DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Ryby

Merkur se obrací přímo; Ryby v úplňku

Merkur se obrací přímo; Ryby v úplňku

Mercury Turns Direct [28 Leo 25] – úterý 5. září (11:29 GMT)

Ryby v úplňku [13 Ryb 53] – středa 6. září (07:03 GMT)

Tento týden se odehrávají dvě velké planetární události. První je komunikační planeta Merkur, která se přímo obrací v úterý 5. září po třech týdnech retrográdní, tj. dál pomalu.

Merkur se otočí přímo

Merkur vládne všem formám komunikace, takže pokud jste za posledních pár týdnů zažili nějaké škytavky, nedorozumění, zpoždění, nyní je ideální čas vše vyřešit. Totéž platí pro papírování, byrokracii, fakta a čísla. To je obzvláště důležité, protože Merkur strávil většinu své retrográdní fáze v Panně, což je znamení, které ovládá psaní a korespondenci.

Na této Merkurově přímé fázi je zajímavé to, že Merkur se vrátil do ohnivého znamení Lva a obrátil se přímo v téměř přesném trigonovém aspektu, aby živě převedl Uran v Beranu. Navíc 28 Leo je stupeň zatmění, tj. jedná se o stejné místo ve zvěrokruhu, které bylo osvětleno zatměním Slunce 21. srpna . Tehdy také hrál Uran klíčovou roli v procesu.

Nezdá se tedy, že by šlo o jednoduché „zapnutí vypínače“. Je to rychlé a svižné, spontánní a vzrušující. Tato přímá fáze Merkuru je dobrá k tomu, aby se věci staly a rychle.

Ryby v úplňku

Následující den v středu 6. září , Úplněk probíhá napříč znameními Panny a Ryb, osou léčení, zdraví, řádu a chaosu. Úplňky mají podobné téma jako Merkur, který se stáčí přímo. Světlo Měsíce je nejjasnější a to může odhalit a vynést na světlo to, co je skryté.

Merkur, který se obrací přímo, je také čas, kdy mohou být odhaleny skryté informace, kdy se lidé znovu spojí nebo když zjistíte pravdu o nějaké situaci. Merkur ve Lvu je sebevědomý, přímý a odvážný, ale je to citlivý úplněk ve znamení Ryb. Možná máte co do činění s ožehavým tématem nebo se cítíte extra zapálení či emocionální ohledně toho, co se děje.

Role Neptuna

Kromě toho je Neptun vtažen do snímku úplňku, protože Měsíc sedí vedle Neptunu, když je Měsíc nejjasnější. Neptun je planeta spojená s neskutečností, fantazií. To je snová, vágní a někdy matoucí planetární symbolika. Neptun je neverbální, zatímco Merkur směřující přímo je verbální. Nyní jsou zdůrazněny zejména kreativní projekty.

Tak s tím jděte a uvidíte, kam to povede. Cítíte se teď kupředu, někdy jste připraveni zažehnout k akci, jindy jste si stále nejistí nebo dezorientovaní. V průběhu týdne se mlha rozplyne a Mars (akce) i Merkur (komunikace) se tento týden přesunou také do Panny, Mars 5. a Merkur 10.

Shine A Light

Takže pravdivost situace vyjde najevo a pokud máte pochybnosti, věnujte pozornost faktům. Občas se můžete cítit, jako byste plavali proti proudu, ale astrologie tohoto týdne naznačuje velkou změnu.

Můžete zavřít dveře kapitoly zatmění, zvláště pokud to pro vás bylo mocné a máte klíčové planety/úhly na 28 Lvu. Na vaši situaci svítí nové světlo.

Tento týden je potřeba nový režim kupředu, takový, který zaměří vaši mysl na vaši práci, váš životní styl, vaše zdraví a vaši rutinu. Volá tě řádný způsob života Panny. Hoďte všechna dramata za hlavu a upřednostněte každodenní záležitosti a své blaho.


Ryby
  1. Merkur se obrací přímo:Aleluja

  2. Mercury Turns Direct:Hello Again

  3. Merkur se obrací přímo:Hladká komunikace

  4. Merkur se obrací přímo:Hledání pravdy

  5. Ryby duben 2017

  6. Ryby srpen 2019

  7. První čtvrt Měsíce + Merkur Direct

  8. Ryby Full Moon Extra:Sklizeň + sny