DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Vodnář

Únorový novoluní ve Vodnáři chce, abyste si stanovili velké cíle

Únorový novoluní ve Vodnáři chce, abyste si stanovili velké cíle

Naše další novoluní dorazí ve čtvrtek 11. února večer, i když 12. února brzy ráno v 6:05 bude – oficiálně – za nulové viditelnosti.

Novoluní jsou vždy zvláštní dobou obnovy a osvěžení – ideální čas pro zahájení jakýchkoli projevů, zvláště pokud jste někdo, kdo investuje do měsíčních rituálů. Toto novoluní nám však přinese více než naše typická událost Měsíce, protože toto novoluní se usadilo ve Vodnáři, inovátorovi.

Měsíc se připojuje ke Slunci, Jupiteru, Merkuru, Venuši a Saturnovi, z nichž všechny jsou v současné době také ve Vodnáři. Se šesti těly v jednom znamení byla síla Vodnáře přitahována během předchozího lunace, ale nyní je ještě více zesílena osvěžujícím novoluním. Je to hodně.

Vodnář je inteligentní. Inovativní, otevřený a hvězdný Vodnář je znamením, které nabízí platformu k prozkoumání myšlenek schoulených v zadní části našich mozků – jakkoli se mohou zdát bláznivé. Energie Vodnáře nás jako šílený vědec žádá, abychom přijali originální nápady a otevřeli se světu možností. A to je velmi, velmi užitečná energie mít kolem novoluní.

Novoluní, čas očisty, je začátkem nového lunace. Během této doby se zbavujeme energií a témat předchozího Měsíčního cyklu a připravujeme se na to, co je před námi. Je to čas, kdy bychom se měli podívat na zasévání semen, která nakonec sklidíte kolem doby úplňku. A s Vodnářem v plné síle, který nás nutí myslet ve velkém, je nyní čas realizovat své meta cíle a podniknout kroky k tomu, aby se vaše sny staly skutečností.

To znamená, jděte do toho! Začněte plánovat vlastní podnikání, i když se to ostatním zdá jako pošetilost. Zapište se na ten univerzitní kurz. Požádejte svého šéfa o plán rozvoje. Založte si blog o jídle. Začněte plánovat velké nápady, které jste vždy měli, a nastavte se tak, abyste svých cílů dosáhli. Pamatujte si, že energie Vodnáře může také inspirovat trochu tvrdohlavosti. Buďte si toho vědomi a snažte se, aby to neotupilo váš nový pocit otevřenosti. Nedovolte, abyste se zasekli a pustili se do něčeho kvůli tomu. Obecně však zjistíte, že je snazší než kdy předtím snít ve velkém a myslet inteligentně pod optikou vzdušného Vodnáře.

Prozkoumejte neprobádané. Myslete na nemyslitelné. A dělejte to, o čem jste vždy snili.

Která znamení jsou ovlivněna?

S tolika přitahováním k tomuto jedinému znamení se ti, kteří mají na horoskopy narození velký vliv Vodnáře, budou cítit jako doma. Ale znamení, která jsou méně slučitelná s energií Vodnáře, myslí si Ryby, Panna a Rak, se v tuto chvíli mohou cítit nepatřičně. Pannám, které jsou tak zvyklé na pořádek a pragmatismus, mohou být snové, velké představy Vodnáře nepříjemné. Místo toho to zkuste vnímat jako užitečné vysvobození, které vás přiměje přemýšlet nad rámec toho, čeho se běžně považujete za schopného.

Pro vodní znamení Ryb a Raka může být Vodnářská energie někdy příliš rezervovaná a tvrdohlavá pro citlivá vodní znamení, která si cení empatie a vyžadují ujištění. Tato znamení by se měla rozhodnout hledat místa, kde tato energie nabízí společné rysy. Vodnář je ve skutečnosti spíše duchovní znamení, ať už to mnozí Vodnáři chápou nebo ne. Snaha Vodnáře najít odpovědi a jejich smysl pro otevřenou mysl se může spojit s Rakem a Rybami na duchovní úrovni. Může jim to pomoci dát jim impuls, který potřebují k objevování nových nápadů a rozšíření jejich přirozené kreativity.

Další informace o tom, co můžete od února očekávat, najdete v našich horoskopech na únor 2021.


Vodnář
  1. Vodnář novoluní

  2. Aquarius New Moon Extra:Nápady + Obrázky

  3. Novoluní v Blížencích – osvoboďte se

  4. Novoluní ve Vodnáři – Rozšíření Já

  5. Novoluní démoni

  6. Šťastný novoluní ve Vodnáři!

  7. Novoluní ve Vodnáři

  8. Novoluní ve Vodnáři v únoru 2022 je hlavním předpokladem pro nastavení záměru