DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Váhy

Měsíční hvězdy Váhy leden 2015

Měsíční hvězdy Váhy leden 2015 Váhy (23. září – 23. října)

Pokud toužíte být společenští, jakmile začne leden, jděte do toho. Nový rok je skvělý pro setkání se starými přáteli nebo opuštění obvyklé rutiny za novými přáteli.

Živá opozice Mars/Jupiter sbírající sociální sektory vašeho žebříčku je plná zábavy a dobrodružství. Naplánujte si začátek roku 2015 tak, jak máte v úmyslu pokračovat a zavázat se k odvážné činnosti nebo eskapádě.

Ve skutečnosti je velká část měsíce ledna a první část roku 2015 ideální k tomu, abyste sledovali svou zvědavost, objevili svou vášeň a dělali více toho, co máte rádi. Znamením okamžiku je Vodnář, který vládne zábavnému sektoru vašeho grafu. To představuje milostné vztahy, děti, zábavu, kreativní projekty a život naplno.

Mars začíná rok ve Vodnáři a vaše vládkyně Venuše se připojí k Marsu 3., kde zůstává až do 27. Pokud hledáte lásku, na co čekáte? Toto je ideální čas připojit se k seznamovací agentuře, pronásledovat někoho ze své minulosti a říci ano více společenským pozvánkám. Láska a přátelství jsou ve vaší tabulce propojeny, takže požádejte přítele o představení nebo posuňte věci o krok dále s někým, koho znáte věky.

Pokud jste ženatý nebo v dlouhodobém vztahu, rok 2015 vás sblíží, protože Venuše a Mars jsou po většinu roku 2015 vedle sebe. Vraťte zábavu do svého milostného života, užijte si společenské a/nebo volnočasové aktivity s vaše druhá polovina a zvýšíte intimitu. Láska a smích jdou ruku v ruce.

Pro některé Uran vytváří vlny ve vašem milostném životě a výzvy přicházejí silné a rychlé, aby otestovaly váš závazek na začátku ledna. Na nebesích roste mocný úplněk, který vyvrcholí v pondělí 5., ale první víkend v roce vypadá působivě, protože se úplněk spojuje se čtvercem Uran-Pluto.

Tím se zaměříte na klíčové oblasti vašeho života:domov a rodinu; práce a kariéra; partnerské a blízké vztahy. Drama nebo změna v jedné oblasti má dopad na ostatní oblasti. Na jedné úrovni to není nic nového, protože podobné výzvy vám byly vystaveny již nějakou dobu. Uvědomte si, že emoce jsou v době úplňku vystupňované a můžete být požádáni, abyste na začátku roku udělali velké rozhodnutí.

Celý tento scénář spěje ke svému vrcholu a za pár měsíců bude tato situace definitivní. Když jsou Uran a Pluto v akci, víte, že v některých oblastech života musíte zavřít dveře a být připraveni jít dál. Naučit se pustit je součástí procesu.

To je další důvod, proč je důležité chytit život za otěže a řídit svůj vůz směrem, který si zvolíte. Vývoj s dětmi, např. těhotenství nebo adopce mohou být pro vás v popředí a nyní můžete udělat velké pokroky. Klíčem k vašemu úspěchu je však načasování, protože tento měsíc se Merkur, planeta komunikace, promění v retrográdní.

To se odehrává 21. den po novoluní ve Vodnáři 20. Novoluní je klíčovým datem pro nové začátky s ohledem na děti a kreativní projekty, ale Merkurův ústup následujícího dne naznačuje, že pak musíte hrát čekací hru. Merkur zůstává pomalý až do 11. února, takže buďte trpěliví a vězte, že cokoli začnete brzy v lednu, pravděpodobně se uskuteční koncem února nebo začátkem března. Plánujte podle toho a použijte astrologii, aby vás vedla a pomáhala vám.

Tento měsíc existují určitá klíčová data, která slibují vzrušení a jsou ideální pro uspořádání něčeho jiného, ​​čehokoli, co přináší romantiku nebo zábavu. Jsou 13. a 14., když se Uran v pozitivním aspektu spojí s vaší vládkyní Venuší a společenským Merkurem. Také Saturn je tento měsíc aktivní ve znamení Střelce.

To klade důraz na mluvené slovo a přijímání závazků, které můžete dodržet. Střelec se spojí s Venuší a Merkurem 4. a 5., a to je další důvod, proč je pro vás první úplněk roku 2015 mocný. Saturn je planeta ‚získejte skutečnou‘, která vás vyzývá, abyste promluvili a postavili se jakýmkoli vážným problémům, které vyžadují vaši pozornost.

Práce a zdraví mají přednost, protože leden pokračuje, Mars vstupuje do Ryb a do tohoto sektoru vašeho grafu 12. dne následuje 27. dne vaše vládkyně Venuše. Rozhodnutí, která učiníte s ohledem na tyto oblasti svého života, mohou pomoci zlepšit vaši rutinu a vaši pohodu. Nejde o novoroční předsevzetí, která se nedrží, ale spíše o osvojení si nových návyků nebo způsobu myšlení, které z dlouhodobého hlediska znamenají změnu. Musíte si věci pečlivě promyslet a soustředit se na jeden úkol po druhém, než zkoušet rozptylový přístup.

Ujistěte se, že vidíte rozdíl mezi tím, když jdete s proudem a cítíte se nešťastní nebo rozčarovaní. Někdy musíte projít obdobím nejasností nebo zmatků, než se dostanete na druhý konec a budete vědět, co se ve vašem životě musí změnit, aby vaše každodenní situace plynula snadno.

Pozorně poslouchejte jakoukoli nespokojenost a odpovědi přijdou, i když ne hned v lednu. Přemýšlejte o tom jako o procesu a uvidíte, kam vás cesta zavede, zvláště když je Merkur pomalý. To vás povzbudí k přemýšlení, přehodnocení vaší situace a natažení druhé nebo dokonce třetí šance.


Váhy
  1. Měsíční hvězdy Gemini červen 2015

  2. Měsíční hvězdy Váhy září 2012

  3. Měsíční hvězdy Váhy červen 2012

  4. Měsíční hvězdy Váhy říjen 2013

  5. Měsíční hvězdy Váhy leden 2013

  6. Měsíční hvězdy Váhy duben 2014

  7. Měsíční hvězdy Váhy leden 2014

  8. Měsíční hvězdy Váhy červen 2015