DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Ryby

Vaše předpovědi horoskopu Ryb na rok 2022 konečně přistály

Vaše předpovědi horoskopu Ryb na rok 2022 konečně přistály

Osa informací ve smyslu bude pro vás letos zvýrazněna při zatmění Býka-Štíra a součástí tohoto procesu bude ponořit se hluboko do vaší víry, přesvědčení a smyslu, ať už to na vás jako na jednotlivce vypadá jakkoli. Víra, kterou máte a kterou v sobě rozvíjíte, a vaše existence je součástí toho, co vás zde poutá a díky čemuž se cítíte bezpečně existovat. Jelikož je tato oblast ve Štíru, může zde probíhat regenerace. Pokud došlo k nějaké stagnaci nebo omezení, tato zatmění setřese mrtvé listí ze stromu a zanechá tuto oblast obnovenou a naplněnou vitalitou.

To zdůrazňuje pokračující tranzit Saturnu přes váš 12. dům, vaše přirozené území. Zde se pán času, formy a struktury dívá na to, jaké nastavení děláte nebo nemáte, aby vás spojilo s vaším vrozeným intuitivním a empatickým já. Ptá se, jak se připojujete, uzemňujete a překládáte své informace? Vaše znamení je snílek, ale jde mnohem hlouběji. Vaše denní a noční sny a emocionální vědění, to jsou vaše schopnosti vidění.

Vaše vládnoucí planeta, Neptun, vládne všemu mimo čas a prostor a tato zóna s vámi může komunikovat prostřednictvím emocionálních sfér, mrazení a husí kůže, pavoučích smyslů v zadní části vaší hlavy nebo emocí, aniž byste byli smutní. Jaké jsou tedy rituály a praktiky, které vás spojují s touto hlubokou bránou ve vás? Jak doplňujete své energie? Jak zůstanete ve spojení sami se sebou, když vaše energie může být tak snadno psychickou houbou kolem ostatních? Saturn se dívá na struktury, které zde máte, aby vám pomohl. Představte si Saturn jako páteř, zde se vás snaží podpořit, vytvořit přirozené hranice, takže je pro vás snazší přístup ke svým vlastním emocím a energii a hojným darům.

Jupiter, archetyp hledajícího, se přesune do vašeho znamení právě na konci roku 2021 do poloviny roku a znovu od konce října do konce prosince. Jupiter v Rybách je přímá zkušenost. Opět je zde vzor. Jupiter vládne území smyslu, víry a vyššího porozumění. Zde ve vašem znamení máte příležitosti a energii být v této oblasti experimentálnější a hravější a zajímat se o rozmanité způsoby, jakými náš druh uplatnil smysl existence v čase a prostoru. Vyzkoušejte nové nápady, nové meditace, nová území. Co rezonuje a co ne?

Vaše znamení je transpersonální, představuje kolektivní emoce a jako Ryby jste se pravděpodobně naučili cítit nebo dokonce absorbovat emoce a energie lidí kolem vás. Jak to u vás nyní, jako dospělého, funguje? Čím více se na sebe dokážete naladit a budete vtěleni, tím více získáte přístup ke svým obrovským vnitřním zdrojům kreativity a magie.

ZAMYŠLENÍ:V ČEMU VĚŘÍM? CO VÍM, ŽE PRO MĚ JE PRAVDA?

Chcete pochopit, proč jsou znamení zvěrokruhu taková, jaká jsou? Nehledejte nic jiného než našeho komplexního průvodce po osobnostních rysech každého znamení zvěrokruhu.


Ryby
  1. Váš týdenní horoskop na 23. ledna 2022

  2. Váš týdenní horoskop na 16. ledna 2022

  3. Váš týdenní horoskop na 9. ledna 2022

  4. Váš týdenní horoskop na 2. ledna 2022

  5. Jasnost sebe sama:váš horoskop Ryb na rok 2021

  6. Skutečná romantika:Vaše milostné horoskopy na rok 2022 jsou připraveny a zde je to, co můžete očekávat

  7. Vaše předpovědi horoskopu Vodnáře na rok 2022 konečně přistály

  8. Vaše předpovědi horoskopu Kozoroha na rok 2022 konečně přistály