelze ve skutečnosti počítat.

I když chtějí mezi jednotlivci mír a harmonii, pokud potká někoho úzkoprsého, nebude k nim tak milý jako obvykle.

Také nejsou příliš citově vázáni na lidi. Pokud je v posledním snažení nepodporuje jejich rodina nebo přátelé, raději budou sami a budou pracovat na svém projektu nebo opustí své současné prostředí, než aby naslouchali názorům své rodiny. Také se rozhodnou dát svou práci na první místo a rodinu dávají na druhé místo v seznamu priorit.

Scorpio Sun Vodnář Moon Woman

Štír Slunce Měsíc Vodnář – Osobnost a kompatibilita

Lze je označit za chaotické a nepružné, přičemž obsahují mnoho složitostí. Obvykle jsou dost vystresovaní a citliví kvůli okolnostem svého života, protože jejich síly astrologické tabulky se na ně neustále mění.

Women with the Scorpio Sun Aquarius Moon sign combination are quite intelligent and headstrong while also being artistic and individualistic. They do not like fitting in and hate routine just as much as their male counterpart.

They are usually attracted to people who are just as original and out there as they are but they cannot be counted on in relationships since, as mentioned, they are constantly evolving and embrace change like no one else.

They are usually fitted for any job under the sun, from design to marketing, but they aren’t very reliable employees and are prone to procrastination.

Love &Marriage

They seek both devotion and freedom in relationships, which may seem contrary to each other to other people but not to the Scorpio Sun Aquarius Moon. They want someone who can be totally in love with them and essentially worship them while still providing them with the space and respect necessary for them to flourish internally and in their work.

They want someone with similar ideals and morals as them since they aren’t willing to compromise on theirs. They do not want to change the very basic ideas that make them who they are and hence need someone who thinks in a similar way as them. They are picky with their partners and want to settle down with only the right person.

They are also quite inquisitive and want to know everything there is to know about their partner. This is to see if their ways of thought align or not. They can be very kind and affectionate to the person they are committed to, even if they need to keep their individualistic side alive and kicking.

Best Match

The best match for people with this sign combination are people who have similar goals and ideals as they do.

They require someone who they can entrust to be the rock of the relationship, someone who they can always count on since they aren’t very reliable themselves, but they also need to be respectful of the Scorpio Sun Aquarius Moon’s boundaries and free-spirited identity since that is something they don’t want to compromise on.


Štír
 1. Leo Sun Ryby Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 2. Váhy Slunce Štír Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 3. Ryby Slunce Štír Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 4. Ryby Slunce Beran Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 5. Váhy Slunce Kozoroh Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 6. Kozoroh Slunce Váhy Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 7. Váhy Slunce Panna Měsíc – Osobnost a kompatibilita

 8. Váhy Slunce Ryby Měsíc – Osobnost a kompatibilita