DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Astrologie >> Váhy

Novoluní Váhy:Pod tlakem

Novoluní Váhy:Pod tlakem

Nov [13 Libra 25]

– 6. října 2021 (12:05 GMT+1)

Tento týden je novoluní ve znamení rovnováhy, Váhy. Během novoluní ve Vahách obvykle existuje snaha o mír a klid a novoluní je příležitostí k novým začátkům. Toto novoluní se však cítí jinak kvůli tomu, co se děje během fáze novoluní.

Pluto Power

Pluto se obrací přímo [24 Kozoroh 18]

– 6. října 2021 (19:29 GMT+1)

Za prvé, ve stejný den jako novoluní se planeta síly, Pluto, otočí přímo na 24 Vah. Jedním ze symbolů Pluta je smrt, protože v mytologii byl Pluto Hádes, Bůh podsvětí. Když pomaleji se pohybující planety změní směr, často cítíte intenzitu symboliky planety.

V astrologii Pluto představuje ztrátu a transformaci a je symbolem skrytého bohatství, které lze vykopat a odkrýt. Hlubiny země odhalují skryté poklady včetně drahokamů, diamantů, ropy – cenné, dokonce neocenitelné předměty. (aktualizace:Pandora Papers se rozpadly a Pluto se obrátilo přímo – perfektní načasování – Pluto vládne moci, bohatství, velkým penězům – myslete plutokrati, je to ve jménu! Nejlepší stránkou Pluta je odhalování korupce ).

Na vnitřní úrovni, prostřednictvím prožívání temné stránky života prostřednictvím smutku, ztrát a bojů a dalších obtížných výzev, se často cítíme nejplněji. Každý, kdo ztratil někoho blízkého a přišel s rodinou, aby za ním truchlil, pravděpodobně zažil hluboké emoce, které vás spojují s láskou i se ztrátou.

Změna směru Pluta může být intenzivní. Nebo tam mohou být skryté nugety zlata, které byly tvarovány a zdokonalovány během posledních pěti měsíců, které nyní můžete vynést ze tmy a použít je, aby vás vedly a osvětlovaly cestu před vámi.

Nové začátky tohoto novoluní by mohly pramenit z konce nebo něčeho, co vám bylo vnuceno s Plutem v patách. Je to symbol pro povstání proti útlaku, vzteku a kontrole. Ve světě se toho děje spousta, co nám ukazuje odvrácenou stranu agrese a síly, kterou je třeba zastavit, pokud mají být v bezpečí a chráněny zejména ženy.

Mars a Merkur

Během novoluní nejsou Slunce a Měsíc samy o sobě. Sedí vedle akční planety Mars a komunikační planety Merkur, v současnosti retrográdní. Zde je vzorec Slunce, Marsu a Merkuru:

 • Slunce v konjunkci Mars Libra – 8. října 2021 (05:01 GMT+1)
 • Slunce v konjunkci s Merkurem retrográdní Váhy – 9. října 2021 (17:18 GMT+1)
 • Retrográdní konjunkce rtuti s Marsem Libra – 9. října 2021 (23:48 GMT+1)

Sestava Slunce-Mars-Merkur retrográdní v pátek 8. a sobotu 9. je působivý a rychlý. Je to zajímavá kombinace. Tradičně spojení Slunce/Mars slibuje rychlost, hněv a rozhodné pohyby.

Slunce je však na podzim ve Vahách a Mars je na škodu, to znamená, že to není snadné hvězdné znamení ani pro jedno z planetárních těles. Slunce i Mars jsou orientovaní na ego, zatímco Váhy chtějí brát v úvahu názory ostatních lidí. ​​​​

Mohla by se naskytnout příležitost bojovat za svá práva, jednat rychle, proniknout k jádru věci, bránit ostatní. To může být rozhodující zlom v právní nebo finanční záležitosti.

Do směsi je také vtažena komunikační planeta Merkur. Retrográdní konjunkce Slunce/Merkur posype sobotu 9. malou magii jak Merkur získává jasnost díky radám mudrců Slunce. V astrologii se tomu říká cazimi moment, kdy teplo, vitalita a energie Slunce mohou přinést vhled nebo odhalení těsně vedle jiné planety.

Bude zajímavé sledovat, jak se tato rychlá astrologie během retrográdní fáze projeví. Mám pocit, že pokud budete jednat rychle a budete silní ve svých činech, dojde k nějakým výhrám. Nemá smysl mlátit do křoví, skočit k němu a využít nové situace.

Vzhledem k tomu, že Slunce je ve Vahách, je důležité si všimnout, proti komu byste mohli stát nebo s kým být v konfliktu. Může to být náročný týden pro partnerství nebo zjištění, kdo jsou vaši nepřátelé. Slunce ve Vahách nám připomíná, že laskavost a tolerance jsou hodné cíle.

Držte se myšlenky, že některé věci se musí rozbít, než budou moci být znovu postaveny. Ve svém životě se zaměřte více na to, co milujete, a méně na to, co nenávidíte. Pokud se tento týden cítíte pod tlakem, udělejte každý den krok za krokem.

Zde jsou oblasti vašeho života, kterým Váhy vládnou. Pro svého osobního průvodce se podívejte na své sluneční znamení a znamení ascendentu:

 • Beran – láska a vztahy
 • Býk – práce a zdraví
 • Blíženci – znovuzrození, tj. děti, láska, kreativní projekt
 • Rakovina – domov a rodina
 • Leo – místní komunita a nápady
 • Panna – peníze a hodnoty
 • Váhy – osobní cíle a sebeobraz
 • Štír – ústup a tajemství
 • Střelec – přátelé a širší společnost
 • Kozoroh – kariéra a status
 • Vodnář – cestování, studium a hlubší význam
 • Ryby – sdílené finance a zdroje

Přej si něco, až koncem týdne poprvé uvidíš srpek Měsíce.

Ať vám přinese vedení a naději.

Týdenní horoskopy

Pokud chcete mít aktuální informace o veškeré astrologii a o tom, co pro vás znamená, týdenní horoskopy a astrologický zpravodaj jsou vaším průvodcem, který si musíte přečíst. Mají velkou hodnotu a jsou mimořádně čitelné – chcete-li se dozvědět více a zaregistrovat se ještě dnes, klikněte sem:Týdně .


Váhy
 1. New Moon Libra:Sudden Beginnings

 2. New Moon Libra:Co zůstává, co jde?

 3. Nejlepší tipy pro novoluní ve Vahách

 4. New Moon Libra:Endings &Beginnings

 5. Libra Moon:Přirozená krása

 6. Novoluní ve Vahách – Náhlý záblesk božského vhledu

 7. Novoluní ve Vahách – třídění věcí

 8. 6. LISTOPADU 2018 ~ NOV VE VÁHÁCH/VISHAKHA~