DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Panna

Novoluní Panna...A relaxujte

Novoluní Panna...A relaxujte

Nov [17 Virgo 00]

Londýn – 9. září 2018 (19:01 GMT+1)

New York – 9. září 2018 (14:01 GMT-4)

Sydney – 10. září 2018 (04:01 GMT+10)

Nestává se často, že mě slyšíte mluvit o důležitosti relaxace, když je novoluní v Panně. Koneckonců, Panna je znamením pracovitosti a na severní polokouli se období Panny kryje s návratem do školy nebo práce po letní přestávce.

V současné astrologii je však jiná atmosféra. Zdá se, že je čas zpomalit, takže se můžete posunout vpřed instinktivně a cíleně.

Energie zemského znamení

V současné době se nacházíme uprostřed nějaké mocné energie zemských znamení a zemská znamení nejsou jen o práci a produktivitě, ale také o přírodě a instinktivním chování.

Zde je planetární formát. 6. září , komunikační planeta Merkur se přesunula do svého znamení vládnutí, Panna. Téhož dne se stálý Saturn obrátil přímo ve znamení vlády Kozoroha a pomalu postupuje vpřed. Poté 7. září přišel Velký zemský trigon mezi Merkurem, Saturnem a Uranem.

Proto tento víkend pozorně poslouchejte, co se děje, ťukněte do ticha a buďte zticha v přírodě. Vraťte se na zem, choďte bosí, lehněte si na zem. Pokud vaše mysl víří nebo je příliš mnoho hluku, přijdete o jemnost, tiché zprávy a znamení, které jsou vždy kolem vás.

Neptunovy vody

Tento novoluní také zachycuje opozici vůči Neptunu v Rybách, což je ideální pro blízkost vody, jezera, řeky nebo moře. Zaplavte si v bohatství přírody a otevřete se kouzlu přírodního světa.

Zastavte se, vyčistěte svou mysl a uvidíte, co k vám přichází, když jste v proudu, neuspěchaní a neuspěchaní. Dejte si čas na snění. Zde se skrývá skutečná kreativita, když dovolíte, aby se objevily nápady, které jsou nečekané a vzrušující.

Styl Panny

Příští týden si můžete začít odškrtávat svůj seznam věcí, které byste měli dělat ve stylu Panny, můžete zrychlit tempo, organizovat se a dělat věci tak, aby se staly.

Novoluní je symbolem nových začátků, kdy si můžete osvojit zdravé návyky, dobře jíst a pečovat o své tělo, v souladu s povahou Panny. Energie novoluní trvá do následujícího úplňku, který připadá na 25. září .

… A uvolněte se

Nejprve si dejte prostor. Vydejte se někam do nového, nechte svou mysl bloudit nebo deník, pokud chcete. Udržujte to ve volném stylu. Uvolněte se ve vaně, zachumlejte se s dobrou knihou, odpočiňte si a zdřímněte.

Počkejte, až se v pondělí nebo úterý na noční obloze objeví stříbrný srpek srpku měsíce. Teprve potom si vyplňte své přání a starejte se o svou zahradu života.

Novoluní Panna...A relaxujte

Posílám vám novoluní přání


Panna
  1. Novoluní Panna:Dále

  2. Super Novoluní V Panně

  3. Novoluní Panna:Nebojte se, buďte šťastní

  4. Novoluní Panna:Co je nového?

  5. Měsíc Panny a produktivita

  6. Novoluní v Býku – zjevení a rozlišování

  7. Novoluní v Panně – poslední výzva

  8. Novoluní v Panně – příležitosti