DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Ryby

Měsíční hvězdy Ryb září 2013

Měsíční hvězdy Ryb září 2013 Ryby (19. února–20. března)

Dvě z osobních planet začínají měsíc ve vašem opačném znamení Panny, které vládne vašim osobním vztahům, a toto téma je podpořeno měsíčními fázemi, které se zaměřují na vaše vlastní znamení Ryb a vaše opačné znamení Panna.

Dobrou zprávou je, že Slunce i Merkur v Panně hladce procházejí nebesy a jsou podporovány jinými planetami, možná zjistíte, že na frontě lásky se toho hodně děje. Slunce se spojí s Plutem na 1. a vaší vládnoucí planetou Jupiter na 7.

Obě tyto planety mají v sobě trochu magie, takže vykouzlete něco speciálního pro vás a vaši druhou polovičku nebo požádejte přítele o představení, pokud hledáte lásku. Sobota 7. je velkorysá nebo slavnostní a je skvělým dnem pro společenské setkání, ne-li romantické.

Dva dny předtím, než je v Panně 5. novoluní, je to skvělé datum pro nový začátek, pokud jde o lásku a partnerství. Možná máte pocit, že chcete napsat milostný dopis nebo báseň, protože Panna je znamením, které ovládá psaní. Úplněk 19. dne také zdůrazňuje vztahy, protože protíná osu Ryby/Panna, což je skvělý den pro rozhodnutí o lásce a důvěru ve své emoce.

Dalším skvělým rande pro lásku v tomto měsíci je 26. den, kdy Venuše ve Štíru trine s Jupiterem, ideální pro prázdninovou romantiku nebo exotické rande. Užívejte si své vztahy a osobní vztahy a vytěžte z nich maximum.

Panna vládne nejen osobním vztahům, ale všem partnerstvím jeden na jednoho, takže tento měsíc je skvělým měsícem, kdy můžete získat rady od ostatních lidí v jakékoli oblasti vašeho života, které by vám prospěly. Mohou to být finance, cvičení a vaše zdraví nebo kariéra. Mluvte s lidmi a využijte jejich odborných znalostí, abyste si usnadnili život.

Jednou z oblastí, která může být nyní náročná, jsou peníze, ale pravděpodobně se jedná o přetrvávající problém, který budete muset znovu řešit. Je to proto, že jak se osobní planety pohybují ve znamení Vah, které vládnou společným financím ve vašem grafu, spouštějí na nebesích kardinálský Velký kříž. Planety ve Vahách tvoří čtvrtou osu se třemi pomaleji se pohybujícími planetami Jupiterem, Uranem a Plutem. Minulý měsíc byla na Venuši o víkendu státních svátků ve Spojeném království (24.–27. srpna) a příští měsíc je na řadě Slunce 2. a 3. října.

Tento měsíc je však na řadě Merkur, planeta komunikace a od 14. do 20. září je napadána vnějšími planetami. Očekávejte diskuse kolem peněz a možná zjistíte, že i na vaše peníze jsou kladeny větší nároky. Merkur ve Vahách je vyjednavač a dává přednost klidné debatě před konfrontací, takže naslouchejte oběma stranám příběhu, zůstaňte otevřeni, kde je to možné, a snažte se pracovat na řešení, které je spravedlivé pro všechny, kterých se to týká.

Zejména jedna planeta pomáhá Velkému kříži a může být řešením, které hledáte, a to je Mars ve Lvu po celé září. Lev je znamením, které vládne vaší práci, každodenní rutině a vašemu zdraví, a Mars se ve Lvu cítí pozitivně a sebejistě. Pokud hledáte práci, je to skvělý měsíc na to, aby se stala vysokou prioritou, a díky tomu, čím se živíte nebo využíváte své dovednosti, můžete začít řešit jakýkoli problém související s hotovostí.

Být finančně nezávislý pro vás může být nyní důležité, protože se nechcete hádat o peníze a raději si věci vyřešíte tím, že si vyděláte vlastní ránu. 14. je obzvláště živé, když Mars trimuje Uran ve vašem peněžním sektoru a nečekaná příležitost může zvýšit vaše výdělky. Pokud vám v tento den nabídnou práci, jděte do toho, protože je to definitivní Ano.

Tento měsíc máte také pocit, že budete mít prospěch z toho, že se budete dívat na širší obrázek života a kam směřujete a proč. Je to proto, že se planety začínají budovat ve znamení Štíra, který vládne vašemu 9. domu cestování, učení a spirituality a jakékoli činnosti, která dává smysl vašemu životu a rozšiřuje váš svět.

Venuše vstupuje do Štíra 11., takže dávejte pozor na lidi, zejména na ženy, které vás inspirují nebo vás naučí něco nového. Přijměte pozvání na přednášku nebo kurz nebo si domluvte dovolenou s přítelkyní.

Saturn je v tomto sektoru vašeho žebříčku od loňského října a možná jste se rozhodli pustit se do delšího studia nebo si vzali volno, abyste si mohli splnit svůj celoživotní sen. Dobrovolnictví v zahraničí by bylo pro Saturn v tomto sektoru vaší mapy ideální nebo po náboženské či duchovní cestě. Tak či onak, větší otázky v životě nabraly vážný tón se Saturnem v mixu.

To může zahrnovat skupinu, do které jste zapojeni, a to, co se stane 20./21. nebo kolem 21. dne, na vás bude mít velký dopad a otočí kolo štěstí. Objeví se otázky kolem vašich přátelství nebo vašeho budoucího osudu a budete požádáni, abyste se rozhodli, kdo nebo co je pro vás důležité a kde v životě jste připraveni nechat jít a jít dál.


Ryby
  1. Měsíční hvězdy Ryb listopad 2012

  2. Měsíční hvězdy Ryb leden 2013

  3. Měsíční hvězdy Ryb, květen 2013

  4. Měsíční hvězdy Ryb červen 2013

  5. Měsíční hvězdy Ryb červenec 2013

  6. Měsíční hvězdy Ryb srpen 2013

  7. Měsíční hvězdy Střelce září 2013

  8. Měsíční hvězdy Ryb říjen 2013