DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Váhy

Měsíční hvězdy Váhy září 2014

Měsíční hvězdy Váhy září 2014 Váhy (23. září–23. října)

Tento měsíc se můžete cítit, jako byste byli taženi dvěma různými směry. Slunce tráví většinu září v Panně, znamení před vámi na nebesích, což podporuje klidné časy, samotu a signály k ústupu v nějaké podobě nebo formě. Nejen Slunce, ale i vaše vládnoucí planeta Venuše je v Panně od 5. do 29. dne.

Když jsou planety ve znamení před vámi, je to váš vnitřní svět, který je nejdůležitější, ať už máte o čem přemýšlet, jste na duchovní cestě nebo se snažíte pochopit situaci, která je pro vás osobní. Možná máte co do činění s tajemstvím nebo důvěrou, která vám zabírá hodně času nebo energie.

Dopřejte si více času na přemýšlení a snění, přemýšlení a kontemplaci a vězte, že toto je doba přípravy, kdy jste zaneprázdněni prací na svých dalších krocích nebo další etapě života, ale ještě nejste úplně tam. Je to, jako byste připravovali půdu nebo posilovali své sebevědomí připraveni zasít semena nebo se prosadit.

S tímto klidnějším obdobím introspekce může přijít určitá nespokojenost, protože Neptun je v Rybách, což je znamení, které je proti Panně. Ryby vládnou vaší práci, každodenní rutině a také vašemu zdraví. Pokud máte nějaké obavy ohledně některého z těchto problémů, bylo by snadné nechat svou mysl utéct sama se sebou.

Klíčové období je 9. a 10., kdy je úplněk protínající osu Panna/Ryby a proti Venuši stojí Neptun. Emoce jsou v době úplňku vždy vystupňované a vy se musíte ptát sami sebe, zda tam není slepá skvrna, něco, co nevidíte. Vždy, když je ve hře Neptun, je dobré se držet faktů a pokud máte pochybnosti o nějaké osobě nebo situaci, zjistěte, co se skutečně děje. Mluvte a řekněte svůj názor.

Je moudré učinit některá rozhodnutí nyní související s vaším domovem, rodinou, vaší minulostí a/nebo vaší finanční situací. Nejprve se Slunce a poté Venuše v Panně spojí s Plutem v Kozorohu a Saturnem ve Štíru a zdůrazní tyto oblasti vašeho života. Data, která je třeba poznamenat, jsou 3. a 14., kdy Slunce a Venuše jsou v souladu s Plutem, a 11. a 21., kdy jsou sextilní Saturn.

Jsou to užitečné aspekty, ale těžké planety, takže se můžete s těžkým srdcem rozhodovat, co dělat. Důvěřujte své intuici a naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a vězte, že rozhodnutí je vaším prvním krokem k dokončení nebo k uspokojivému závěru. Jakmile dáte věci do pohybu a/nebo podepíšete a zpečetíte dohodu, pocítíte úlevu, protože budete vědět, že můžete hodit minulost za hlavu, nechat to být a jít dál.

Zatímco se to všechno děje, je velká pravděpodobnost, že poletujete sem, tam a všude a užíváte si společenský vír. Merkur, planeta komunikace a jedna z nejživějších planet je ve vašem znamení Vah od 2.–27. Je to zaneprázdněné a společenské a bude se o čem mluvit, o lidech, které je třeba dohnat, a různých schůzkách, rozhovorech nebo klíčových jednáních.

Pokud jste typické Váhy, baví vás být zaneprázdněný a žít ve společenském víru a nepotřebujete moc omluvy, abyste se chtěli setkat nebo poznat nové lidi. Tuto stránku vaší osobnosti spouští Merkur ve Vahách, ale také Mars, akční planeta, která se 13. přesouvá do Střelce.

Střelec vládne vašemu komunikačnímu sektoru a to je dvojitá rána plného socializace nebo živého životního stylu. Dávejte si pozor na nové lidi, kteří se do vašeho života zapojí a podnítí vaši kreativitu. Pracujete dobře, když se můžete odrazit od nadšení jiných lidí a podnítit skvělé nápady. Tento měsíc není v práci, kde se děje, a pokud jste rozčarováni z toho, co děláte z hlediska práce, obraťte se na ostatní s žádostí o nápady a rady.

Jakmile Mars vstoupí do Střelce, existuje šance, že dojde k většímu konfliktu než obvykle, protože jde o argumentační vliv, ale několik dní předtím, než Mars změní znamení, je obzvláště trhaných. Je to proto, že Merkur ve vašem znamení se střetává s kvadrátem Uran-Pluto na 9. a 13. a vy zažíváte pocit deja-vu, když narazíte na opakující se problém, který ovlivňuje blízký vztah nebo vaši rodinu. Pokud je to možné, je důležité si uvědomit, že to není nic nového, a nenechat se věci vymknout kontrole.

Pokud máte pocit, že se něco děje, obraťte se na své přátele. Jupiter, ochranná planeta, je momentálně ve Lvu a ve vašem sektoru přátelství, takže zde najdete podporu a moudrost, kterou hledáte.

Také stojí za to tento měsíc vydržet s čímkoli, co je obtížné, náročné nebo bojující, protože vaše hvězdy v posledním týdnu v měsíci vypadají úžasně a navrhují řešení a další. Pomoc nebo vítězství v nějaké podobě nebo formě přichází zvenčí nebo jednoduše instinktivně víte, co musíte udělat.

To se shoduje s pohybem Slunce do vašeho znamení Vah 23. a následným přesunem Měsíce do vašeho znamení následující den 24., kdy je také brilantní novoluní na 1 Vah. Toto je nový začátek nových začátků a fantastický čas vytvořit nové záměry a učinit klíčová rozhodnutí nejen pro nadcházející měsíc, ale i pro nadcházející rok. Je to váš planetární ekvivalent Nového roku.

Navíc následující den, 25., je na nebi úžasný trigon Jupiter-Uran. Obě tyto planety jsou v ohnivých znameních; Jupiter ve Lvu vládne vašim přátelstvím a Uran v Beranu vládne vašim vztahům. To je místo, kde se děje génius, nemožné je dosažitelné nebo vám do cesty přijde štěstí. Přátelství se může změnit v lásku, nová skupina nebo klub vám rozzáří život nebo vaše polovička jasněji vidí cestu vpřed. Následovat svou blaženost je spolehlivý recept na štěstí.


Váhy
  1. Měsíční hvězdy Váhy duben 2014

  2. Měsíční hvězdy Váhy březen 2014

  3. Měsíční hvězdy Váhy únor 2014

  4. Měsíční hvězdy Váhy leden 2014

  5. Měsíční hvězdy Váhy prosinec 2013

  6. Měsíční hvězdy Váhy duben 2015

  7. Měsíční hvězdy Váhy listopad 2014

  8. Měsíční horoskop pro Váhy září 2015