DreamsAstrology >> Astrologie a sny >  >> Sen >> Aktivita >> cestovat

Co znamená cestování časem ve snu?

Co znamená cestování časem ve snu?

Cestování časem bylo vždy nekonečně zajímavé téma. Jako lidé jsme stovky let přemýšleli, zda je to možné, a co bychom dělali, kdybychom měli možnost se vrátit. I když vyvolává všemožná kdyby, ale a možná, je mnohem poutavější, když mluvíme o cestování časem ve snech. To v sobě obvykle nese určitou nostalgii nebo hořký pohled zpět. Váš sen o cestování časem se může objevit, protože jste nervózní z budoucnosti nebo litujete toho, co se stalo v minulosti.

Možná se v současné době ocitnete v nepříjemné situaci, kterou vaše rozhodnutí vytvořila. Nikdo z nás nevidí budoucnost a může to zmírnit pocit lítosti nebo bezmoci představit si, co byste dělali, kdybyste se mohli vrátit. Kdybyste tehdy věděli, co víte teď. Často jde o začarovaný kruh. Nedá se říct, že by jiná volba měla za následek lepší výsledek – mohlo to být horší, kdybyste věci dělali jinak. Možná se cítíte špatně z minulé situace, spíše než ze současnosti, a představa, že jste schopni to změnit, vám pomůže trochu překonat lítost. Možná jste se ocitli v cestě vpřed v čase, možná ne v termínech několika týdnů, ale možná zlatého věku vesmírných lodí a objevů – to může naznačovat, že se ve své současné situaci necítíte na místě.

Ve svém snu můžete mít

 • Vrátili jsme se v čase a řekli někomu, že ho máte rádi
 • Přešel vpřed včas, abychom se pokusili nahlédnout do budoucnosti
 • Vraťte se do šťastnějšího období svého života a znovu ho prožili
 • Snili jste, že jste znovu dítě nebo že někdo, kdo prošel, je stále naživu
 • Pokusili se změnit budoucnost

Pozitivní změny přicházejí, pokud

 • Chtěli jste se vrátit, abyste věci zlepšili nebo je napravili a projevili ohleduplný přístup
 • Pokud jste šli vpřed a viděli jste se šťastní

Podrobná interpretace cestování v čase

Co znamená cestování časem ve snu?

Cestování zpět v čase ve snu zjevně naznačuje, že chcete něco změnit na minulosti. Častěji se to týká lásky, která nikdy neexistovala, nebo možná existovala a skončila špatně. Možná jste na dotyčného už hodně dlouho ani nepomysleli. Může se to týkat i ztraceného mazlíčka nebo někoho, s kým jste právě ztratili kontakt. Možná vám v poslední době hodně chybí a chcete je znovu vidět, v takovém případě je to vaše podvědomí, které plní vaši touhu. Každý z nás sní o tom, že jsme ušlechtilí a dokážeme nějakým způsobem dávat pozor na ostatní, a tyto sny mohou být východiskem pro tyto touhy. Ať už je to na nějakém nejasném pátrání s lidmi, které neznáme, nebo aktivně chtít změnit něco na naší minulosti, je to touha změnit. Může to být dokonce touha změnit to, kým jsme, pokud máte pocit, že vás definuje špatný okamžik ve vaší minulosti nebo se nemůžete něčeho vzdát. To je známka toho, že kladete příliš velký důraz na minulost, místo abyste žili přítomností.

Cestování časem ve snu může být touhou uniknout současnému světu a našim problémům. Může to být touha po změně, ale pokud podle toho nebudeme jednat, nic se nestane. Může to být také fascinace konkrétní dobou nebo okamžikem v čase, který nemá žádný skutečný význam pro náš každodenní život nebo já, ale stejně jsme na to zvědaví.

Snění o cestování časem může také znamenat romantické fantazie a sklon k romantizaci. Možná je to něco, co nemůžete dělat v každodenním životě, z toho či onoho důvodu, a vaše podvědomí si vybralo cestování časem jako východisko, protože nepředstavuje přítomnost. Chcete-li najít smysl svého snu o cestování časem, pohled na éru, ve které jste byli, a na to, čím byla slavná, by bylo dobrým výchozím bodem. Například viktoriánské období bylo známé svými novými vynálezy, které katapultovaly technologie do nesčetných nových možností. Od telefonů, automobilů, psacích strojů a jízdních kol, abychom jmenovali alespoň některé. Bylo také známé svým hrozným zacházením s dělníky, zejména s dětmi, nebo s kýmkoli, kdo je považován za „nižší třídu“. Takže i když jste možná udělali velký pokrok v jednom aspektu nebo několika aspektech svého života, může to být také pravda, že jste zanedbávali ostatní, a tento sen vás volá, abyste se věnovali těm oblastem, kterým jste nevěnovali pozornost.

Pocity, které jste mohli zažít během snu o cestování časem

Štěstí. Radost z toho, že jsem v jiné době nebo že jsi jiný člověk. Romantický. Odůvodněné. Toužebný. Bojácný. Zmatený. Hrdinný. Rád změním jakýkoli prvek minulosti. Silný. Lituji. Nostalgický. Šokován tím, že vidím někoho, kdo už ve vašem životě není.


cestovat
 1. Co to znamená snít o blechách?

 2. Co to znamená snít o lodi?

 3. Co to znamená snít o červech?

 4. Co to znamená snít o kantýně?

 5. Co to znamená snít o plynu?

 6. Co to znamená snít o havěti?

 7. Co to znamená snít o dobytku?

 8. Co to znamená snít o holubníku?