DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Panna

Panna září 2019

Panna září 2019

Z astrologického hlediska vám tak připadá začátek září. Nudili jste se nebo jste se zdržovali, toužíte po akci nebo vzrušení.

Když pak přijde pohyb, dělá to tak rychlým tempem uzlů, že je pro vás těžké držet krok. Možná se dokonce divíte, že to, co jste si přáli, bylo to, co jste chtěli celou dobu.

Hvězda představení

Po pravdě řečeno, první dva zářijové týdny by pro vás mohly být neuvěřitelně dynamické a osobně naplňující. Je to proto, že máte Merkura, svého vládce, ve svém hvězdném znamení, Panně, až do 14. Navíc se Merkur během těchto čtrnácti dnů spojí se všemi ostatními planetami a světly, Sluncem a Měsícem.

Je to elektrická astrologie a neuvěřitelně rušná a živá. Možná si svými příběhy vyhráváte a urážíte všechny, nebo se vrháte do akce a hledáte, kde můžete pomoci a být užiteční. Každý chce kousek z tebe, v dobrém slova smyslu. Buď jste populární, žádaný nebo člověk, kterého každý potřebuje, z toho či onoho důvodu.

Takže se připravte na nával planetární aktivity, který by mohl způsobit, že první dva zářijové týdny proběhnou v oparu aktivity. Pokud chcete zlepšit svou image nebo profil nebo podpořit osobní cíl nebo cíl, je čas to uskutečnit. Je to raketový plný planetární pohyb.

Nejbližší a nejdražší

Další oblasti, které je třeba poznamenat a které jsou vtaženy do tohoto dynamického planetárního vzorce, jsou váš domov a rodina, vaše blízké vztahy. Jak to zapadá do vašich současných plánů nebo jak ne, pokud jste zaneprázdněni svými vlastními projekty, svou prací nebo podnikáním.

To je způsobeno hlavním planetárním aspektem, který se odehrává 21., ale je aktivní během prvních dvou týdnů září. To je mezi Jupiterem ve Střelci a Neptunem v Rybách. Toto je třetí a poslední setkání těchto dvou bohů. Dali se dohromady v lednu a červnu tohoto roku a toto je jejich poslední hurá.

Společně jsou místem, kde najdete sny, naději a víru v život. Rozšiřují životní štědrost, zvednou vás a nesou daleko. Pro některé z vás, Panny, to bylo snové a romantické období, pokud jde o lásku. Neptun byl v plném proudu, vanul romantiku a svůdný vliv na vaši cestu. Pro ostatní Panny to možná byla doba deziluze, kdy jste ztratili směr nebo jste byli svedeni, ale ne v dobrém slova smyslu.

Ať už se děje ve vašem milostném životě, ve vašich osobních vztazích, má to dopad na váš domov a rodinný život. Tato oblast se letos možná rozšířila díky nevlastní rodině, přestěhování nebo novému přírůstku do rodiny. Možná jste změnili věci, abyste se přizpůsobili dynamice řazení.

Tak či onak, vaše emoce budou pravděpodobně letos v září plné a procítěné, zejména do úplňku 14. dne včetně. Občas se vám může zdát, že vaše blízké vztahy jsou ohromující nebo beznadějné. Astrologie se u různých lidí projevuje různými způsoby, ale vědět, co očekávat, může být bez ohledu na to nesmírně užitečné.

Úplněk bude pravděpodobně vrcholným obdobím měsíce, protože spadá do vašeho opačného hvězdného znamení, Ryb. Je to nádherný úplněk na oslavu a pobyt s těmi, které máte rádi. Může to být díky žádosti o ruku, svatbě nebo výročí. Také může dojít k určitému smutku, pokud je to chvíle, kdy vzpomínáte na své blízké nebo máte pocit ztráty nebo se vynoří minulé křivdy.

Jdeme dál

Několik dní po úplňku se planeta Saturn otočí přímo do Kozoroha a sektoru vašeho horoskopu, který vládne dětem, milencům a věcem v životě, které rodíte. To zahrnuje kreativní projekty.

Saturn je retrográdní, tedy od 30. dubna pomalu. Od té doby je na ústupu vedle karmického Jižního uzlu. Po 28. se Saturn začíná vzdalovat od Jižního uzlu a postupovat vpřed. To by mohlo znamenat důležitý obrat ve vašem vlastním životě nebo v životech lidí ve vašem okolí.

Na jedné straně je to o překonání strachu a opuštění své komfortní zóny. Je to o uvolnění a uvolnění. Možná, že se vzdálíte od minulosti nebo situace, která vás drží zpátky.

Mohlo by to být těžké rozhodnutí dát jednu nohu před druhou a jít zarputile vpřed, aniž byste se ohlíželi. Možná někoho nebo něco opouštíte nebo se cítíte připraveni a odhodláni to napravit. Opět vám to připadá jako velká astrologie.

Lehčí atmosféra

Věci se od poloviny měsíce výrazně uvolňují. Ve skutečnosti po 14., kdy se váš vládce Merkur připojí k planetě lásky Venuše ve Vahách, jednom ze společenských vzdušných znamení. Společně postupují do Vah, takže najděte své spojence a vytvořte ve svém životě silná spojenectví. To je zvláště důležité, pokud je to pro vás finančně výhodné.

Aktuálně máte Juno, planetu spojenou se smlouvami, ve svém hvězdném znamení, Panně. Možná budete vyjednávat o dohodě nebo partnerství, jakmile začne zářijová astrologie.

Dále a 23., přesun Slunce do Vah ohlašuje rovnodennost. Tento poslední týden v měsíci je příjemný. Ve Vahách je novoluní 28. a některé fascinující planetární aspekty mezi Merkurem a Jupiterem, Venuší a Jupiterem 24. a 28. v tomto pořadí.

To znamená dobrou zprávu pro domov a rodinu, peníze a bezpečnost. Můžete se rozhodnout ošetřit ty, které máte rádi, koupit si něco speciálního pro váš domov nebo mluvit o stěhování, dovolené nebo výletu.

Je to ideální čas na vytvoření rovnováhy a harmonie ve vašem životě, zvláště pokud se prvních pár týdnů ukáže být zběsile zaneprázdněných. Přijměte to nejlepší z Jupiteru – expanze – a Neptunu – snů/představ – tento měsíc. Dávejte si pozor na lži a nedůvěryhodné osoby. Jste zemské znamení Panna s přirozenou intuicí. Toto je dobrý měsíc na to, abyste své instinkty používali moudře.


Panna
  1. Panna březen 2019

  2. Panna duben 2019

  3. Panna květen 2019

  4. Panna červen 2019

  5. Panna červenec 2019

  6. Střelec září 2019

  7. Panna srpen 2019

  8. Panna říjen 2019